• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
to mas pravdu...utika to jako blazen....ja jsem zrovna rikala vcera Vratovi,ze uz jsem 16tt a jeste chvilku a bude mit spuntika u sebe.....jo ja taky musim ted o vikendu jsem sama ten muj jede do Hamburgu,tak budu radit..ale nebudu to prehanet..... :grinning: :grinning: jsem vyrobila advetni misku....a to staci :grinning:
27. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem udělala domácí bejlís a 2velký těsta na cukroví ,ale dělat je nebudu ,odpočívaj ,je mi divně možná budu chcípat
27. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
je leni bejlis a jak se to dela a je to urco moc dobry.......to ja muzu i domaci vajecny konak.......
27. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni taky si udělam, to zas budem mít zalepeny huby :grinning:
27. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak se holky dela ja taky udelam.......ale nevim jak
27. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
pošlu ti do IP recept :dizzy_face:
27. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to jsi zlaticko :wink:
27. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
von ten recept tady někde bude x stranek do zadu, ale kdo by to hledal :grinning:
27. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to bych musela jet stranku po strance a hledat :grinning: ale dekuji
27. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo vono tady je receptů :grinning: hafo :grinning: někdo do toho dava ještě šlehačku ale to se rychlejc kazí :dizzy_face:
27. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne takhle to je uplne idealni.......akorad jestli tu maji Salko....ty nackove :sunglasses:
27. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevím ale medunka myslím říkala, že ho vozej z čech :confounded:
27. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: no to ja si prave taky myslim,ze tu asi nebude no pokoukam dneska odpolko a uvidime....kdyztak si ho udelam v lete :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak je ta lena........prijde,rekne a zase odejde
27. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: jo hele to se da pít furt, nebo by ti někdo musel poslat z čech :dizzy_face:
27. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je fakt,ze sem kamoska za mnou jede pristi vikend,tak ji asi reknu,at koupi po ceste...... :sunglasses: misto cigaret poveze Salko.......
27. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
me se nechce nic nedat...........a to mam plny kos zehleni,vyzdobu bytu,a jeste varit....... :grinning: a ja sedim u pc a cvakam si tu
27. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ale taky na to maš celej víkand :sweat_smile: my musíme zejtra dojít do lesa pro nějaky větve :stuck_out_tongue_closed_eyes: a večer jdeme za kulturou, jsem zvědava jak dlouho tam vydržím :grinning:
27. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
o kultura tak at se ti tam libi :sunglasses: to mas pravdu cely vikend,ale za chvilku je tu manzilek a tak musim neco delat a ne porad sedet u pc..... :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja pujdu taky na tu pudu, něco tam vyhrabat :dizzy_face: :dizzy_face:
27. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak pamalu dad :wink: ja jdu taky neco delat......
27. lis 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok ale taky to nepřehaněj :grinning: zatím čus :dizzy_face:
27. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Leni nehty od rýžojedů jsou super! Já když si nechávala dělat jakýkoli normální gelovky od češek tak mě prostě nedrží a třeba druhý den mi upadl celý nehet aniž by bylo poznat že jsem nějaký měla nalepený,ale od čongů mi držejí skvěle a nikdy se mi ani jeden neulomil.To by mi asi šel i s prstem. A dělají je hezky.
27. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
joo čínani jsou šikovny :grinning:
27. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to má já ten recept s tou šlehačkou a mě se to nestačí zkazit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted tu byla teta tak jsme si dali 2škopíčky je to namka
27. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni mě ještě loni taky ne :grinning:
27. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady je dělaj chvíli nehtíky ..smrad ukrutnej ..ale co jsem tak na dálku čuměla do tý kukaně ,ona je to součást krámu s oblečením a maj tam skleněnou kukan na ty nehty ..tak to vypadalo dobře..
27. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jen dve stopicky :grinning: a je tam citit ten rum hodne,abych nebyla moc namotana,kdyz mam to mimi v brisku :grinning:
jsem teda sikovna uz jsem zvladla obyvak a jsem uplne hotova :slight_smile: takze ted amm pauzu
27. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to zkus a uvidis,treba zrovna u vas ty sikmovocky to udelaji dobre :grinning:
27. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo čoko, docela je ten rum cítit, tak ale mužeš ho tam dat mín :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek