• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ahoj lip, tak to jsme na tom uplně stejně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dadu, vám se taky ještě furt neukázalo? A kdy jdeš?
1. pro 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
až ve 30tt, takže až po novym roce :fearful:
1. pro 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaaaaž? :fearful: A tak nepujdete na ten 3D?
1. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, příjde mi zbytečny vyhodit tolik peněz, když se mímo třeba ani pořadně neukaže :dizzy_face:
1. pro 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo, tak to tě obdivuju, že to vydržíš :slight_smile: Já na něj chci jít určitě. Ikdyby se to ted na tom normálním utz zjistilo :sweat_smile:
1. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,Kobli a co jsem ti vypočítala?hurááá jsem to věděla,mám ze sebe radost,asi si otevřu věštírnu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu tak doufam že se trefíš i u mě :sweat_smile:
1. pro 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé medu a co vidíš u mě? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 v 01:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
vcera jsem prisla domu,hodne pozde...takze ja u dr.taky dobry...mame na 100%kluka.....ukazal nam pindu....takze ted jeste vymyslet jmeno.....to budu trochu boj,protoze ja chci cesky a manzel chce cizi :wink: takze budeme asi losovat :grinning:
leni jak se ti libi v praci?
2. pro 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj coko, tak dejte dvě jmena a bude to :dizzy_face:
jinak ja ted dorazila z ty cukrovky, třkrat mě vysosly krev a dvakrat jsem jim musela načurat :sweat_smile: takže ty dvě hodky mi docela utekly, byla tam ještě jedna těhulka, tak jsme to pěkně prokecaly :grinning: vysledky za 14 dní :dizzy_face:
2. pro 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda dad,
ja nejak dnes nestiham jsem si nalozila vareni do toho uklizim a za chvilku tu je manzel......
jo my chcem dat dve jmena to uz je jasny :wink: ale jaky to bude tezky......
jo cukrovka a ta voda je pekne hnusna vid.....taky me to asi tady ceka :grinning: tfuj.........
2. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
to byl šíleně přeslazenej čaj, ale bylo to asi jen dvě deci, ale po těch dvouch hodinach jsem měla šílenou žízen :sweat_smile: tak to s tím uklidem nepřehaněj :dizzy_face:
2. pro 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
to verim,fujky,ale asi se to da vydrzet....ja neboj jen tak z lehka neprehanim to,ale v patek prijede kamoska na vikend,tak at je uklizeno :grinning: :grinning: ........
2. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja to znam, taky vždycky jen jakože to trošku pošolicham a pak jedu jak fretka :grinning:
2. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,presne to jsem ja,ale ted to opravdu nebudu prehanet :grinning: vcera jsem si koupila tehu polstar a je dobrej :wink:
2. pro 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vid? ja si vždycky dam jeden konec pod hlavu a druhej mam mezi nohama, a je to strašně pohodlny :sweat_smile:
2. pro 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den.prosím Vás chci se zeptat,mohu?Musím podstoupit průchodnost vejcovodů před zákrokem IVF když už jedno dítě mám a dřív průchodnost byla bez problému,to se podle mě nemění ne?
2. pro 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
venys to nevím ,ale myslím si že ta pruchodnost se muže změnit, zaleží jakej mate problem, jestli je chlap v cajku a ty taky, tak to chtěj asi preventivně ověřit :confused:
2. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super ten polstar a fakt jsem se vyspala po dlouhy dobe :grinning:
venys-ja jsem byla,protoze se nam to 3 krat nepovedlo a tak me dr.rekl,ze by to bylo lepsi,takze jsem sla a pak hned na dalsi pokus a povedlo se to hned.....asi zalezi jak jsi na tom ty a manzel....zeptej se svyho dr.ten ti urco poradi :wink:
2. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na začatku jsem si myslela, že to je jen kravinka ale je fakt že poslouží jak pro těhuli tak i pro mimčo :dizzy_face:
2. pro 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo sice manzel vcera kdyz videl cenu,tak se mu moc nechtelo,ale dneska rano uznal,ze to je dobra vec :grinning:
2. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja sehnala levnej za 180kč, ale nema ty kuličky, je v tom klasika molitan na kousky :sweat_smile: ale službu si myslím že uděla stejnou
2. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
coze?to je plne super cena,to ja jen kupuji vse draze :frowning2: hlavne tady v tom meste je vse drahy jako blazen.... :sweat_smile:
2. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo stal ke třem stovkam, ale pak ho zlevnily, asi se jim tam už dlouho valel a hlevně měl i blbou barvu, tmavě modrou, tak jsem na něj ušila jinaj potah :sweat_smile: týý jo tady je uplně modra obloha, slunce pere, a ty vanoční truhlíky za oknem ted vypadaj divně :grinning:
2. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je zamraceno,ale teplo,ze me leje jako z konve......jsem uplne hotova :grinning: :grinning: ale uz mam hotovo....tak jsem rada,ze to je za mnou.....uz mam i uvareno to jsem sikula.....to jo vanocni vyzdoba a je slunecno to je dobry :grinning: ale to uz asi jine nebude
2. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale z Pece a z Pomezek jezděj auta zasněženy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na horach je urco trochu snehu nasi me vcera rikali,ze u nich taky chumelilo :grinning: a do hor to nemaji daleko :grinning:
2. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
odkud jsou?
2. pro 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam kde je Safariiiii :grinning: :grinning:
2. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek