IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
23. lis 2009

Leni přesně.Vzpomínky jsou hezký,když jsou to milé vzpomínky. Ale někdy se dostanu až do depky,že mi začne být líto, proč zrovna s tím či s tím to nešlo dál. 😀 Tak pak raději rychle myslet přestanu. 😀

Coko tak že ho mooc pozdravuju mojí Liebe. 😀

lenkacar
23. lis 2009

nadi achjo ..já mám dneska taky výročí s láskou ,takže od rána vymejšlim kraviny jak se zabavit ,abych na to nemyslela 😉

coko.joko
23. lis 2009

😀 nadi

coko.joko
23. lis 2009

taky rada vzpominam na moje lasky,ale ted jsem hrozne rada,ze mam tu svoji 😉 .......ale nekdy to je prijemny

nadis.h
23. lis 2009

Leni to je těžké nevzpomínat. 🙂 Taky to na mě příjde,když je nějaký "významný" den. 😵

Coko je hezky v Düsseldorfu co? Já se tam hned chtěla nastěhovat. 😀

coko.joko
23. lis 2009

No ted zrovna venku prsi a fouka vitr.... 😀 😀 😀 ale jinak je tu nadherne mesto mody,zadna fabrika a proste uzasny u Ryna vysedavat,akorad je trochu drahy 😀

lenkacar
23. lis 2009

čoko a nadi vy výletnice já nyla akorát ve Stutgartu ,ani nevim jak se to píše .. 😀 😀 😀 😀

nadis.h
23. lis 2009

Tady taky fučí jako blázen.A to jsem včera ještě byla venku v tričku chvilku. 😝

lenkacar
23. lis 2009

a já jelikož doma nemám zrovna to co bychj ráda ..tak vzpomínam často ..

coko.joko
23. lis 2009

leni-no ja bych mohla rict,ze jsem vyletnice mam toho hodne uz projetyho 😉 ted uz me to zkoncilo,bude mimi a snim moc cestovat nejde 😉

nadis.h
23. lis 2009

Já toho taky dost stihla.Teda spíš tu blízkou Evropu.Mimo jsem byla jen v Egyptě a na Djerbě.Kdybych měla prachy tak cestuju pořád.

coko.joko
23. lis 2009

nadis Evropa je taky krasna 😉

nadis.h
23. lis 2009

Coko je.Já bych strašně moc chtěla žít v Italii. Miluju jí i ty lidi tam. 🙂 Ale i němce mám moc ráda.Jak na ně hodně čechů nadává tak mě jejich povaha sedí.

coko.joko
23. lis 2009

ja byla v Rime a tam teda mazec 😀 ty Italove to je narez........jo tady jsou taky na nas hodny ty nemci.......a docela i pomahaji,kdyz nevis nebo ti aspon poradi co a jak 😎 takze ja na ne taky nenadavam

lenkacar
23. lis 2009

já byla jen v řecku a chorvatsku a na djerbě a mallorce a v německu a jinak nikde ..ale je fakt ,že i doma,myslím Čechy, se dá prožít bezva dovka ,když potkáš ty správné lidičky ..

coko.joko
23. lis 2009

leni to si byla docela hodne 😉 ale tam nikde jsem nebyla ja 😉 jak pises..........a jak rikam Cechy jsou krasny taky...

nadis.h
23. lis 2009

Přesně.Jsou ochotní a milí.Ne jak napruzení češi.Se jich na něco jdeš zeptat a hned si chytaj tašku a utíkají od Tebe. 😀

Leni do Řecka taky moc chci.Je tam určitě krásně. 🙂 A s čechama máš pravdu.Záleží ne na místě,ale na partě hlavně.

coko.joko
23. lis 2009

nadis-ale zase ne vsechny.........ale vetsinou jo....... 😀
a uz mam doma manzela tak musim jit delat obed

nadis.h
23. lis 2009

Tak liebe Grüsse manželovi. 😀

coko.joko
23. lis 2009

nadis jinak manzel zna toho pana...a docela dobre 😎

nadis.h
23. lis 2009

To se ani nedivím. 😀 😀 Tenhle pán mě odnaučil pít vodku. 😀

lenkacar
23. lis 2009

tak mi volala z toho krámu že bude výběrové řízení asi ve středu prý tam přijde asi 3
nebo 4 holky ..a šéf si vybere .. 😝 😝 😝 tak si myslim ,že dura ,což je kolbenka to jistí 😝 😝 😝

lenkacar
23. lis 2009

na značkový krám se asi nechytam ani za hlavu ,ted jsem si super rozhnípala drštku .. 😝 😝 😝

nadis.h
23. lis 2009

Leni co za krám?S hadrama?

lenkacar
23. lis 2009

v pátek jsem se byla ptát na práci ve značkovým krámu ,měli ceduli že hledaj a dělá tam moje známá ,ale jsem nevěděla ,že je to formou konkurzu ..a jestli teda všem volá to nevim..

lenkacar
23. lis 2009

prej je v úvahu přicházejících 3nebo 4 a šéf si bude vybírat .. 😖 😖 😖 no moc tomu nevěřim.. 😝 😝 😝

nadis.h
23. lis 2009

Leni já taky obíhala pak už krámy a všude at donesu životopis že se ozvou.Tak jsem se na to vyprdla pak.Vím jak to tady v lbc chodí.Na jedno místo druhý den po vydání inzerátů 70-80 uchazečů... 😝

Ale každopádně to zkus. Nikdy nevíš co klapne.

lenkacar
23. lis 2009

ale jo zkusim..za to nic nedam ..aspon vim že šéfovi nevadí velký oči... 😝

coko.joko
23. lis 2009

nadis jo vodkuu a ne neco jineho 😀
leni,zkus to a uvidis treba budu stesti a budes pracovat v kramku 😉
ale je to tezky co sehnat praci,krom teda tovarny nebo kolbenky 😉

nadis.h
23. lis 2009

Coko ne ne v hokeji chlemtá každý kravaťák vodku na litry. 😀 To víš určitě ne? 😀