IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
23. lis 2009

když jsem se ptala na operaci tak by neměla smysl ,bylo doporučeno rovnou ivf

coko.joko
23. lis 2009

takze jste vlastne odkazany jen na IVF.......

lenkacar
23. lis 2009

no my jo ,jako medu ..

lenkacar
23. lis 2009

podle výsledků z imuna a podle práce ,jestli nějaká bude po novým roce to zkusíme znova .. ale chtěla bych chodit při tom do práce ,minule jsem o ní kvůli ivf přišla a to už nechci opakovat

coko.joko
23. lis 2009

jak prisli na to,ze mas nefunkcni vejcovody,vzdyt me bylo recino,ze UTZ to videt neni a tak se museji podivat do tebe....me totis taky rekl,ze mam asi v pr...vejcovody...a kuchli me

coko.joko
23. lis 2009

kam chodite na IVF 😉

lenkacar
23. lis 2009

já měla 2operace 😉 my jezdíme do budějk teprve rok 😉

lenkacar
23. lis 2009

myslela jsem udělat operaci zfunkčnění vajovodů a prej to nemá smysl ,je to moc poškozené .. 😝

coko.joko
23. lis 2009

dve no ja jsem mela jednu a stacilo me to,ale musim rict,ze se to povedlo 😉 .....teda na ty vejcovody jinak jsem mela uz vic operaci....

lenkacar
23. lis 2009

spíš už vladís počítá s tim ,že nic nebude ..a to našemu vztahu velmi prospívá ,je to u nás hrůza 😝

lenkacar
23. lis 2009

dítě strašně chce tak mu vždy řeknu at jde a jiná mu ho dá..co mám víc asi dělat .. 😝 😝 😝

coko.joko
23. lis 2009

no ty chlapy to nesou hur nez zensky....jsem to videla u nas.....malem uz rozvod 😉

lenkacar
23. lis 2009

jé u nás svítí sluníško ...ale mě se stejně nic nechce dřív mě to nabíjelo energií a šla jsem lecos dělat a ted jsem líná jak mršina

lenkacar
23. lis 2009

vim že kdybych byla ..tak by mi snesl modrý z nebe ,umí se postarat ,nakoupit ,ale dochází mu baterky .. a mě trpelivost 😝

nadis.h
23. lis 2009

Já taky nemám vejcovody.Já si je nechala rovnou vzít.Aby se něco nepohnojilo tou tekutinou nějakou co vypuští špatné vejcovody někdy. 😝

Miluju když jdou pitomci kupovat chlast a cíga na stravenky a pak se to musí celé stornovat,protože nemají prachy. 🙄 Jsem tam s těstovinama jedněma čekala jak pinda. 😝 😀

coko.joko
23. lis 2009

leni tak to je super u vas slunce a tady je cerno a prsi jako prase a ja nemuzu jit ven..... 😉

lenkacar
23. lis 2009

no nevim já se na to ptala ai na laparo a doktorka mi to nedoporučila ,že by to byl další zásah do těla ..

lenkacar
23. lis 2009

no fakt sluní to tady jako blázen 😀 😀 😀

coko.joko
23. lis 2009

leni vim,ze je to tezky,ale porad musis sverit,i kdyz dochazi baterky.....
nadis a jak stoji pinda v obchode 😀

coko.joko
23. lis 2009

ja nevim....me rekl,doky,ze se domniva,ze mam v pr.....vejcovody a tak by to chtelo laparku a tak jsem nevahala a sla a ten dr....me rekl,kdyz budou spatny ven....tak jsem rekla ano.....a kdyz jsem se probrala tak jsem zacla zmatkovat a prisel doky a rekl me ze jsem je mela jen zarostle a to odstranil a bylo to......

lenkacar
23. lis 2009

čoko ..ono to nějak dopadne ,aspon že můžu kecat s váma třeba aj o nafukovačkách ,jen když je prča 😀 😀 😀

coko.joko
23. lis 2009

leni ja chci taky slunicko 😎 😎 😎

nadis.h
23. lis 2009

Coko no musela bys vidět mě a pak bys věděla jak stojí pinda. 😀 😀

Leni u nás měl můj Karlos smůlu na ženský. S první co byl od jeho 21 let víc jak 12 let...Tak přišla o dělohu kvůli endomrše...Pak byl 7 let bez ženský...Našel si mě a po 4 měsících vztahu jsem přišla o ty trubky moje.. 😖 Docela byl hotovej když jsem mu ze špitálu volala výsledek. O IVF nevěděl tak byl dost zlomenej z toho.

lenkacar
23. lis 2009

já jsem vladísova asi 3ženská v životě vůbec a vim že je tak nesmělěj ,že docela vystrkuju rohy ,ale kdyby fakt šel ,tak bych čuměla 😕 😕 😕 😀 😀 😝

nadis.h
23. lis 2009

Tak Karel by nešel.S tou jeho přede mnou byl taky bez dětí. Jako děti chce své má je rád,ale nebyl by to pro něj důvod k rozchodu. Ale pro mě bohužel asi jo. Protože by nebyl pro dárcovství a tak si myslím,že by stejně ten vztah šel časem do kopru.

coko.joko
23. lis 2009

jo leni nafukovacky 😀 to jsem zvedava co zitra budem hledat na netu 😉
ten muj taky nema deti a ja jsem jeho asi druha holka a jeste tak mlada 😀 😀 😀 😀

coko.joko
23. lis 2009

Tak holky prestalo prset tak ja si beru botky a jdu ven.....tak se tu mej te a vecer snad nakouknu 😉 😉

lenkacar
23. lis 2009

čoko něco určo vymyslíme 😀 😀 😀 nafukovajdy nebrat ..jo a jinak slunce zalezlo a odešlo kasi tak doufám že do rajchu

lenkacar
23. lis 2009

za chvíli dojde vladís ..tak je to pěkně načasovaný ,setmělo se jako blázen ..slunce odešlo do pryč .. 😝

nadis.h
23. lis 2009

Tady taky.Ještě jsem stihla pro ty kolena dojít a bude asi pršet.Ne li něco horšího. 😝