IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
nadis.h
23. lis 2009
To jsem dopadla.. :-p Koukám na kouzelnou školku jak tam děda hraje na trychtýř a vařečky. :-o 😃 😃
medunaautor
23. lis 2009
Čau holky,nějak nestíhám :-p :-p trošku jsem vás pročetla,to zase jsou témata 😃 😃 ve středu se jede pro psa,tak to bude asi divočina u nás doma =-)
medunaautor
23. lis 2009
fuj a jak jsem četla o těch vejcovodech,tak já mám za sebou dvakrát profuky,hnus velebnosti ukrutnej,pak mi je dvakrát chtěl pospravovat na laparce,ale bohužel,jen mi nějak nařízl vaječníky do kříže,ty jsem měla taky srostlé a pak mi ty vejcovody odstranil a od té doby mám pokoj,jinak předtím jsem chodila jak balon furt :-p
nadis.h
23. lis 2009
Juu medu to se těším za Tebe. x-) To je rozkošné mít doma štěndo. A zaměstná Tě to na pořád.Když už to nemuchláš tak na to stejně pořád čučíš. 🙂
lenkacar
23. lis 2009
no nadi to my čumíme jak nám zelená akvárko 😃 😃 😃 😃
lenkacar
23. lis 2009
to nadi má aspon pořádnou hadicu do ruky 😃 😃 😃 a medu bude mít štěníska .. x-) x-) x-)
nadis.h
23. lis 2009
Woe zas jsem dneska po dlouhé době celý den sama doma a co hadice neudělala. 8-( Vykadila se. 8-( 😃 Takže čekám na páníčka jak na smilování. 😃
lenkacar
23. lis 2009
co nadi smrdí to? nebo to vypadá že se had rozmnožil?
lenkacar
23. lis 2009
hele a když žere krysy s chlupama tak má chlupatýáho hovnouse? 😃 😃 😃 :-p
nadis.h
23. lis 2009
Leni dneska páchnul řádně teda. :-S Je to hovňajs možná větší jak od člověka. 😃 Dobrou chut k večeři. 😃 Hale já jsem prvně to šla okouknout,protože jsem si taky říkala,když to žere s chlupama a nohama a ocasem a vším tak jak ten kabel bude vypadat. 😃 No a je to jak od člověka. 😃
lenkacar
23. lis 2009
my jsme po véče 😃 😃 😃 špagetky jdu na ulici ..ne jako ven ,jdu na pana peška
medunaautor
23. lis 2009
Leni akvárko taky už čeká na vyčištění,to je hrůza,furt dokola :-p
a Nadi,má to tuhý,nebo i srajdu?
medunaautor
23. lis 2009
no to bys byla blázen,kdyby jsi lezla ven,je tam hnus
nadis.h
23. lis 2009
Medu zatím jen tuhý a černý. 😃 😃 A čůrá. 😃 😃
nadis.h
23. lis 2009
Já šla s košem.Vysypat kosti z uzenýho a zrovna dojeli popeláři a nějak jim v dešti uklouzla popelnice z toho auta a málem na jednoho spadla. =-) Jsem se lekla až si málem čurla.
medunaautor
23. lis 2009
a má pinďoura?
medunaautor
23. lis 2009
😃 😃 tak to dneska u nás v práci,šel jeden kancelářák z kuřárny a tam kapalo potrubí a já jsem slyšela jak se mu proklouzla bota a už se válel na podlaze,jsem myslela,že se pochčiju smíchy,jak se rychle vymrštil a dělal jako ,že nic =-)
medunaautor
23. lis 2009
Nadi,kdy jdeš na UTZ?
nadis.h
23. lis 2009
Nemá.Má jen takovou dírku na břichu. 😃 Třeba je to holka. =-) 😃

uuuuaaaa já jsem taky takhle zlomyslná. 😃 😃

Meduš jdu až 4,12. zdá se mi to strašně dlouho. =-) Tak mi furt hlodá jestli nejít ke svému mudr. 😕
medunaautor
23. lis 2009
taky bych nevydržela a šla ke svojemu 😎
nadis.h
23. lis 2009
Asi ju a půjdu. Hlavně kde berou jistotu,že nehrozí třeba mimoděložní. =-) Sice nemám vejcovody,ale i ostatní holky chodí takhle pozdě.
medunaautor
23. lis 2009
no u tebe teda tu jistotu mít můžou 😃 😃 vždyť nemáš vejcovody
medunaautor
23. lis 2009
a jen jdi,už tam je jistojistě srdíčko x-) x-) x-) x-)
nadis.h
23. lis 2009
Medu no u mě jo.Ale třeba mimodělož v rohu děložním prý může být. A přijít o dělohu kvůli takové blbosti..To bych pak vraždila asi. 😕

Tak jo půjdu. x-) Zítra cinknu na objdnání a na středu čtvrtek by mě mohli objednat. x-)
medunaautor
23. lis 2009
na takový věci nemysli.Jdu do vany,jsem zmrzlá jak hovno,pak ještě juknu 😉
nadis.h
23. lis 2009
Já se jdu taky sprchnout. Karel nikde a já hlad jak blázen. :-p Proč jsem tak slušně vychovaná a vždy čekám s jídlem na něho? :-N
medunaautor
23. lis 2009
no ale honem se jdi najíst ]-( a co je s Dadouškem =-) kde je?
nadis.h
23. lis 2009
Když mě to příjde nevychovaný jíst dřív. 😃 Já si tady zobu arašídkovou telku.A jdu do té sprchy.Tak snad emzitím dojede.

Daduška nakoukla a pak už nebyla. =-)
lenkacar
23. lis 2009
holky to bych taky krupla do trenek .. 😃 😃 😃 😃 ,jinak k hadům, had má pincasy dokonce 2 a oba funkční.jinak mě dneska strašlivě bolí záda tady hekam a uvolnuju záda ,no zatim neúspěšně ,stejně mi jednou ta umělá plotna nemine 8-( ,nadi to bych nečekala ,si ten svůj chleba sežvejkam klidně sama..
medunaautor
23. lis 2009
tak tak Leni,taky bych nečekala,já jak mám hlad ,jsem nevrlá jak sviňa

Začni psát odpověď...

Odešli