• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
tak to je dobrej, to dadouš by byl asi v haji :grinning:
20. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
no nemysli si,ten muj taky :grinning: protoze me stacilo kdyz jsem se snim byla podivat v obchode a on porad tohle je zbytecny a tohle taky a ja mu rikam,pockej potrebujes vanicku a on proc.....za nas taky nebyla a koupal jsem se hnd ve velky vane atd.takze to je asi vsude stejny..... :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: mo ale ma pravdu :grinning: hele ja to taky srovnavam když jsem čekala lukaše, a to plno věcí nebylo, takže ted mi příjdou jako zbytečnosti :grinning: ty jo když si vzpomenu, že v autě se jezdilo bez sedačky, tak si to ted ani neumím představit že by mímo leželo volně v korbě od kočaru, jako tenkrat :grinning:
20. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
o papírovejch plínkach ani nemluvím :grinning:
20. pro 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: juuuu,to me taky rekl a hrozne si v tomhle notuje s moji mamkou.....ta koupila uz pres 50ks plinek latkove a rekla,ze musim pouzivat jen latkove,ze ty papirove jsou skodlive :grinning: :grinning: a ten muj ANO to je pravda ja jsem to taky cetl.....no takze u nas bude jeste veselo......jinak si pamatuji jak segra mela Katu a nikolu a taky v aute jen tak bez niceho....a ted musis mit uplne vse.....
20. pro 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
tak latkovy plíny budu mít jen par na to široky balení, ale jinak papírovky, už jsem se plín naprala dost :grinning:
20. pro 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
to ja taky budu davat papirove,ale musim mamce rict jak je moc hodna a vezmu si je :wink: to bych mohla porad jen prat a prat a to teda neeeee....chci si uzivat prcka a ne stat u pracky :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata, :slight_smile:

nakupujeme nekaupujeme? :grinning: Včera jsem měla přesně setjný myšlenky s autosedačkou. Koukala jsem na český film a tam jela Žilková s její filmovou dcerou ve stodváce a malou na klíně. Taky mi to přišlo takový divný. :grinning:
20. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
přesně, ale neboj oni se ty plíny nestratěj :dizzy_face: i tak je využiješ, ale řekni mamce že už stačej :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky a látkovky bych asi nezvládla používat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Neumím si představit klepat bobek z nich a tak vše kolem. :grinning: Mám strašně hajkl žaludek. :grinning:
20. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja ji rikam pokazdym telefonatu staci,ale ona ne......no jsem zvedava co na nas ceka az tam prijedu,nam nebude stacit ani auto.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale je hodna,ze se o ns tak stara :grinning:
ahoj nadi,to je divny,ted by ses nedoplatila,kdyby te lapla policie....a ta y dite na kline
20. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
nadi taky jsem si u toho vzpoměla :grinning: a to si vem že některy bobky ani nejdou vyklepat jak jsou řídky :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Coko no hlavně já bych se bála takhle jet. :confused: Když to vidím že mám sama co dělat,když se nějak prudčeji zabrzdí abych nelítala po autě... :confused: Hlavně na mě je dost účinný spot Nemyslíš..zaplatíš... :astonished:
20. pro 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadu no přesně. Prostě mi to příjde humusný celkem když mám být upřímná. :sweat_smile:
20. pro 2009 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
fuj nadi uplně mi přeběhl mraz po zadech :confounded: jak jedou s tím mimčem jenom za roh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Dadu no právě.O tom mluvim. Ono všechny ty spoty jsou otřesný. Na mě fakt účinný. :confused: :zipper_mouth: Já si dávám pásy i když jedem jen do obchodu tady kousek.
20. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to neznam co to je Nemyslis..zaplatis....to se k nam do nemecka jeste nedoneslo :wink:
20. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: hele tak to si připrav belík vždycky na přebalovaní :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
zadny kbelik papirove se budou u cokousku davat...... :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Coko to jsou takové asi 5i minutové spoty co se může stát v autě když jedeš zfetlá,nebo opilá,nebo bez pásů... A jedna je tam jak je ženská s malým mimčem v náručí a že jedou jenom kousek no a samozřejmě nabourají a dítě jí vyletí a proletí předním sklem.A ženská pak v blázinci jak chová polštář. :pensive:
20. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
přes ty je taky cejtit smradek :grinning:
20. pro 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo t oje dad,ale zabalim a vyhodim a nemusim to nekde prat..... :grinning: :grinning: :grinning:
teda nadi,to je hnus,uplne mam husinu,fujjjjjj.......
20. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Coko no to je ten záměr toho. :zipper_mouth: Fakt strašný.

Holky nebavte se o tom smradu. :grinning: :grinning: I když teda naší malou jsem taky přebalovala vesele a nevadilo mi to. :grinning:
20. pro 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
no nadis to mas pripravu..ale neboj to bude tvoje mimi a tak te to natahovat nebude..... :grinning: :grinning: a kdyb jo,tak mas smulu,protoze to za tebe nikdo neudela :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Coko to jo školu jsem měla fajnou. Starala jsem se o ní už i v 6i nedělí o broučka mého malého. :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
nadi,to ja mam skoulu porad....kdyz jsem pres leto v CR,tak mam okolo spoustu deti a je to moc fain a ted kdyz se podivam na fotky treba od kamosky na kluci dvojky jak byli malicky a ted uz jsou 6 let stary jak to proste leti.....nebo od brachy taky 6 let...mazec....jeste,ze jsou ty PC a jsem snima v kontaktu i kdyz tam nejsem.......
20. pro 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
musim si jit udelat neco k jidlu nebo umru :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
To jo. Já malou nedávno chovala v porodce jako 10i hodinovou a ted je jí už 12 a chudák už má mrchu.
Já si dala rybí salát se 4 houskama k obědu. Jsem na takový humusárny ted.. :grinning:
20. pro 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja zjistila,ze tu mame jen housky,takze jsem vzala telefon a zavolala jsem si do Italsky restaurace a objednala jsem si pizzu a jeste tortelinky...takze za pul hodky to mam tady....... :grinning: :grinning: :grinning: ja mam taky rada rybi salat s majolkou si vzdy kupuji v CR....moc dobry
20. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Hmm pizzu bych si taky dala nějakou dobrou. Ale v deutschlandu kdybych byla tak bych si skákla pro kebab k turkům. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To jsem se vždy přežírala ve Švajcu tím.

Daduš koukala jsem že máš v albu např ten vyfocený kočík z pl stránek Dino. Tudle jsem na ně taky narazila.Budeš něco objednávat odtamtud?
20. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek