• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
Ahoj holky,tak co Dadoušku svetřík je zž hotovej?koukám,že jsi multitalent,šiješ,pleteš,pečeš :confused: já neumím nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kobli a jak se ti ten pád podařil?u nás nic nového,stále makám jak debil a 24,25,26,27, jak jinak taky,dál nevím,ještě neni plán :angry:
17. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, jdu jen na skok, jsem marod, rozjela se mi ryma jako prase a bojím bojím aby si to nesedlo na prudušky, takže poctivě ležím a lečím se :stuck_out_tongue_closed_eyes:
medu moc děkujem za přaníčko a taky k vam jedno letí :dizzy_face: svetřík možna letos dodělam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě mi chybí naučit se štupkat díry v ponožkach a mužu jít do duchodu :sweat_smile:
coko maš recht, vanoce jsou přece svatky klidu tak co bys furt něco dělala, ne?
17. pro 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holčičky kdepak jste? :confused:
18. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad jsem tu delala jsem zase nejaky fotky a taky hlavne cukrovi manzel si to vymyslel,takze jsem dnes mela veselo... :grinning: a ted me boli zada a brisko jak jsemse tu smala...mela jsem kamosku na drate pres skyp a tak jsem se nasmala
18. pro 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: budeš mít vesely dítě :grinning: mě dadouš odjel do prace, tak mužu sedět u počítače :sweat_smile:
18. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja jsem taky sama,ale rozhodne se nenudim teda dneska :wink: jo vesely....a jak se mas ty a prosm te kde mame tu fotecku toho upleteneho svetriku a cepicky
18. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no počkej ja jsem psala že doplejtam, nee že to mam už hotovy :grinning: jinak ryma už trochu ustupuje, mrcha hnusna :angry:
18. pro 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jo :wink: ja si teda pockam,az budes mit hotovo,ale doufam,ze se dockam jeste letos :grinning: to je dobre,ze uz ti je lepe...venku je teda pekny hnus...tady nikdy nebyl snih a dneska odpolko zaclo chumelit :confused: hrozny...
18. pro 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, budete mít bílí vanoce :dizzy_face:
18. pro 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no aspon jednou za 9 let :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
musím zmizet, na chvilku, přišla sousedka :sweat_smile:
18. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted me admina vymazala album :angry: to je teda pekny....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tu :dizzy_face: no jo voni píšou že mužeš mít jen jednu nebo dvě fotky budoucích rodiču :confounded: ale ja ji stihla :dizzy_face:
18. pro 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je teda pekny a jako ostatni jich tam maji taky hodne... :angry: ne fakt nasrali :grinning: no a to jsem si tady hrala cely vecer s tim :slight_smile: ......to byla kratka navsteva teda........ja dala sprsku a ted se cpu opet pomerancem....
18. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to bylo rychly kafe :grinning: taky jsem si dnes nakoupila pomeranče a radši ještě kiwi :grinning: no zrovna si to chytla, že to viděla nějaka admina :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to ja taky muzu kiwi mam taky doma.....to budou zdrave miminka kdyz takhle papkama :grinning: no a to me jeste pisla IP :confused:
18. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no hlavně aby se nam nenarodily osypany nějakou kopřivkou :grinning:
no to ti písla abys věděla , že to se neděla :grinning:
18. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja myslim,ze ne.... :slight_smile: ty budou tak zdrave,ze se budem divit.....koukam jak ti uz utikaji ty tydny....ted to leti nejak rychle,ale pro me dobre ja se opravdu necitim v tomhle tehu obdobi nejak dobre :grinning:
18. pro 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesně zejtra začínam sedmy měsíc, a je to teda už dost znat, břicho mě začína tlačit na žebra, nevydržím dlouho sedět, si furt připadam přežrana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja taky a to mam teprve 19tt teda podle dr.uz 20tt....a nemuzu sedet a co teprve lezet v noci se porad prevaluji a ani me ten tehu polstar nejak nepomaha,protoze se pokazdyd vzbudim a je na zemi :grinning:
18. pro 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to si ho pod tou peřinou musíš držet zuby nechty :grinning: mě zas dadouš říka, že se s ním děsně roztahuju :grinning:
18. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja ho mam bud na zemi a nebo zaberu celou postel a Vrata se pak musi stehovat smer obyvak :grinning: :grinning: takze to je asi vsude stejny.... :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: však at si kluci taky trochu užijou :grinning:
18. pro 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo to me prave rikal ten muj....ze je porad pryc a kdyz je konecne doma,tak se musi stehovat pryc z loznice...no co kdyz jsem uz zvykla bejt porad sama a na hodne mista :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted tady ctu ty jine diskuse a vsichni jak prozivaji ty vanoce a uz maji vse udelany a zabaleny....me to teda letos nejak nebere.... :wink:
18. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja to letos prožívam celkem v klidu ale to jen díky tomu, že jsem doma :sweat_smile: loni jsem taky plašila abych všechno stihla :grinning: dneska jsem zabalila darky rodičum a v pondělí musím ještě dokoupit něco těm mejm klukum :confounded:
18. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja tady zas pročítam jak se chystaj rodit a všechno kolem porodu :grinning: :grinning: to budu mít hezky naštudovany :grinning:
18. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
prave to jsou svatky klidu a ne honicky,tak nechapu jak ty lidi plasi :grinning: :grinning: pekne pomalu vse udelat a bejt uplne v pohodicce.....ja mam vyhodu,ze kupuji jen jeden darek :wink:
18. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo to se někdo ma, ale už se těším na příští vanoce až tam bude hodně darečku pro prcka :dizzy_face: ted jsem byla juknout do obyvaku a karel se tam pěkně rozvaluje na gauči :grinning:
18. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to ja taky to bude darku uz to vidim......ted opravdu to mame v klidu....tak to mas urco nastudovany a tak se tam si taky mrknu,at vim co me jeste ceka :grinning: :grinning: :grinning:
Karel se ma na gauci pohoda v teple.... :slight_smile:
18. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek