• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
musím pustit dadouše na poč ale příjdu před devatou :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holčička :grinning: se vzbudila,teď futruje a pak táhnu na malé kolečko :grinning:
30. lis 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to bylo kapánek jinak,se vzbudila,dala jsem jí žvanec a ani nedožrala a srala si to na plínu,že jako bude chcát,tak jsem jí čapla a jela jsem jak kuna ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: tam se na mě hned vrhla baba,jéééé,jaký krásný štěňátko a bla,bla,bla
30. lis 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no je ještě malinka :grinning:
30. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus zdravim pochcánka fífu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,byla jsem na zkoušku v práci ,zatim dobrý .. :wink: akorát mi z toho stání bolí hrozně záda ,musim mít pohyb ..
30. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo leni, tak budeš přerovnavat ramínka abys furt nestala :grinning:
30. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: holky měřila jsem se a mam přesně metr přes pupek :grinning:
30. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikde nikdo, tak jdu na telku :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak čumíte na bednu co všechny :sweat_smile: Leni,to je jasný,že tě záda budou bolet,alespoň nejsem sama :grinning: tak píšu a Fufátko na mě leží :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky moje,jdu do pelechu,zítra jdu dvakrát,tak ať se tam nevyvrátím nad madračkou :grinning: až Asiati odtáhnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teda Dadoušku,ale hoď foto pupíčku :dizzy_face: :dizzy_face:
30. lis 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,tak nas taham ze 3 strany :sunglasses:
medu dneska vecer budu mluvit s tou holcinou tak se ji poptam a dam vedet :wink:
dad-metr pres pupek to mas malicko ja mam 98cm,ale je fakt,ze jsem mela trochu zaklad z te stimulky a pichani :grinning: :grinning: ale stejne...
leni doufam,ze se mas dobre v praci a utika ti to tam.....
ja jdu smer vana udelat zastrich a pak k dr.takze se tu mej te a pa.....
1. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko si nemysly taky jsem měla zaklad, ale je fakt že mi každej říka že mam maly břicho, no ale ja to dohaním všude okolo :grinning: :grinning: tak mizím do poradny, odpo juknu :dizzy_face:
1. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hooj tak v poradně vše OK, poslechly jsme si srdíčko, zase mam dvě kila nahoře :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zejtra jedu na tu cukrovku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kobylky, tak i my dvě jsme od doktora zpátky. Jo, jo, je to holčička :dizzy_face: . Všechny chromozomy mám po dvou, žádné rozštěpy, zatím se vše vyvíjí tak, jak má. :slight_smile: :dizzy_face:

Dadoušku, to je fajn. Jinak zejtra fůůůůj, ta hnusná sladká voda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee kobli se maš, ja chci taky holčičku :sweat_smile:
1. pro 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale ty ještě nevíš, né? Možná je i holčička? Už jsem dneska slintala nad růžovejma věcičkama :grinning:
1. pro 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě nevíme, říkal dadouš, že z ultrazvuku pak neodejdem dřív, dokud se nam neukaže co to je :grinning:
1. pro 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak třeba bude taky prcek s pipinkou :grinning: , ale co, hlavně ať je to zdravé :dizzy_face: . Hele u nás podle ultrazvuku moc vidět nebylo, frajerka měla nožku přes nožku a my měli smůlu. Ale živel je to neskutečnej. Se tam pořád mrcasí :grinning: . I doktoři jsou z ní na mrtvici, že ji nemůžou pořádně změřit, jak cejtí sondu - prchá :grinning:
1. pro 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to dadoušek je pěkně líny miminko, jsem zrovna dneska říkala, že se mi zda že se hejbe hrozně malo, jako často, ale jen tak to furt bubla v nadpičníku :sweat_smile: tak říkala že je to ok,
1. pro 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak malá mě dnes vzbudila kopáním do močáku ve 2:44 a nepřestala (i po vyčůrání) až do 4:30. No síla
1. pro 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to bude pěknej živel :grinning: prej se da podle pohybu vypozorovat kdy se mimina budou budit na kojo :sweat_smile:
1. pro 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee jsem se zrovna chtěla zeptat na jmeno :grinning: :grinning: lidunka je hezky :dizzy_face:
1. pro 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, je to jméno po manželovo mamince. Bohužel jsem ji nepoznala, ale musela být skvělá, když má tak úžasného syna :dizzy_face:
1. pro 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se ještě líbí anička, ale to zas dadouš nechce, jmenuje se tak jeho mamka, ale to jmeno se mu nelíbí :sweat_smile:
1. pro 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdybych měla ještě někdy druhou holčičku, tak by to asi byla Adélka.
Ale Nikolka je taky heké, dá se to hodně zdrobňovat a tvarovat.
1. pro 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nikolka asi vyhraje :grinning:
1. pro 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, tak já frčím do knihovny, než mě zase zkásnou a napůjčuju si zase něco nového.
1. pro 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás chlapeček by byl Lukášëk - tak příště :sweat_smile:
1. pro 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: jo lukašek je dobrej :grinning:
1. pro 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holciny, dnes jsme byli na kontrole a vše je v pořádku :slight_smile: , jen furt nevíme, co to bude, až to bude :slight_smile: Tak snad příští týden velký utz napoví :sweat_smile:
1. pro 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek