IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
7. pro 2009

ahoj medu, fotku mi tam musí hodit dadouš až přijede z kolbeny, ma odpolední 😅 ja jsem totiž pako a jak mam novej telefon tak mi to tam nejde 😠
no vidíš to, veterina, jsem na to uplně zapoměla, taky musíme na očkovaní 😝 ale my jen za 350kč 😅

coko.joko
7. pro 2009

ahojda,jsem ted prisla z mesta a jsem uplne zmrzla a hlavne prezrana,takze jdu do vany 😀
madu to je palka 60 euro....ale co by si neudelala pro Fufinku 😉
dad tak koukej dat fotecku,at te vidime jak rostes.....ja bych dala,ale mam porad bruch stejny 😀

dadous
7. pro 2009

jo jsem šikula a je to v albu 😵

coko.joko
7. pro 2009

je tak to je krasny bruch 😉 vidim to na tu Nikolku 😵

meduna
autor
7. pro 2009

za měsíc zase další očkování a pak taky to odčervení. 😝 tak pozdravuj Dadouše a fotečku vložte.Coko a co jsi měla dobrého?odcházím směr ložnice,jsem kantáre 😝 dobrou holky 😔

dadous
7. pro 2009

fakt, jo? no tak to si mě potěšila 😅

coko.joko
7. pro 2009

medu dobrou ja jdu taky do vany a k telce........ja jsem si dala Cinu,pak ve meste palacinku a pak jeste mandle v karamelu a na konec cokoladu se slehackou prase jedno jsem 😀
dad to jsem rada,ze mas radost a prala bych ti holcicku 😉 snad tam je....

nadis.h
7. pro 2009

Ahoj holky,

teda Coko měla jsi asi vidět dnešn zprávy český a přešla by Tě chuť jen se na čínský restaurace podívat. 😝 Já se nedívala jen poslouchala a i tak se mi zvedal dost kufr. 🙄

dadous
7. pro 2009

😀 tak jksme se v rychlosti sešli a ja taky mizím k telce 😵

dadous
7. pro 2009

joo nadi taky jsem to slyšela 😝 jsou to prasata 😝

nadis.h
7. pro 2009

to je slabé slovo Daduš.Mně z toho bylo fakt blivno. 🤐 Já vím proč jsem přestala tohle jíst,když se mi jednou nezdálo,že by mělo být kuřecí fakt kuřecí. 😝

coko.joko
8. pro 2009

ahojda,
nadis,na kterych zpravach to davaji se mrknu 😀 ale myslim,ze tady to nehrozi,tady vari opravdu moccccccc dobre a je to i hlidane 😵

meduna
autor
8. pro 2009

čus bus holky.přilítla jsem z práce,jukla k dadoušce do alba,táááák je hodná Dadouška,konečně fotečka 😵 😵
no jsem zvědavá,jestli i já někdy budu mít albumek s vypouknutým pupiskem.Ten zase dělá mrtvýho brouka po tom všem a vypadá to na obr nechu´t do dalšího pokusu,spíš žádnou chuť,abych byla přesná 😠 Taky ho asi sere,že přišel o práci,konta v mínusu 😝 tak to asi taky dělá svoje,no uvidím za rok,jak se to ukáže 😕

meduna
autor
8. pro 2009

za chvilku jdu zase do práce,tak pak možná ještě juknu,když nebudu moc kožous 😝

daja.w
8. pro 2009

ahojky holky moje zlatý 🙂 jo Medu kápla jsi na to,ale má smolíka neskončím tam ikdyby to mělo znamenat rozvod práci potřebuji a prachy taky a kdo v dnešní době nee že 😠 vidím že taky jsi pořád v práci 😖 a od dalšího pokusu zas teda ustupuji ☹ chjo že já jsem si nevzala Pištu hufnágla 😀 a asi se nedozvím co Dadu tak holka nebo kluk?a co Koblížek?a Blaženka?nějak nemám přehled a dočítat teda no to bych asi dlouho dočítala 😀 jo a co Nadis? 😉

lenkacar
8. pro 2009

čus holky já přijdu z fachy a makám tady jako blázen 🙄 ,v práci je... ani mi nemluvte 😝 🙄 že já si nevzala pištu hufnágla ,nemusela bych do fachy

tulik1
9. pro 2009

ahojky, tak uz jsem zpet z dovcy a zitra jedem konecne na tu imuno, uz jsme to trikrat odlozili ...
leni jak to imuno probihalo? nam rekli ze mame prijet na krev a pak mame schuzku s doktorem, ale tak nejak nevim, jestli bude neco vysetrovat nebo povidat nebo jako co? nevite nektera?

