• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
nee :grinning: jsem obalila ty jatyrka a ted čekam až se uvařej brambory :sweat_smile: ale myslela jsem že sem pujde dadouš, tak proto jsem se tak loučila :grinning: jenže leží u telky tak mam tady volno :wink:
29. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vis dadous odpociva,protoze za chvilku jde makat :wink: jatyrka bych si dala taky :sunglasses: a ty je obalujes :sweat_smile: :confused:
29. lis 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nehty super. Taky si nechavam tuhle dylku. Ono mi to celkem dost rychle roste,tak je pak mam dlouhy a pise se mi s nima blbe na mobilu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha na mobilu jsem to ještě nezkoušela :confused: :confused: :confused:
29. lis 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,tak budes muset ted porad jen volat :grinning:
29. lis 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta písen je os nicht work ..no čoko by mě vladís zabil ..
29. lis 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj nezabil........ :sunglasses: ale me spis delal problem treba psat tuzkou nez jsem se naucila ji brat do ruky,tak aby me nevadili ty nehty :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen počkej až chytnu vladíse za pytlíka ten bude ječet :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
co je os nicht work :grinning:
29. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne od ,nicht work :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni....treba se mu to bude takkkkk libit,ze to pak budes muset opakovat a chytat ho casteji :grinning: :grinning:
ja tady smolim ty prani a uz jsem uplne hotova jak to pisu porad dokola :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já asi půjdu vyštrachat nějakej ten věnec dopr..
29. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha......tak ja mrknu na youtube :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neboj na nehýtky si zvykneš,že až je nebudeš mít,tak tě to bude srát a budeš si připadat divně,já jsem bez nich teď a pěkně mě to sejří
29. lis 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no medu zatim mi to neni příjemný dost mi zasahovala do lůžka .. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to bys mela neco najit a dat na stul :grinning: :grinning: a zapalit svicku :grinning:
medu me to taky pak vadilo,ze je nemam a hrozne jsem to obrecela :wink:
29. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo dyt už jdu něco najít :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nebo ja ti poslu neco jestli chces :grinning: :grinning: mam toho hodne
29. lis 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavně si při štrachačce nezlom nehet :grinning: :grinning: ale oni vydržej,já je mám při mojí práci a pohoda,akorát je maso,když v rychlosti se mi chytne ve sprcháči,nebo to naperu do nábytku,to jsem si málem i cákla to textilu :grinning:
29. lis 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu :grinning: do textilu
29. lis 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,víš jaká je to bolest,se mi až zatmělo před očima. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele mě je jednou obrušoval rákosník chlap,ten mi tak brouskem zajel až se mi kouřilo od lůžka :rolling_eyes:
29. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja musim rict,ze me se nic takoveho nestalo....mela jsem fakt dobrou holku,ale trochu drahou,ale za to super....porad vymysela neco noveho.......
29. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to oni taky vymýšlej,ale pak je to znát na ceně :confounded: minule mi namalovala růži,ale to jsem jí řekla,že to nechci,byl to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. lis 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to pak stoji......me treba provrtala nehet na malicku a dala me tam delfina a bylo to pekny,akorad jsem prvni den v praci chytla blbe kleste na zakusky a bylo po delfinu a po nehtu :grinning: :grinning: pak jsem ho lovila v zakuskach :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: no dobrý by bylo,kdyby si kunde :grinning: kousnul do delfínka
29. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ta Lenka furt asi štrachá ten věnec :confused:
29. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to by bylo krasny :grinning: by kunde koukala co to je :grinning: :grinning:
29. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo lena se asi sekla na pude a hleda venec........a nebo premysli co vlastne chce najit :wink: :wink:
29. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a pak ty,až by jsi kunde musela zaplatit zub :grinning: :grinning: teď mi říkala jedna z práce,že za stoličku keramickou,by měla vysolit 600Eur :confused: :confused: :confused: chápeš to?to je hrůza
29. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek