• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
leni-ty mas teda dnes na spech :grinning: ale hlavne musis udelat krasnou ze sebe,at udelas dojem......jinak sex s gumickou jsem teda nikdy nezkusila..... :grinning:
25. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
brrrrrr gumička je divna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu ja vstavam kazdy den prdelkou nahoru :grinning: nikdo na me nesmi mluvit a funguji az tak za hodku :grinning: :grinning:
leni-ja mam jasno co varim....bramborovou polevku a rizeto.......... :wink:
25. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dneska zas nevařím, zbyla mi tu vajíčkova :sweat_smile: a k večeři at si vezmou co chtěj :sweat_smile:
25. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dadous ja nebudu varit v sobotu a v nedeli :grinning: jsem sama,takze budu o houskach :grinning:
25. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale aspon nějakou zeleninu si k tomu dej :grinning:
25. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadous ja zeleninu a ovoce jim na kila....manzel porad rika,ze se nam narodi koza a ne dite,kdyz porad jim zeleninu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ted ujíždím na pomerančích, před tím nektarinky :sweat_smile:
25. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze jen same dobre veci.......... :grinning: a rybicky me chutnaji.......
25. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: ne tak ja rybičky ne e :confused:
25. lis 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mam uvareno a jsem uplne hotova :grinning: takze jdu smer gauc a nic nedelam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leni-kdepak te mame,ze by jsi byla uz na pohovoru........tak tfujj,tfujjjj....... :slight_smile:
25. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: mam umyty další okna a taky jdu směrem gauč, s talířkem :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsem už krásná a nic furt ..sms nejde ...ale furt je to rozmezí od 14 do 18hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a pak nemám bejt nervní
25. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni-rozmezi je docela velky,aby se ti neroztekl makeup :grinning: ale ty to zvladnes myslime na te :wink:
25. lis 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem doma ,ale mám hlad ..makeup je svině a řasenka ještě větší .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to me povidej.....predevcirem jsem zmokla jako svin a to jsem sla jeste pro housky s manzelem a kdyz jsem prisla dom,tak cumim do zrzadla a rasenka uplne roztekla a pritom je to vodoodolna :grinning: :grinning: :grinning: tak me to povez... :grinning: :grinning: a ja si rikala,ze po me ta prodavacka tak cumi......
25. lis 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musí se podívat na krásku ne?jsem shodila srst a jsem popíchaná jak prase :rolling_eyes:
25. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Lenís to má za sebou už. :wink:
25. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky konkurz jsem vyhrála ..bylo tam 5holek a já měla nejkrásnější oči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda leni,to je super...jsem ti verila,ze to das......jupiiiiiii mam radost........ :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :dizzy_face:
no leni a?
26. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadous leni na nas nejak prdi.....a nechce nam rict co a jak :grinning:
ja uklizim skrine moje a davam pryc veci co me jsou malicke a zjistla jsem,ze snad otevru bazar kolik toho mam a je to skoda vyhodit :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, sehnala praci a na nas prdí, :confused:
to nevyhazuj, potom se to bude hodit :dizzy_face: mě čekaj poslední dvě okna, ale mam pěkně namoženy nohy, se mi špatně seda na hajzlík :grinning:
26. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a medunka se taky vubec neozvala co psí holčička, asi jsou z ní cely vysrany :grinning:
26. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadous to uz jsou veci,ktery asi neoblyknu :wink: fakt malicky....podaruju netere ty se vzdy tesi co jim teta da...ja jsem totis blazen a koupim neco a jeste s visackou to dam do skrine a pak na to zapomenu a pak uz to je male.. :grinning: :grinning:
no leni se asi psych.pripravuje na tu praci a medu ta prijela urco v noci,tak sla hned dadat...
no to mas z tech oken,jak porad mejes :grinning: se pak nediv,ze bolej nohy.....na vyjdu do tretiho patra a boli me taky nozky :grinning:
26. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam pocit že medu psala , že večer měla jít ještě do prace :confused:
nemate vytah?
26. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to nevim...ale ja mysela,ze psala,ze prijede okolo pulnoci..
vytah?Tak ten bych potrebovala a hodne,ale opravdu tu neni a nez se vzdycky dobelham nahoru,tak jsem uplne hotova :grinning: a to nevim co budu delat v 9 mesici
26. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja už mam co dělat abych se vyhoupla z auta :grinning:
26. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja mam dobry,protoze mame auto vysoke :grinning: takze se me nalejza a vylejza dobre :grinning:
26. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by jsme koupily jiny auto? :grinning: :grinning: néé mě vždycky dadouš chytne pod zadkem a pomuže mi :grinning:
26. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek