• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
ale já to už vím :grinning: :grinning: jsem si Léňu vyšmírovala :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Loužičky zatím nedělá,protože s ní lítám jak pošuk ven,jen Roman,jak jí hlídal ráno ,tak se mu vychcala i vysrala,no ale víte jak je na tom Roman s rychlostí,takže se není čemu divit :confounded:
26. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu tak zdravim Fifinku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alpine mám ráda,mám asi 4 bundy od nich,je to dobrá značka,tam se ti bude líbit a ještě budeš mít určo rabat :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fufinka ty Fifinko :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám od tud taky pár trik a bundu ,ale víc má vladís sem mu kupovala k vánocům trika ,mikiny a bundu má lepší jak já ..ale musim ty tepláky a mikču sobě ..
26. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fufu je nějaká inteligentka bo co :confused: Hned pochopila ,že v ložnici má pelech a pak ještě jeden v kuchyni,přes den je v kuchyni a na noc jde s náma a tam chrápe u postele
26. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak půjdu ordinovat za chvíli ,vařim salka na domácí pitivo .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,no jo ty fifinko :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mě se líběj ty jejich hadry,pak ještě EXE a Nordblanc,nebo jak se to píše a teď mi sestřenka koupila nějaký mikči v Envy,taky nevím jak se to píše :pensive:
26. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu je to velká inteligentka ..vás adoptila hnedka ..těšim se na fotky
26. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
říkal Roman,že když je to Ulbriška,tak musí být inteligentka :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pa zítra .. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: mám vás ráda
ja si nachystala talířek a taky zmizím :sweat_smile:
medu vona ví že maš rada pořadek :grinning:
?ulbřiška? asi musim hodně dočítat..
Leni ale to by Vám měli dát firemní hadříky.Jakože abyste dělaly reklamu.

Medu to je dobře,že neplakala.Je vidět že se jí u Vás líbí. :dizzy_face: Těším se na fotečky.Poňuňám jí z obrázku. :sweat_smile:
daj ale mě až v lednu ..
26. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Ulbriška,protože já jsem Ulbrich :grinning:
26. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No krapet se budu muset přeorientovat s tím uklidem,jsem trapná.Dadoušku,písni až dorazí ten balíček,abych věděla,že je to doražený a ne někde zaražený
26. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to se to dneska ordinuje zase co :grinning: :grinning: tak holky moje,jdu do pelechu a zítra večer juknu po práci :dizzy_face: :dizzy_face: dobrou nočku a pěkné sny všem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy ..mě zase skáče obraz ,se z toho poseru už ..to je tak nepříjemný ..medu to je jako tvoje příjmení nebo co?kukam kolik stojí nehty od čongů ..jak dlouho to vydrží ?
27. lis 2009 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
vcera jsem nejak nestihala tu bejt s vama a tak musim docitat.. :wink: byla jsem na hokeji hrali tady Rusaci proti nam :grinning: :grinning: teda kluci do 20let a dostali pekny narez :grinning: :grinning: :grinning: je videt,ze v Rusku maji tvrdou skolu....
medu to mas krasny jmeno pro fenku.....fufinka...... :wink: a co to je za rasu?
leni tak to se urco tesis do te prace vid?A nehty u tamanu bych si teda nedala...kamoska tam byla a oni ji tim brouskem uplne do kuze obrousili nehet :unamused: takze tamany nebrat.........
27. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus :dizzy_face:
teda leni, z tebe bude nova baba :grinning:
coko tak si pořadně fandila?
27. lis 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dodous-ja fandila rusakum :grinning: :grinning: :grinning: a taky vyhrali.....takze jsem byla rada......
27. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: a manža to věděl?
27. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne ten byl,ale u mansaftu a delal pana doktora....jednoho tam trochu vic rozparali :grinning: takze jsem mela klid na fandeni :grinning: :grinning: ale to byl zapas,ze o nic neslo......tak to bylo v poho.....
dneska me je nejak zle uz od rana co snim tak jde ven...... :confounded:
27. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si mazej pro nějakej čajík, holkam tady hodně pomaha, zazvorovej s citronem :dizzy_face: mě je blbě leda když se přežeru :grinning:
27. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja zazvor nemuzu to me prave jeste vic nakopava :wink: ted tu do sebe soukam aspon susenky.....tak uvidime....
27. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :confounded: no tak snad tě to brzo přejde :dizzy_face:
27. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ja mam jen vzdy jeden den.......ale je to hrozny.....pak zas budu mit klid na tyden...... :grinning:
27. lis 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jak je tobe?
27. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspon že tak :grinning: dneska musím na pudu a vyštrachat vanoční věci, budem doma zdobit, to je hrozny začína adventní neděle :stuck_out_tongue_closed_eyes: to tak strašně uteklo, nedavno jsme si byly pro embria a už jsme za pulkou :sweat_smile:
27. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek