• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
teeda ty jsi ale pod dozorem :sweat_smile: no jdu si dat vitamínovej talířek :grinning: pak ještě juknu :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja taky nechapu,proc tam porad chodim,ale jsem rada,ze vidim prcka a slysim i srdicko a jsem pak tech 14 dni v klidu... :slight_smile:
18. pro 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu k telce.....mej se a pa........
18. pro 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, :slight_smile: připojuji se do debaty. Jsem už po druhém KETu, dnes jsem 11.tý den po transféru dvou embr., ale od 8.dne krvácím :frowning2: , když jsem volala do centra, řekli mi, ať pokračuji s léky a 14.tý den se mám dostavit na krev, je to šílené, každým dnem ztrácím naději :cry: . Zajímalo by mě, jestli někdo to má, nebo měl podobně a pak byl výsledek pozitivní. Asi bych to už vzdala, ale bolí mě prsa a mám zvláštní pocity v podbříšku u klasické MS je to jiné. Přemýšlím, jestli není šance, že by se jedno uhnízdilo a to druhé se vyplavovalo krvácením ven. To člověka napadnou teorie, když se ocitá na dně. :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
verdule ahoj, no jo to je těžky, u každy je to jiny, ale jak ja říkam, bolavy prsa jsou dobry znamení :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadous, moc Ti děkuji, každá odpověď mi teď dost pomáhá :slight_smile: . Už aby bylo pondělí a bylo jasno, nebo se zblázním...
18. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dělala sis testík?
18. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dělala včera, to byl 10.tý den. a byl negativní :frowning2: .
18. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaa fotečka :dizzy_face: to ještě nemusí nic znamenat, prostě zatni zuby a vydrž na krev
18. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten obrázek se mi nelíbil, ne že by toto bylo to pravé ořechové, ale lepší :grinning: . Zuby mám zatnuté, jen vydržet. :unamused: . Bojím se, že budeme mít pokažené vánoce, ale co by se dalo dělat, příroda má mocnější zbraně. zbraně
18. pro 2009 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo někomu to trva dyl, vím že to je těžky, ale jsou tu holčiny, ktery si tím prošly třeba šestkrat a nevzdavaj to :dizzy_face: ještě nemaš žadny děti?
18. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám šestiletého syna Matýska, ale z předešlého manželství, o to je to teď doma těžší, můj muž žárlí, že spolu nemáme dítě, vše se točí kolem Máťi, on je hrozně ješitný :wink: . Spolu jsme přišly o mimi ve čtvrtém měsíci těhotenství, loni před vánoci. Mám jen jeden vaječník bez vejcovodu, jinou možnost než IVF nemáme.
18. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak aspon vas matysek trošku rozptylí :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ten jo :grinning: . Chodí a všude vypráví, jak bude mít doma dva sourozence :dizzy_face: .
18. pro 2009 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no tak když to říka, tak se musí zadařit :grinning:
18. pro 2009 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: kéž by.. :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
když ja furt říkam, že to mimi příjde až jemu se bude chtít :sweat_smile:
18. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si to myslím :dizzy_face: , ale už by se mu mohlo začít chtít :grinning: .
18. pro 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj ono zatouží, a bude to raz dva :grinning: odkud jsi?
18. pro 2009 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z Pardubic.
18. pro 2009 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to taky chodíš do Sanusu?
18. pro 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem docela unavená, půjdu si lehnout, tak Ti děkuji za pokec, zase zítra k tomu sednu, tak si ještě písneme, přeji krásnou dobrou noc. :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok dobrou :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
koukam vcera debata byla dlouha...ja jsem hned vytuhla a ve 2 rano jsem opet cumakovala :grinning: ted musim jit na nakup....
medu v utery jede ten muj z hokejem k vam,tak snad nejsou ubytovany u vas na hotelu...to by byla sranda.... :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau coko, ty jo to by byla dobra prdel až by tady medu nadavala :grinning:
19. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau dad,to by byla teda prdel....by nadavala na hokejovy team a ja bych ji pak rekla,ze to jsou kluci od nas :grinning: :grinning: ale oni jsou taky prasatka a ne malicky :angry:
jsem byla na tom nakupu a je tam teda pekna klada....me malem zmrzli usi :grinning: :grinning: asi budu muset najit nejakou cepku....
19. pro 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky jsem si říkala že si letos nějakou pořídím, ja jinak čepice nenosím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma vždycky spoceny čelo :grinning: jsme tady rano měli -11 a ted už to jde dolu je jen -7 :grinning: copak jsi pokoupila?
19. pro 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady prave nikdy snih nebyl a klamaradka co za mnou jezdi,tak ted nadavala,ze nemame zimni botky,jen takove slupky :grinning: takze je zimnich veci moc nemam,ale na cepice jsem ujeta mam jich hrozne moc :grinning:
koupila jsem jen kureci maso,testoviny,chleb a odpolko musim jeste s Vratou jet nakoupit poradne....se me stim nechtelo tahat.... :wink: :wink: ted tady delam kureci spiz a polevku knedlickovou :grinning: :grinning:
19. pro 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, tak nastal 12.tý den a já to nevydržela, vůbec jsem nemohla spát, tak jsem si ráno dělala test....a nic :frowning2: , už se nebudu užírat, musím nabrat sílu do dalšího pokusu a být funkční doma, pojedu po nákupech, abych začala myslet taky na něco jiného :dizzy_face: .
19. pro 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj berundy, :dizzy_face:

Tak co nového?

Daduš kam půjdeš rodit?

S tou čepicí jsem stejná. Nikdy jsem žádnou nenosila,ale včera mi málem odpadly uši z té klendry,že jsem se nad čepkou vážně zamyslela. :grinning:

U nás na hotelu v Praze často spala repre hokejová. A tam byli kluci zlatí! Navečeřeli se a po 10é jsme o nich ani nevěděli.
19. pro 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek