IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
nadis.h
23. lis 2009
To jsem dopadla.. :-p Koukám na kouzelnou školku jak tam děda hraje na trychtýř a vařečky. :-o 😃 😃
medunaautor
23. lis 2009
Čau holky,nějak nestíhám :-p :-p trošku jsem vás pročetla,to zase jsou témata 😃 😃 ve středu se jede pro psa,tak to bude asi divočina u nás doma =-)
medunaautor
23. lis 2009
fuj a jak jsem četla o těch vejcovodech,tak já mám za sebou dvakrát profuky,hnus velebnosti ukrutnej,pak mi je dvakrát chtěl pospravovat na laparce,ale bohužel,jen mi nějak nařízl vaječníky do kříže,ty jsem měla taky srostlé a pak mi ty vejcovody odstranil a od té doby mám pokoj,jinak předtím jsem chodila jak balon furt :-p
nadis.h
23. lis 2009
Juu medu to se těším za Tebe. x-) To je rozkošné mít doma štěndo. A zaměstná Tě to na pořád.Když už to nemuchláš tak na to stejně pořád čučíš. 🙂
lenkacar
23. lis 2009
no nadi to my čumíme jak nám zelená akvárko 😃 😃 😃 😃
lenkacar
23. lis 2009
to nadi má aspon pořádnou hadicu do ruky 😃 😃 😃 a medu bude mít štěníska .. x-) x-) x-)
nadis.h
23. lis 2009
Woe zas jsem dneska po dlouhé době celý den sama doma a co hadice neudělala. 8-( Vykadila se. 8-( 😃 Takže čekám na páníčka jak na smilování. 😃
lenkacar
23. lis 2009
co nadi smrdí to? nebo to vypadá že se had rozmnožil?
lenkacar
23. lis 2009
hele a když žere krysy s chlupama tak má chlupatýáho hovnouse? 😃 😃 😃 :-p
nadis.h
23. lis 2009
Leni dneska páchnul řádně teda. :-S Je to hovňajs možná větší jak od člověka. 😃 Dobrou chut k večeři. 😃 Hale já jsem prvně to šla okouknout,protože jsem si taky říkala,když to žere s chlupama a nohama a ocasem a vším tak jak ten kabel bude vypadat. 😃 No a je to jak od člověka. 😃
lenkacar
23. lis 2009
my jsme po véče 😃 😃 😃 špagetky jdu na ulici ..ne jako ven ,jdu na pana peška
medunaautor
23. lis 2009
Leni akvárko taky už čeká na vyčištění,to je hrůza,furt dokola :-p
a Nadi,má to tuhý,nebo i srajdu?
medunaautor
23. lis 2009
no to bys byla blázen,kdyby jsi lezla ven,je tam hnus
nadis.h
23. lis 2009
Medu zatím jen tuhý a černý. 😃 😃 A čůrá. 😃 😃
nadis.h
23. lis 2009
Já šla s košem.Vysypat kosti z uzenýho a zrovna dojeli popeláři a nějak jim v dešti uklouzla popelnice z toho auta a málem na jednoho spadla. =-) Jsem se lekla až si málem čurla.
medunaautor
23. lis 2009
a má pinďoura?
medunaautor
23. lis 2009
😃 😃 tak to dneska u nás v práci,šel jeden kancelářák z kuřárny a tam kapalo potrubí a já jsem slyšela jak se mu proklouzla bota a už se válel na podlaze,jsem myslela,že se pochčiju smíchy,jak se rychle vymrštil a dělal jako ,že nic =-)
medunaautor
23. lis 2009
Nadi,kdy jdeš na UTZ?
nadis.h
23. lis 2009
Nemá.Má jen takovou dírku na břichu. 😃 Třeba je to holka. =-) 😃

uuuuaaaa já jsem taky takhle zlomyslná. 😃 😃

Meduš jdu až 4,12. zdá se mi to strašně dlouho. =-) Tak mi furt hlodá jestli nejít ke svému mudr. 😕
medunaautor
23. lis 2009
taky bych nevydržela a šla ke svojemu 😎
nadis.h
23. lis 2009
Asi ju a půjdu. Hlavně kde berou jistotu,že nehrozí třeba mimoděložní. =-) Sice nemám vejcovody,ale i ostatní holky chodí takhle pozdě.
medunaautor
23. lis 2009
no u tebe teda tu jistotu mít můžou 😃 😃 vždyť nemáš vejcovody
medunaautor
23. lis 2009
a jen jdi,už tam je jistojistě srdíčko x-) x-) x-) x-)
nadis.h
23. lis 2009
Medu no u mě jo.Ale třeba mimodělož v rohu děložním prý může být. A přijít o dělohu kvůli takové blbosti..To bych pak vraždila asi. 😕

Tak jo půjdu. x-) Zítra cinknu na objdnání a na středu čtvrtek by mě mohli objednat. x-)
medunaautor
23. lis 2009
na takový věci nemysli.Jdu do vany,jsem zmrzlá jak hovno,pak ještě juknu 😉
nadis.h
23. lis 2009
Já se jdu taky sprchnout. Karel nikde a já hlad jak blázen. :-p Proč jsem tak slušně vychovaná a vždy čekám s jídlem na něho? :-N
medunaautor
23. lis 2009
no ale honem se jdi najíst ]-( a co je s Dadouškem =-) kde je?
nadis.h
23. lis 2009
Když mě to příjde nevychovaný jíst dřív. 😃 Já si tady zobu arašídkovou telku.A jdu do té sprchy.Tak snad emzitím dojede.

Daduška nakoukla a pak už nebyla. =-)
lenkacar
23. lis 2009
holky to bych taky krupla do trenek .. 😃 😃 😃 😃 ,jinak k hadům, had má pincasy dokonce 2 a oba funkční.jinak mě dneska strašlivě bolí záda tady hekam a uvolnuju záda ,no zatim neúspěšně ,stejně mi jednou ta umělá plotna nemine 8-( ,nadi to bych nečekala ,si ten svůj chleba sežvejkam klidně sama..
medunaautor
23. lis 2009
tak tak Leni,taky bych nečekala,já jak mám hlad ,jsem nevrlá jak sviňa