• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
když jsem se ptala na operaci tak by neměla smysl ,bylo doporučeno rovnou ivf
23. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
takze jste vlastne odkazany jen na IVF.......
23. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no my jo ,jako medu ..
23. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
podle výsledků z imuna a podle práce ,jestli nějaká bude po novým roce to zkusíme znova .. ale chtěla bych chodit při tom do práce ,minule jsem o ní kvůli ivf přišla a to už nechci opakovat
23. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jak prisli na to,ze mas nefunkcni vejcovody,vzdyt me bylo recino,ze UTZ to videt neni a tak se museji podivat do tebe....me totis taky rekl,ze mam asi v pr...vejcovody...a kuchli me
23. lis 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
kam chodite na IVF :wink:
23. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
já měla 2operace :wink: my jezdíme do budějk teprve rok :wink:
23. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  • To se mi líbí
myslela jsem udělat operaci zfunkčnění vajovodů a prej to nemá smysl ,je to moc poškozené .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
dve no ja jsem mela jednu a stacilo me to,ale musim rict,ze se to povedlo :wink: .....teda na ty vejcovody jinak jsem mela uz vic operaci....
23. lis 2009 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
spíš už vladís počítá s tim ,že nic nebude ..a to našemu vztahu velmi prospívá ,je to u nás hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
dítě strašně chce tak mu vždy řeknu at jde a jiná mu ho dá..co mám víc asi dělat .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no ty chlapy to nesou hur nez zensky....jsem to videla u nas.....malem uz rozvod :wink:
23. lis 2009 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jé u nás svítí sluníško ...ale mě se stejně nic nechce dřív mě to nabíjelo energií a šla jsem lecos dělat a ted jsem líná jak mršina
23. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
vim že kdybych byla ..tak by mi snesl modrý z nebe ,umí se postarat ,nakoupit ,ale dochází mu baterky .. a mě trpelivost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Já taky nemám vejcovody.Já si je nechala rovnou vzít.Aby se něco nepohnojilo tou tekutinou nějakou co vypuští špatné vejcovody někdy. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miluju když jdou pitomci kupovat chlast a cíga na stravenky a pak se to musí celé stornovat,protože nemají prachy. :rolling_eyes: Jsem tam s těstovinama jedněma čekala jak pinda. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
leni tak to je super u vas slunce a tady je cerno a prsi jako prase a ja nemuzu jit ven..... :wink:
no nevim já se na to ptala ai na laparo a doktorka mi to nedoporučila ,že by to byl další zásah do těla ..
23. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí
no fakt sluní to tady jako blázen :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
leni vim,ze je to tezky,ale porad musis sverit,i kdyz dochazi baterky.....
nadis a jak stoji pinda v obchode :grinning:
23. lis 2009 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ja nevim....me rekl,doky,ze se domniva,ze mam v pr.....vejcovody a tak by to chtelo laparku a tak jsem nevahala a sla a ten dr....me rekl,kdyz budou spatny ven....tak jsem rekla ano.....a kdyz jsem se probrala tak jsem zacla zmatkovat a prisel doky a rekl me ze jsem je mela jen zarostle a to odstranil a bylo to......
23. lis 2009 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
čoko ..ono to nějak dopadne ,aspon že můžu kecat s váma třeba aj o nafukovačkách ,jen když je prča :grinning: :grinning: :grinning:
leni ja chci taky slunicko :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Coko no musela bys vidět mě a pak bys věděla jak stojí pinda. :grinning: :grinning:

Leni u nás měl můj Karlos smůlu na ženský. S první co byl od jeho 21 let víc jak 12 let...Tak přišla o dělohu kvůli endomrše...Pak byl 7 let bez ženský...Našel si mě a po 4 měsících vztahu jsem přišla o ty trubky moje.. :confounded: Docela byl hotovej když jsem mu ze špitálu volala výsledek. O IVF nevěděl tak byl dost zlomenej z toho.
já jsem vladísova asi 3ženská v životě vůbec a vim že je tak nesmělěj ,že docela vystrkuju rohy ,ale kdyby fakt šel ,tak bych čuměla :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak Karel by nešel.S tou jeho přede mnou byl taky bez dětí. Jako děti chce své má je rád,ale nebyl by to pro něj důvod k rozchodu. Ale pro mě bohužel asi jo. Protože by nebyl pro dárcovství a tak si myslím,že by stejně ten vztah šel časem do kopru.
23. lis 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jo leni nafukovacky :grinning: to jsem zvedava co zitra budem hledat na netu :wink:
ten muj taky nema deti a ja jsem jeho asi druha holka a jeste tak mlada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky prestalo prset tak ja si beru botky a jdu ven.....tak se tu mej te a vecer snad nakouknu :wink: :wink:
23. lis 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
čoko něco určo vymyslíme :grinning: :grinning: :grinning: nafukovajdy nebrat ..jo a jinak slunce zalezlo a odešlo kasi tak doufám že do rajchu
23. lis 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
za chvíli dojde vladís ..tak je to pěkně načasovaný ,setmělo se jako blázen ..slunce odešlo do pryč .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Tady taky.Ještě jsem stihla pro ty kolena dojít a bude asi pršet.Ne li něco horšího. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek