• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
čoko je to strašný to dřív nebylo ,prostě tě na místě očíhli a řekli jo a nebo ne a ne tyhle výběráky kam přijde 100lidí na 1 místo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale asi si musim zvyknout ..
23. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
nadis to nevimmmm to je novinka vodku,ja mysela,ze si hrajou na neco vic a tak pijou nejaky Whisky :grinning: a oni jen vodku.....manzel se tu smeje :grinning:
23. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
čoko bud ráda ,že čekáš mimi a do tý práce nemusíš :wink:
23. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
coko kdepak.Frčí vodka. A heslo jeden řídí a zbytek chlastá. :grinning: Když se někam jede. Smirnofku červenou mají v sedadle za spolujezdcem. :grinning:

S prací je to na how... já jsem z toho byla tak rozhozená. Nejsem na to vůbec zvyklá,že bych musela hledat práci takhle dlouho. :rolling_eyes:
23. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
coko kdepak.Frčí vodka. A heslo jeden řídí a zbytek chlastá. :grinning: Když se někam jede. Smirnofku červenou mají v sedadle za spolujezdcem. :grinning:

S prací je to na how... já jsem z toho byla tak rozhozená. Nejsem na to vůbec zvyklá,že bych musela hledat práci takhle dlouho. :rolling_eyes:

houby..za řidičem.Ne spolujezdcem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
leni ja si pamatuji,kdyz jsem se stehovala za pritelem do HK a nemela jsem praci.....sehnanou a 2 mesice jsem hledala a brecela,ze jedu zpatky domu a zpatky do prace kde jsem byla a kdyz me pritel sehnal misto v cukrarne,tak jsem tam prisla a ta krava vedouci....spustila,ze jsem se na ni podivala a rekla jsem jestli jsem nejaka vystavni pipka nebo co a sla jsem.......takze vim jaky to je....kdyz si vybiraji lidi pro svuj podnik :wink: :wink: no pak se na me stesti usmalo a nasla jsem opet cukrarnu a tam jsem zustala dlouho :sunglasses:
no stejne me to bude cekat casem ta prace a uz ted se toho bojim.........
23. lis 2009 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Coko to je přesný. Já taky šla za přítelem a neměla nic sehnaného.Ale kvůli zkušenostem kdy jsem práci sehnala vždy během 2 dnů jsem si říkala jak to nebude problém.No a jsem tady od ledna a práci pořád nemam na plný úvazek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
a ty jsi z Liberce nebo tam jen ted bydlis s pritelem :wink:
no je to mazec s tou praci......a to si vem,ze tohle bylo pred 11lety a co se deje ted no ani nemluvit......
23. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
myslim ,že to jde řešit v klidu a neurážet ..nevim proč to dělaj ..ale mě to teda úplně ubíjí ,no prej je šéf v pohodě takže to bude asi souboj kámošek tý holky co tam dělá .. :wink: když to nevyjde po novým roce budu dělat kurz sociál ,ale stejně je mi z toho šoufl
23. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem z Prahy. Do Lbc jsem šla za chlapem současným. Dělala jsem rok na horách a tam jsme se seznámili,když jsem si rozsekala 1 den kdy napadl sníh koleno. :grinning: On pracuje na chirurgii.
23. lis 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo nadi ,ale ty jsi baba k pohledání ,ty když na někoho vytáhneš i rozsekaný koleno ,tak je háček nahozenej :grinning: :grinning: :grinning: já měla vždy jen ty oči .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
to jsou nejhorší takovýhle tlačenky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ve středu na mě budete povinně myslet .. :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni ale prd.Já si myslím,že na to se nehraje už.
23. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
nadi popravdě nechápu dnešní styl ,jako na druhou stranu jim to taky nezávidim někoho vybírat ,ale už vim ,že na ženský oči nezabíraj :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
taky pekny seznameni,takze mas doma dokyho......to je na jednu stranu dobry? :wink:
leni ty se nepodcenuj co muzes vedet,treba to mas uz v kapse ty.........
23. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
holky mě sere jenom to ,že mi to vladís dává sežrat ..tváří se tak ,že bych šla okamžitě do kolbenky a vím ,že to psychicky nezvládnu ..u stroje mezi babkama .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni taky jsem byla na místě tom,že jsem musela nabrat nové lidi a je to fakt opruz. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no to je od nej teda pekne hnusny......misto toho,aby te podporoval,tak nic.......ale nesmis to vzdat a uvidis neco se najde treba i misto ty kloubenky :wink:
23. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
kloubenka dobrá :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: holky proto chodim na koně ..doma tu podporu nemám
23. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni mám to samé.Karel drží pec,ale přece jen občas rýpne.A nebo já jsem vztahovačná,nevím...Až to zamrzí.Jako bych to dělala schválně.Ale ted skončil na pracáku i jeho nejlepší kámoš tak to aspon vidí z více stran,že prostě práce není. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
leni-ty mas rada koniky jako ja.....driv jsem na nich jezdila a hrozne me to ba...ale,pak jsem sla na ucnak a vse slo stranou a ted v lete se vozim u kamosky :sunglasses: je to uplne krasny kdyz jedes tou krajinou a nebo lesem a hned bych se jela projet
23. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě ..on nerejpe furt ..ale tak pitomě ..minule u nás byl brácha a seřval vladíse ,jak se do mě pustil jako dement ,že mám odejít z pracáku a našla si aspon brigádu ..taková kravina a když řekl ,že si moc vybíram ,tak ho brácha utřel .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to u nás zas není tak vyhrocené. Jen občas rýpne ve smyslu peněz...Ale já dělám,že ho neslyším. :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu skáknout pro těstoviny at můžu zapéct s uzenym.Chuť je větší než lenost. :grinning:
23. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
to je teda,ale sprosty......to ja musim rict,ze me se manzel hodne zastava :wink:
23. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem se ustrojila a ze jdem ven a tam zaclo tak prset,ze nikam nejdu,protoze bych byla hned mokra :wink: takze musim cekat........
23. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
kdyby u nás nebyl problém z penězma tak by mě nechal bejt ,ale už to trvá dýl a ty penízky chybí a hlavně vidí že mimino furt neni ,je z toho nervní
23. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
leni a co je u vas za problem?Ze nemute mit mimi
23. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
čoko já nemám jako medu vejcovody ,nebo spíš mám nefunkční a manža špatné spermio
23. lis 2009 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek