• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
:grinning: už mam tady napsany, že od 36tt mam pít maliník aby se uvolnily porodní cesty :grinning:
18. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je teda dobry si pisu taky,at vim co delat.....a co vzit do porodnice to tam maji taky :wink: :wink:
18. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja mam napsany v prukazce, vono totiž všude to je jiny, u nas třeba nemusím tahnout župan ani košile, a někde je musíš mít :confused:
18. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ted mi psal mladej, že venku je takovej mraz, že se mu lepí nos :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
v tehu prukajde?to se´teda mas to ja musim vse zjistit co je tad potreba,at netahnu cely byt :grinning: :grinning: coz je u me uplne normalka :grinning:
18. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky , chtela jsem se zeptat, ...Jsem dnes 7 den po ET a asi od 2 dne me mravenci prsa.meli jste to take nekdo? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. pro 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad lepi nos :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je dobry......
mya-me boleli prsa a i bricho,ale byla jsem v klidu,protoze pry to muze bejt.... :wink:
18. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však se pujdete mrknout do porodky ještě před porodem ne?
my mame mít:bačkory, 2x podprda, 4x jednorazovy kalhotky, 1x vložky do podprdy, 2x ručník, 1x teple ponožky a hygienicky potřeby :confused: takže to se mi vejde klído do igelitky :grinning:
18. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mya mě teda od začatku prsa bolely a to dost
18. pro 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se ti fakt vejde do igelitky :grinning:
jo tady pry dostanu pani v lednu,ktera me bude pomalu ucit co a jak a pak semnou bude chodit i do porodky a az porodim,tak me bude k napomoci do 6 nedeli a bude me ucit starat se o mimi :wink: a prosim te k cemu jsou ty jednorazove kalhotky to tady slysim docela casto.....to prodavaji v lekarne?
18. pro 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no protože po porodu budeš třeba hodně krvacet, tak abys si nezničila kadutky, tak tyhle se pak vyhazujou :confused: a maj to i v drogeriich :dizzy_face:
no tak to maš dobry, to ti se vším poradí :wink:
18. pro 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha uz jsem zase chytra.....to vis pro me veci uplne nezname :wink: tak koukam :confused: az budu podruhy tehu,tak uz budu ostrilena
18. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ja to taky vidím prvně, tenkrat takovyhle věci nebyli, do podprdy místo vložek jsme si cpali klasika plínu :grinning:
18. pro 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to si pamatuji u segry,kdyz byla tehu... :wink: ted maji tolik veci,ze opravdu nevis na co to vsechno je......driv si to kazdy prosel sam a ted muzes komunikovat na netu s lidma coz je super,protoze se aspon trochu na to pripravis a nejsi uplne za blba :grinning:
18. pro 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo ten internet je obrovska vyhoda :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je vyhoda jako prase........se tu kroutim jak me uz boli prdelka a zada :sunglasses:
18. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si přesedla na míč :grinning:
18. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mic ten mam taky doma je to muj velky kamarad :grinning: :grinning: ale ja ho pouzivam uz od mladi,protoze mam v prd*li kycle,tak at sedim na mekkym :grinning:
18. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a co pohyby , už něco cejtíš?
18. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pohyby jeste ne.....jsem nekde cetla a i dr.rikal,ze je muzu citit az v 21tt,ze jsem prvo rodicka,tak nevim...ale zatim fakt nic...asi mame opravdu hodny mimco.... :wink:
jsem se koukla z okna a tam je snehu.....
18. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tady taky kyda :angry: jsem si taky myslela že mame hodny mimčo, no přes den jo ale v noci řadí jak černa ruka :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a v kolikatym jsi citila ty pohyby :wink: to verim v noci to musi bejt otravny.....
18. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja měla ten první kotrmelec v 19tt a pak dlouho nic, pak asi ve 23tt ale jen takovy hooodně slaboulinky bublaní :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to mam jeste cas :wink: jsem rada,ze je porad v klidu.......
18. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee to je hrozně krasny když se ti tam vrtí :dizzy_face: :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde se nam ty holky toulaj, se asi upracujou :cry:
18. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to verim,ze to je krasny pocit,ale ja si jeste pockam :grinning:
18. pro 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to seš dobra, ja se nemohla furt dočkat :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja chodim kazdych 14 dnu k dr.a dela me porad UTZ a tak vim,ze prcek se tam mele a je v poradku,proto jsem v klidu.....
18. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek