IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
29. lis 2009

jeje a bylo fajn ne?

dadous
29. lis 2009

no jo až na ty natekly nohy 😝 jsem si vzala ty novy koníky, a když jsme odchazely domu tak jsem je měla uplně narvany na noze 😅 ale protože jsme seděli na baru, takže trošku neprokrveny nohy 😵

meduna
autor
29. lis 2009

Dadoušku a jak jsi krmila Karlose ,když byl malej?my jí dáváme třikrát za den,ale přijde mi,že má furt hlad,furt šmejdí a čuchá 🙄

meduna
autor
29. lis 2009

no to jo,jak je máš furt dolu,tos je musela mít jak baňky 😀

dadous
29. lis 2009

ježiš tolik jsme mu snad ani nedavaly 😕 no taky podle toho vypada 😀 no ale to voni šmejděj furt, takže i když ji budeš davat každy dvě hodiny, tak furt bude mít malo 😀 a už žere suchy?

coko.joko
29. lis 2009

dad jestli ti otekaji nozky,tak ber bud vitaminky a nebo prodavaji vodi Magnezie a fakt to pomaha 😀 mam to vyzkouseny...........
leni teda ty jsi krasna 😉 ja jsme mela taky delsi a nemohla jsem od lidi brat penize,protoze me to hrozne vadilo,ale jak si pak clovek zvykne,tak je to super......
medu a jakyho mas psika 🙂

dadous
29. lis 2009

coko, ja beru magnezko v tabletach, jenže já a prašky, furt zappomínam 😠

coko.joko
29. lis 2009

me prave rikal doky,ze magnezko je super a tak ho beru od zacatku a musim rict,teda ze zatim dobry.....no ja taky nekdy zapomenu,ale to nevadi....... 😀 a ze tech vitaminu mam

dadous
29. lis 2009

ja mam jen jod, a megnezium, jako rano si vždycky vemu, ale odpo a večír většinou zapomenu

coko.joko
29. lis 2009

tak to mas dobry me doky rekl,ze musim brat....femibion,zelezo a to magnezko 😀 😀 takze zobu jako blazen 😉 😉

dadous
29. lis 2009

a medunka ma westíka 😵

meduna
autor
29. lis 2009

Ahoj Coko,.je to westík.
Dadoušku jo už žere suchý,asi se nasrala a šla do pelechu 😀

meduna
autor
29. lis 2009

ta pani říkala,že teď má žrát ještě třikrát za den,pak jen dvakrát a až bude velká tak jednou za den

dadous
29. lis 2009

no tak suchy ma furt v misce ne? takže nestresuj, kdyby měla hlad tak ji vybílí 😀

dadous
29. lis 2009

no jo tak ja už si to nepamatuju, po šesti letech 😅

meduna
autor
29. lis 2009

ne právě že nemá,dostane ráno,nechám to tam ještě tak 30minut a pak to dám pryč,pak dostane odpo, a večer.

meduna
autor
29. lis 2009

ty myslíš,že to tam má být furt?

coko.joko
29. lis 2009

medu-westik je pekny 🙂 ja si myslim,ze 3krat za den to staci a kdyby mela hlad,tak se ozve neboj.....

dadous
29. lis 2009

aha, tak naš ma pořad v misce suchy, a jednou za den dostane konzervu 😵

meduna
autor
29. lis 2009

no ona říkala,že si nejprve musí zvykat na to naše žrádlo,aby jako neměla sračku.tak já nevim,snad netrpí hladem

dadous
29. lis 2009

a sežere to vždycky? karel moc suchy nechtěl když byl malinkej, tak jsme mu to vždycky zalily vodou aby to změklo 😵
tak ja jdu dělat večeři, ale večer tady budu , pže dadouš jede na noční a v telce houby davaj, takže po osmy jsme tu jak na koni 😵 😵

coko.joko
29. lis 2009

Tak dobrou chut dad 😉

meduna
autor
29. lis 2009

ne nesežere,prostě žere a pak od toho jde pryč,nechám to ještě 30min a pak dávám pryč

coko.joko
29. lis 2009

medu,tak ji tam zkus nechat ty granule porad a uvidis...

lenkacar
29. lis 2009

holky já jsem schválmě nechtěla moc dlouhé já nejsem zvyklá na žádné ..nesnášim to a nemám kvalitní ,třepí se mi jako prase ..jsem zvědavá jak mi dlouho vydrží dala jsem tam řeč s jednou češkou a řikala ,že jí vydržej měsíc ,to by šlo ..dadu já jsem schopná si s tim i oko vypíchnout ,jak se vám včera líbil slavík? písnička globální oteplování je super,myslim že gott cejtí ,že mu chodúr dejchá na záda ..

coko.joko
29. lis 2009

😀 dad me vydrzeli taky mesic,ale stalo se i to,ze jsem je olamala hned druhy den 😀 nez si zvyknes 😅 a k slavikovi ti rict nic nemuzu nemam ceskou telku ☹

lenkacar
29. lis 2009

čoko o dost jsi přišla ta písen je boží ,,teplej motýl ,teplá vydra,,mečoun je gay taky ...,,

coko.joko
29. lis 2009

leni ja mrknu jestli to nedavaji na Nove na netu,ale to tezko.... 😒

dadous
29. lis 2009

😕 to zpíval božsky kaja?

coko.joko
29. lis 2009

dad to uz jsi po vece 😀