• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
já mám jen jeden dárek a to ještě ho nemám ani doma .Mámě mám štěně a sobě telefon ale to má manža pro mě předčasnej dárek k vánocům jinak nic
26. lis 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď bysme s manžou nejradši tak na ty 3 roky Vánoce zrušili. S hypotékou a já na mateřské si fakt nemůžeme vyskakovat. Vůbec nevím, jak to zvládneme.
26. lis 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme na tom stejně já by jsem nejraději zrušila vánocena pořád je to na nic stejně
26. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,tak jsem doma od zubaře,ještě mi to zrerntgeboval,znova zaplácnul a za 14dní necelejch mi to už snad zadělá úplně :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak pejsek je zatím ok,včera nebékal,tak jsem zvědvá jak dnes v noci.V práci mě serou,jak jinak :grinning: je to teď pakárna,ráno a večer,kapánek nic nestíhám :angry:
26. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky medu a jak se pejsek jmenuje?
26. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Medu taky tě zdravím.Teď vás ale na chvilku opustim du dát velkej kouř
26. lis 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu a ještě žádná fotečka?
autor
Jmenuje se Fufinka :dizzy_face:
autor
no ještě ne v poči ale na foťáku jich je už plno,ale až to Roman stáhne,tak vložím
26. lis 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobře, ať máme na co koukat. Fufinka je dobrý :dizzy_face: , takové roztomilé.
Fůj, k zubaři taky musím, kvůli razítku do těhu průkajdy, pořád to oddaluju, ale už tak budu muset. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kočenky, já zas mizím, něco do sebe natlačím a pak Ulice a Ordinačka - super večer :wink:
26. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se s váma taky musím rozloučit volala mi mamka a musím tam jed tak se tu mějte krásně a já jedu pááá
26. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak pěkně ordinujte vy doktorky.A co ta Léňa?má práci?nějak jsem nedočítala,jsem tady s jazykem na vestě u toho ještě dělám,jsem fakt pako s tou uklízecí nemocí co mám,ale jak se toho zbavit?
26. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu ahooj.Tak už je miminko doma? :dizzy_face: Jee já si pamatuju jak je to krásný.Měla jsem takhle 2x štěňulko.To nejde se od něj odtrhnout. :dizzy_face:
26. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem na chvíli tu, neže začne ordinačka :dizzy_face:
26. lis 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: to říkam, medu, to budete mít místo televize :grinning: co loužičky?
26. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: tak nikdo tady není? :cry:
26. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu jsem. :sweat_smile:
Zrovna mě přes email zprdla šéfová,že nemám celý den pracovat. :grinning: To je dobrý.

Taky čekám na Medunku na nějaký hlášení o miminku a nic. :confused: :sweat_smile:
26. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no tak nepracuj :grinning:
26. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale tak to já se nepřetrhnu. :grinning: Však celý den někde drbu a prací vyplním prázdné chvilky. :grinning:

Ty jo já začínám mít čím dál větší strach z té prasečiny. Už nebudu snad ani s košem chodit. :confused:
26. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dyt nikam nechodíš ne? a neboj u baraku ji nechytíš :grinning:
26. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted byl ve zprávách hotel kde jsem dělala dloouho. :dizzy_face: Hned vedle letiště starého. :slight_smile: Jsem s zavzpomínala na party co tam v noci probíhalo místo nočních šichet. :grinning:
26. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo zlaty časy :grinning:
26. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se spíš bojím,že já nikam nechodím a hlídám se a pak jí přitáhne domů Karel. :unamused: Přece jen od prosince to peklo začne a bude v práci ve styku s cizincema i čechama nemocnýma od pondělí do neděle x hodin denně. :rolling_eyes:

To jo zlatý časy. :grinning: Kdyby mohly zdi mluvit v tom hotelu tak by nikdo asi nevěřil z nadřízených co vše za ta léta tam proběhlo. :grinning: :grinning: Se divím,že to nikdy neprasklo nějaké ty akce. :grinning:
26. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jak je? já shánim hadry na sebe ,značkové ..palba ,tepláky za 800kč a neni na nich ani prd ,ani nápis,za tu cenu bych ocenila nápis přes celou prdel
26. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: leni to by ti tu prdel zvětšilo :grinning:
26. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam byla od rána a sepisovali se iniciály pro smlouvu a pak jsem vařila a vařila a pak s vladísem nakupovat a ted tady dřepěl x hodin vladís :rolling_eyes: ,medu co štěnísek?
26. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu no ale jako takhle kdybych měla od čongů tak to nikdo nepozná
26. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ja furt nevím kam nastupuješ :sweat_smile:
26. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ah krám Alpine pro ..sportovní oblečení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek