IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
17. pro 2009

Ahoj holky,tak co Dadoušku svetřík je zž hotovej?koukám,že jsi multitalent,šiješ,pleteš,pečeš 😕 já neumím nic 😝 Kobli a jak se ti ten pád podařil?u nás nic nového,stále makám jak debil a 24,25,26,27, jak jinak taky,dál nevím,ještě neni plán 😠

dadous
17. pro 2009

ahojda, jdu jen na skok, jsem marod, rozjela se mi ryma jako prase a bojím bojím aby si to nesedlo na prudušky, takže poctivě ležím a lečím se 😝
medu moc děkujem za přaníčko a taky k vam jedno letí 😵 svetřík možna letos dodělam 😀 😝 ještě mi chybí naučit se štupkat díry v ponožkach a mužu jít do duchodu 😅
coko maš recht, vanoce jsou přece svatky klidu tak co bys furt něco dělala, ne?

dadous
18. pro 2009

tak holčičky kdepak jste? 😕

coko.joko
18. pro 2009

dad jsem tu delala jsem zase nejaky fotky a taky hlavne cukrovi manzel si to vymyslel,takze jsem dnes mela veselo... 😀 a ted me boli zada a brisko jak jsemse tu smala...mela jsem kamosku na drate pres skyp a tak jsem se nasmala

dadous
18. pro 2009

😀 budeš mít vesely dítě 😀 mě dadouš odjel do prace, tak mužu sedět u počítače 😅

coko.joko
18. pro 2009

no to ja jsem taky sama,ale rozhodne se nenudim teda dneska 😉 jo vesely....a jak se mas ty a prosm te kde mame tu fotecku toho upleteneho svetriku a cepicky

dadous
18. pro 2009

no počkej ja jsem psala že doplejtam, nee že to mam už hotovy 😀 jinak ryma už trochu ustupuje, mrcha hnusna 😠

coko.joko
18. pro 2009

tak to jo 😉 ja si teda pockam,az budes mit hotovo,ale doufam,ze se dockam jeste letos 😀 to je dobre,ze uz ti je lepe...venku je teda pekny hnus...tady nikdy nebyl snih a dneska odpolko zaclo chumelit 😕 hrozny...

dadous
18. pro 2009

no vidíš, budete mít bílí vanoce 😵

coko.joko
18. pro 2009

no aspon jednou za 9 let 😀 😀

dadous
18. pro 2009

musím zmizet, na chvilku, přišla sousedka 😅

coko.joko
18. pro 2009

ted me admina vymazala album 😠 to je teda pekny....... 😝

dadous
18. pro 2009

tak jsem tu 😵 no jo voni píšou že mužeš mít jen jednu nebo dvě fotky budoucích rodiču 😖 ale ja ji stihla 😵

coko.joko
18. pro 2009

no to je teda pekny a jako ostatni jich tam maji taky hodne... 😠 ne fakt nasrali 😀 no a to jsem si tady hrala cely vecer s tim 🙂 ......to byla kratka navsteva teda........ja dala sprsku a ted se cpu opet pomerancem....

dadous
18. pro 2009

😀 to bylo rychly kafe 😀 taky jsem si dnes nakoupila pomeranče a radši ještě kiwi 😀 no zrovna si to chytla, že to viděla nějaka admina 😅

coko.joko
18. pro 2009

jo to ja taky muzu kiwi mam taky doma.....to budou zdrave miminka kdyz takhle papkama 😀 no a to me jeste pisla IP 😕

dadous
18. pro 2009

😀 no hlavně aby se nam nenarodily osypany nějakou kopřivkou 😀
no to ti písla abys věděla , že to se neděla 😀

coko.joko
18. pro 2009

no ja myslim,ze ne.... 🙂 ty budou tak zdrave,ze se budem divit.....koukam jak ti uz utikaji ty tydny....ted to leti nejak rychle,ale pro me dobre ja se opravdu necitim v tomhle tehu obdobi nejak dobre 😀

dadous
18. pro 2009

no přesně zejtra začínam sedmy měsíc, a je to teda už dost znat, břicho mě začína tlačit na žebra, nevydržím dlouho sedět, si furt připadam přežrana 😝

coko.joko
18. pro 2009

no to ja taky a to mam teprve 19tt teda podle dr.uz 20tt....a nemuzu sedet a co teprve lezet v noci se porad prevaluji a ani me ten tehu polstar nejak nepomaha,protoze se pokazdyd vzbudim a je na zemi 😀

dadous
18. pro 2009

😀 to si ho pod tou peřinou musíš držet zuby nechty 😀 mě zas dadouš říka, že se s ním děsně roztahuju 😀

coko.joko
18. pro 2009

no ja ho mam bud na zemi a nebo zaberu celou postel a Vrata se pak musi stehovat smer obyvak 😀 😀 takze to je asi vsude stejny.... 😀 😀

dadous
18. pro 2009

😀 však at si kluci taky trochu užijou 😀

coko.joko
18. pro 2009

jo,jo to me prave rikal ten muj....ze je porad pryc a kdyz je konecne doma,tak se musi stehovat pryc z loznice...no co kdyz jsem uz zvykla bejt porad sama a na hodne mista 😀 😀 😀

coko.joko
18. pro 2009

ted tady ctu ty jine diskuse a vsichni jak prozivaji ty vanoce a uz maji vse udelany a zabaleny....me to teda letos nejak nebere.... 😉

dadous
18. pro 2009

ja to letos prožívam celkem v klidu ale to jen díky tomu, že jsem doma 😅 loni jsem taky plašila abych všechno stihla 😀 dneska jsem zabalila darky rodičum a v pondělí musím ještě dokoupit něco těm mejm klukum 😖

dadous
18. pro 2009

ja tady zas pročítam jak se chystaj rodit a všechno kolem porodu 😀 😀 to budu mít hezky naštudovany 😀

coko.joko
18. pro 2009

prave to jsou svatky klidu a ne honicky,tak nechapu jak ty lidi plasi 😀 😀 pekne pomalu vse udelat a bejt uplne v pohodicce.....ja mam vyhodu,ze kupuji jen jeden darek 😉

dadous
18. pro 2009

noo to se někdo ma, ale už se těším na příští vanoce až tam bude hodně darečku pro prcka 😵 ted jsem byla juknout do obyvaku a karel se tam pěkně rozvaluje na gauči 😀

coko.joko
18. pro 2009

no tak to ja taky to bude darku uz to vidim......ted opravdu to mame v klidu....tak to mas urco nastudovany a tak se tam si taky mrknu,at vim co me jeste ceka 😀 😀 😀
Karel se ma na gauci pohoda v teple.... 🙂