IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
18. pro 2009

😀 už mam tady napsany, že od 36tt mam pít maliník aby se uvolnily porodní cesty 😀

coko.joko
18. pro 2009

to je teda dobry si pisu taky,at vim co delat.....a co vzit do porodnice to tam maji taky 😉 😉

dadous
18. pro 2009

tak to ja mam napsany v prukazce, vono totiž všude to je jiny, u nas třeba nemusím tahnout župan ani košile, a někde je musíš mít 😕

dadous
18. pro 2009

😀 ted mi psal mladej, že venku je takovej mraz, že se mu lepí nos 😀 😀 😀

coko.joko
18. pro 2009

v tehu prukajde?to se´teda mas to ja musim vse zjistit co je tad potreba,at netahnu cely byt 😀 😀 coz je u me uplne normalka 😀

mya
18. pro 2009

Ahoj holky , chtela jsem se zeptat, ...Jsem dnes 7 den po ET a asi od 2 dne me mravenci prsa.meli jste to take nekdo? 😝

coko.joko
18. pro 2009

dad lepi nos 😀 😀 😀 😀 to je dobry......
mya-me boleli prsa a i bricho,ale byla jsem v klidu,protoze pry to muze bejt.... 😉

dadous
18. pro 2009

no však se pujdete mrknout do porodky ještě před porodem ne?
my mame mít:bačkory, 2x podprda, 4x jednorazovy kalhotky, 1x vložky do podprdy, 2x ručník, 1x teple ponožky a hygienicky potřeby 😕 takže to se mi vejde klído do igelitky 😀

dadous
18. pro 2009

mya mě teda od začatku prsa bolely a to dost

coko.joko
18. pro 2009

to se ti fakt vejde do igelitky 😀
jo tady pry dostanu pani v lednu,ktera me bude pomalu ucit co a jak a pak semnou bude chodit i do porodky a az porodim,tak me bude k napomoci do 6 nedeli a bude me ucit starat se o mimi 😉 a prosim te k cemu jsou ty jednorazove kalhotky to tady slysim docela casto.....to prodavaji v lekarne?

dadous
18. pro 2009

no protože po porodu budeš třeba hodně krvacet, tak abys si nezničila kadutky, tak tyhle se pak vyhazujou 😕 a maj to i v drogeriich 😵
no tak to maš dobry, to ti se vším poradí 😉

coko.joko
18. pro 2009

aha uz jsem zase chytra.....to vis pro me veci uplne nezname 😉 tak koukam 😕 az budu podruhy tehu,tak uz budu ostrilena

dadous
18. pro 2009

hele ja to taky vidím prvně, tenkrat takovyhle věci nebyli, do podprdy místo vložek jsme si cpali klasika plínu 😀

coko.joko
18. pro 2009

jo to si pamatuji u segry,kdyz byla tehu... 😉 ted maji tolik veci,ze opravdu nevis na co to vsechno je......driv si to kazdy prosel sam a ted muzes komunikovat na netu s lidma coz je super,protoze se aspon trochu na to pripravis a nejsi uplne za blba 😀

dadous
18. pro 2009

to jo ten internet je obrovska vyhoda 😅

coko.joko
18. pro 2009

to je vyhoda jako prase........se tu kroutim jak me uz boli prdelka a zada 😎

dadous
18. pro 2009

ja si přesedla na míč 😀

coko.joko
18. pro 2009

no mic ten mam taky doma je to muj velky kamarad 😀 😀 ale ja ho pouzivam uz od mladi,protoze mam v prd*li kycle,tak at sedim na mekkym 😀

dadous
18. pro 2009

hele a co pohyby , už něco cejtíš?

coko.joko
18. pro 2009

no pohyby jeste ne.....jsem nekde cetla a i dr.rikal,ze je muzu citit az v 21tt,ze jsem prvo rodicka,tak nevim...ale zatim fakt nic...asi mame opravdu hodny mimco.... 😉
jsem se koukla z okna a tam je snehu.....

dadous
18. pro 2009

jo tady taky kyda 😠 jsem si taky myslela že mame hodny mimčo, no přes den jo ale v noci řadí jak černa ruka 😅

coko.joko
18. pro 2009

a v kolikatym jsi citila ty pohyby 😉 to verim v noci to musi bejt otravny.....

dadous
18. pro 2009

no ja měla ten první kotrmelec v 19tt a pak dlouho nic, pak asi ve 23tt ale jen takovy hooodně slaboulinky bublaní 😅

coko.joko
18. pro 2009

no tak to mam jeste cas 😉 jsem rada,ze je porad v klidu.......

dadous
18. pro 2009

nee to je hrozně krasny když se ti tam vrtí 😵 😵

dadous
18. pro 2009

tak kde se nam ty holky toulaj, se asi upracujou 😢

coko.joko
18. pro 2009

jo to verim,ze to je krasny pocit,ale ja si jeste pockam 😀

dadous
18. pro 2009

to seš dobra, ja se nemohla furt dočkat 😅

coko.joko
18. pro 2009

no ja chodim kazdych 14 dnu k dr.a dela me porad UTZ a tak vim,ze prcek se tam mele a je v poradku,proto jsem v klidu.....