meduna
autor
10. pro 2009

Ahoj,tak koukám,že o pištu tady bude boj 😀 😀 dneska mám volno a jdu na jeden úřad,se jako nenápadně optat jak je to možné,že takhle makáme,slíbil mi ,že je to anonimní,asi odbory to jsou 😕 ale takhle to fakt nejde,za nic se k smrti uhnat nenechám.já jim dám krize sráčům,hlavně,že jejich kapsy jsou plné,plnej hotel a my dřeme za hovno 🙄 🙄 🙄

Dáji,máš recht,nechápu jakým právem si ty chlapi myslej,že řeknou a byby bude dělat jak chtěj oni.Jen si stůj za tím co chceš.
Leni,lidí jak sraček co?
Tulik ahoj,tak jak bylo?určo super a teplíčko viď. 😵 S tím ti já neporadím,nemám to dělané.

lenkacar
10. pro 2009

medu ani mi nemluv jsem samej průser a vůbec nemám na nic čas ..na konci měsíce asi všechny prachjy odevzdám majiteli za ukradené věci 😕 😝apa holčičky .. ..

coko.joko
10. pro 2009

ahojda,
medu nedej se vzdyt te nemuzou takhle drit ty skopcaci 😉 me rekni´,kdyby aspon pridali par stovecek euro 😉
leni krade se vsude,ale nerikej,ze to pak musite platit vy ze sveho 😒 to je teda mazec.....bych toho parchanta chytla co krade a by videl 🙂

meduna
autor
10. pro 2009

ale platit by jsi to neměla,už máš smlouvu?si tam počti co je napsané v případě krádeže 🙄 sráč musí mít pojištění,jako to by člověkblil z těch zaměsnavatelů
Coko,to nepřidaj,jen tak pro sebe možná.Jako já to nechápu,co je to za dobu????normálně otrokářství,každej každýmu prolejzá prdelí,chce se mi z toho zvracet,jsem zhnusená z lidí.U nás,každá nadává když máme pauzu,ale jak dojde na něco,nikdo neřekne nic,tak jsem jim řekla,že opravdu mít strach,že přijdou o práci nemusej,protože kterej jinej depp by tohle dělal?Hnusí se mi jak nadávaj a pak přijde šéfka a oni jí div nelížou prdel,jen já s ní nemluvím,nedokážu se prostě přetvařovat

meduna
autor
10. pro 2009

a dnes jdeš do práce Leni?

coko.joko
10. pro 2009

medu to ja taky neumim delat pretvarky 🙂 a tak vse vsem na rovinu...ale je to fakt hrozny jak se chovaji nektery lidi....kdyby bylo neco aspon jineho tak by to bylo dobry,mohla by si odejit v klidu,ale je to tezky vid

meduna
autor
10. pro 2009

ale to je pěkná komplikace do života,neumět se přetvářet a prolejzat prdelema viď 😠 já nenávidím jak změněj ton hlasu,nadávaj a v sekundě obrátěj.No neni nic jiného,bohužel.
Dneska je teda maroz charoz fuj,taková zima a ještě chčije a teď jsem slyšela v radiu,že od zítra má přijít maroz z Ruska 😝 😝 😝 😝 😝

coko.joko
10. pro 2009

Tady je taky pekna kosa a prsi do toho se me nechce ani ven....manzel odjel na zapas a ja asi udelam Ulky a pak sebou placnu k telce. 😀 pustim nejaky cesky DVD a bude...
jo nektery lidi to umeji az moc dobre se predvarovat,ale ja ne....

meduna
autor
10. pro 2009

co je Ulky 😕 😕 😕 😕 😕 😕

meduna
autor
10. pro 2009

ty jiný zkratky jsem rozuměla,jako DVD 😀 😀 český film 😀 😀 ,telka ale Ulky 😲

coko.joko
10. pro 2009

medu to je cukrovi na vanoce a dela se to z piskot a kakaa,masla a to uplacas v testo a pak do davas do formicek,ktery jsou do tvaru vosi hnizdo a pak to plnis jeste konakem a je to vsechno....tak to mozna znas pod Vosi hnizda 😉 a ty dalsi zkratky to jsi uhadla na jednicku......

meduna
autor
10. pro 2009

jo teď rozumím i úlky

meduna
autor
10. pro 2009

znám,ale nedělám nic.je tady nedaleko jedna Češka a ta peče,je strašně šikovná a napsala mi,že mi přinese na ochutnávku. 😵 😵 kdybych měla víc času a nebyla tak zhuntovaná,tak bych i možná něco udělala,ale takhle na to dlabu,leda,že by si Roman upekl sám 😀 😀 😀 😀 no ten jo 🙄 🙄