• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no to mas hodneho dadouse :grinning: ten muj me bude za chvilku tahat do 3 patra :grinning: :grinning: :grinning:
se tesim uz na utery....az pujdem k dokymu a uvidm zase toho spunta :grinning:
26. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee ja taky jdu v utery, ale nic neuvidím :frowning2: jen se zas zvažím a dr mě prohlídne :unamused:
26. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak neuvidis??
ja pokazdy musim jit curat do kelimku....pak me zmeri tlak a kdyz nepotrebujou moji krev,tak jdu k dokymu a ten si povida a pak me udela UTZ a namrska me spoutu obrazku a pak nam pusti srdicko a rekne co a jak....
26. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nas nema dr ultra v ordinaci, na ten se chodí extra k jinymu dr :frowning2: takže ja ted až ve 30tt :cry:
26. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,to je skoda,protoze ja jsem vzdycky o 100 procent klidnejsi,kdyz vidim prcka jak se tam placa :grinning: a nebo spi a doky ho budi a on se otaci prdelkou k nam :grinning: :grinning: ......
26. lis 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mi povídej, ale ted se prcek aspon už mele, tak vím že tam je :sweat_smile:
26. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to mas vyhodu,ale u me se zatim nemele nic a ja jsem z toho hrozne nervni :wink: kdyz nevim na cem jsem... :wink:
26. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj on začne, taky jsem z toho byla na nervy, že marhulinka už cejtí pohyby a ještě dlouho nic, no a ted už se mele každej den, hlavně když sedím u pc a nebo večer když se ma spat :grinning:
26. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo marhul :wink: no ta uz je citi hrozne dlouho :sunglasses: a dneska jde k dokymu,tak jsem na ni zvedava :wink: :wink:
26. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jinak nemuzu spat ani ted,takze az se tam bude spuntik mlet,tak to asi budu porad u telky :grinning: :grinning: vzdycky usnu a po 2 hodkach mam oci jak sova a uz nespim treba 3 hodky :grinning: hrozny.......a hlavne me vadi,ze nevim jak si vzdy lehnout
26. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja už dlouho spím s kojícím polštařem :sweat_smile: fakt se na něm spí dobře i když je v posteli trochu těsno :grinning:
26. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si ho budu muset taky poridit :sunglasses: jinak se asi moc nevyspim :sweat_smile:
26. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo je to ted muj velkej přítel :grinning: tak jdu něco dělat :dizzy_face:
26. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo utikej ja musim taky :grinning:
26. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženy.

Leni no vidíš.Jsme Ti říkaly,že jsi šikulína! :wink:
26. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se mátě? Něco nového?
26. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kobli, :wink:

u mě ani ne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak se máte?
26. lis 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo dnes je nám docela dobře, tak snad to vydrží. A jak prožíváš začátky těhu ty?
26. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kobli zatím až moc dobře.Až je mi to divný. Sice mám žaludek jak na vodě celý den už asi 4 dny,ale nic většího. :grinning:
26. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To buď ráda. Vlastně příští týden jdeš k doktorovi, je to tak?
26. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holčičky jdu se na vás zase na chvilku podívat jakpak se máte?Co je tu nového ?Ani jsem nedočítala budu to muset napravit :slight_smile:
26. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kobli juju.Konečně.Od zítra za týden. :dizzy_face: Už se moc těším.

Ahojky Blaži,jak se máš? :dizzy_face: Nového? Leni má práci novou a Medunka si včera jela pro štěňátko. :slight_smile:
26. lis 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Bláží, tebe už jsem neviděla ani nepamatuju :slight_smile:

Nadi, já si zase jedu v úterý pro výsledky amniocentézy a na nějaké speciální sono či co.
26. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jaktak koukámtak každej si pořizuje perjska.Něco jsem četla že vyhrála konkurz ?a jakpak ti je Nadis
26. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Koblížku tebe jsem taky neviděla jak je rok dlouhej dočetla jsem se že jsi byla v nemocnici a co už je to dobré s miminkem
26. lis 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blaženko doufám, že jo. Taky jsme konečně koupili ten byt, takže už snad bude jen dobře.
A jak je tobě?
26. lis 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to jsem četla tak nějak jsem to četala dříve zběžně protože toho je strašně moc .Je to dobře že jsi už v pořádku dávej na sebe pozor a doufám že jsi doma na neschopence.já se mám pořád stejně žádná změna
26. lis 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Bláži, už jsem na marodce doma a už zůstanu. Teď navíc lítaj ty chřipky, tak bych si ani netroufla. A co bude dál Bláži (pokud neva, že se ptám).
26. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám jít na endokrinologii na testy extraovariáního zdroje-hirsutismus zejména to je ověření funkcenadledvinek před dalším IVF jenom že tam mají volné místo až v lednu tak že budu čekat a potom tak duben květen když to dobře půjde tak by jsem mohla jít na další pokus
26. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo. Holka moje, to je hrozné čekání. No přeskočme to raději.
Už nakupuješ na Vánoce? Já nemám ještě ani ponožku :sweat_smile:
26. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek