IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
29. lis 2009

si tady kapánek můžu vykroutit palici,pes se nažral,tak furt čumím,kdy jako se začne divně kroutit,abych jí drapla a šla srát

coko.joko
29. lis 2009

ty jo to je teda mazec 😀 600euro........ale to bylo jeste v Cr,tak by to snad tak moc nestalo 😀 😀 😀
tak hlidej pekne,at nehodi bobka doma 😉

meduna
autor
29. lis 2009

až hodí bobek půjdu asi do pelechu,jsem nějaká hotová,třeba mě to přejde,ale přijde mi,že jedu z posledního 😝

coko.joko
29. lis 2009

no vzdyt porad makas,tak si ted pekne odpocni 😀 me davaji ve 20hod perfektni dinner,tak se budu koukat...jsem dnes nejak makala a jsem taky hotova 😀

meduna
autor
29. lis 2009

jo dnes to dávaj?taky na to koukám,jak si žerou,teď neběží nic,jen ty kuchaři,takovej ten hnus,jak má tu bradku jak starej kozel 😝

coko.joko
29. lis 2009

jo a slape si na jazyk trochu 😀 😀 to je magor......ja ted kecam se svarou a usinam u toho 😀 😀 se rozvedli se segrou a porad jdou po sobe 😀 tak jsem mezi nima rozhoci 😀 😀 😀

janina83
29. lis 2009

ahojky medu a holky tak testik negativni mrcha zatim neprisla zitra jdu na krev mam silenej strach

meduna
autor
29. lis 2009

ahoj Jani,no,uvidíš zítra,může být,že test je negativní ale krev pozitivní 😉

meduna
autor
29. lis 2009

holky jdu do postele,zítra ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂

coko.joko
29. lis 2009

medu dobrou 😉 ja jdu zase do vany 😀

lenkacar
29. lis 2009

hele holky mě bolí pěkně palec ,je to normální? že mi ta kur..šikmooká urejpla teht okolo nehtu moc ..ona ryla jako divá tim svým nehtákem ..no pěkně mi to bolí ,jinej ne ..

lenkacar
29. lis 2009

mi jako neřikejte že to půjdu sundavat .. 😕 😕 😕 😕

dadous
29. lis 2009

tak už jsem tu 😅

coko.joko
29. lis 2009

leni tak to ted kontroluj jestli to nehnisa,ale pokud ano,tak to musis dat dolu.....a nebo ti moc vzala tvuj nehet a nez ti doroste tak to bude bolet....

nadis.h
29. lis 2009

Leni taky mi to bolelo. Pockej 2-3 dny. Ono si to sedne.

dadous
29. lis 2009

joo medu obrušoval rakosník jo? 😀 😀
leni ted ty nechty budeš mít trochu citlivy, mě to ten první den , tak jako nepříjemně tahlo ale druhej den už dobry 😵

lenkacar
29. lis 2009

no ano to mi táhne jako tlak ..ale ten palec bolí ,jako dá se to vydržet ,je to jako když si urvu lůžko ..achjo..

lenkacar
29. lis 2009

sna d to bude zítra gut ,jinak se všem líbí .. 😵 😵 😵

dadous
29. lis 2009

leni vydrž do rana a uvidíš, ale ja myslím že to budeš mít dobry, přes noc se to zklidní 😵

coko.joko
29. lis 2009

ja si taky myslim,ze to bude v poho...nejsi na to zvykla 😉 hlavne jestli te ten palec nejak nekrvaci nebo neco..tak je to asi v poradku

dadous
29. lis 2009

hele dělaj s desinfekcí, tak by to mělo bejt dobry, vono fakt ten první den to je cely rozbolavělí 😵

dadous
29. lis 2009

tak nikde nikdo 😕 si asi budu muset jít lehnout 😅

coko.joko
29. lis 2009

dad ja taky dadam jsem nejak unavena za ten den..... 😀 😀

coko.joko
29. lis 2009

tak si musim odpocnout 😀 ale musi mvydrzet do 23.hod az me zavola Vrata a pak zalehnu 😉

dadous
29. lis 2009

tak ja nemam bejt z čeho unavena 😀 ja mysllela že ti přijede dneska milaček 😅

coko.joko
29. lis 2009

nene....dneska po zapase jedou a bude doma az kolem 6 rano,takze celou noc v Buse 😉

dadous
29. lis 2009

tak to budeš mít hezkej budíček 😅

coko.joko
29. lis 2009

jo to ja mam porad 😀 hezky budicek.....

coko.joko
29. lis 2009

blbne me kun 😒 hrozne dlouho se to nacita.....

dadous
29. lis 2009

😠 ja si tady lloupu pomeranč a kdyby to viděl dadouš, tak mě pěkně sjede, zaprskanej i monitor 😀 jsem čuně 😅