• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Leni přesně.Vzpomínky jsou hezký,když jsou to milé vzpomínky. Ale někdy se dostanu až do depky,že mi začne být líto, proč zrovna s tím či s tím to nešlo dál. :grinning: Tak pak raději rychle myslet přestanu. :grinning:

Coko tak že ho mooc pozdravuju mojí Liebe. :grinning:
23. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi achjo ..já mám dneska taky výročí s láskou ,takže od rána vymejšlim kraviny jak se zabavit ,abych na to nemyslela :wink:
23. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky rada vzpominam na moje lasky,ale ted jsem hrozne rada,ze mam tu svoji :wink: .......ale nekdy to je prijemny
23. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je těžké nevzpomínat. :slight_smile: Taky to na mě příjde,když je nějaký "významný" den. :dizzy_face:

Coko je hezky v Düsseldorfu co? Já se tam hned chtěla nastěhovat. :grinning:
23. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ted zrovna venku prsi a fouka vitr.... :grinning: :grinning: :grinning: ale jinak je tu nadherne mesto mody,zadna fabrika a proste uzasny u Ryna vysedavat,akorad je trochu drahy :grinning:
23. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko a nadi vy výletnice já nyla akorát ve Stutgartu ,ani nevim jak se to píše .. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady taky fučí jako blázen.A to jsem včera ještě byla venku v tričku chvilku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jelikož doma nemám zrovna to co bychj ráda ..tak vzpomínam často ..
23. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni-no ja bych mohla rict,ze jsem vyletnice mam toho hodne uz projetyho :wink: ted uz me to zkoncilo,bude mimi a snim moc cestovat nejde :wink:
23. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já toho taky dost stihla.Teda spíš tu blízkou Evropu.Mimo jsem byla jen v Egyptě a na Djerbě.Kdybych měla prachy tak cestuju pořád.
23. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis Evropa je taky krasna :wink:
23. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko je.Já bych strašně moc chtěla žít v Italii. Miluju jí i ty lidi tam. :slight_smile: Ale i němce mám moc ráda.Jak na ně hodně čechů nadává tak mě jejich povaha sedí.
23. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja byla v Rime a tam teda mazec :grinning: ty Italove to je narez........jo tady jsou taky na nas hodny ty nemci.......a docela i pomahaji,kdyz nevis nebo ti aspon poradi co a jak :sunglasses: takze ja na ne taky nenadavam
23. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla jen v řecku a chorvatsku a na djerbě a mallorce a v německu a jinak nikde ..ale je fakt ,že i doma,myslím Čechy, se dá prožít bezva dovka ,když potkáš ty správné lidičky ..
23. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to si byla docela hodne :wink: ale tam nikde jsem nebyla ja :wink: jak pises..........a jak rikam Cechy jsou krasny taky...
23. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně.Jsou ochotní a milí.Ne jak napruzení češi.Se jich na něco jdeš zeptat a hned si chytaj tašku a utíkají od Tebe. :grinning:

Leni do Řecka taky moc chci.Je tam určitě krásně. :slight_smile: A s čechama máš pravdu.Záleží ne na místě,ale na partě hlavně.
23. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis-ale zase ne vsechny.........ale vetsinou jo....... :grinning:
a uz mam doma manzela tak musim jit delat obed
23. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak liebe Grüsse manželovi. :grinning:
23. lis 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis jinak manzel zna toho pana...a docela dobre :sunglasses:
23. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se ani nedivím. :grinning: :grinning: Tenhle pán mě odnaučil pít vodku. :grinning:
23. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi volala z toho krámu že bude výběrové řízení asi ve středu prý tam přijde asi 3
nebo 4 holky ..a šéf si vybere .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si myslim ,že dura ,což je kolbenka to jistí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
na značkový krám se asi nechytam ani za hlavu ,ted jsem si super rozhnípala drštku .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni co za krám?S hadrama?
23. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
v pátek jsem se byla ptát na práci ve značkovým krámu ,měli ceduli že hledaj a dělá tam moje známá ,ale jsem nevěděla ,že je to formou konkurzu ..a jestli teda všem volá to nevim..
23. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej je v úvahu přicházejících 3nebo 4 a šéf si bude vybírat .. :confounded: :confounded: :confounded: no moc tomu nevěřim.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já taky obíhala pak už krámy a všude at donesu životopis že se ozvou.Tak jsem se na to vyprdla pak.Vím jak to tady v lbc chodí.Na jedno místo druhý den po vydání inzerátů 70-80 uchazečů... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale každopádně to zkus. Nikdy nevíš co klapne.
23. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo zkusim..za to nic nedam ..aspon vim že šéfovi nevadí velký oči... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis jo vodkuu a ne neco jineho :grinning:
leni,zkus to a uvidis treba budu stesti a budes pracovat v kramku :wink:
ale je to tezky co sehnat praci,krom teda tovarny nebo kolbenky :wink:
23. lis 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko ne ne v hokeji chlemtá každý kravaťák vodku na litry. :grinning: To víš určitě ne? :grinning:
23. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek