• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no tak Kebab a nebo Dönner je uzasny tady mame 10metru od bydliste turka a ten teda dela unikatni a vzdycky nam dava vic a ja se cpu jako blazen a k tomu to jejich mleko a jsem uplne prezrana :grinning: to mam tak 2 krat do tydne....fakt dobrota.....
20. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Největší mnamka je to. Já jsem měla ve Švajcu jednoho a druhého pak v Německu když jsme jezdili domů tak jsme se stavěli u něj a já si brala na cestu. To byli vždy porce,že jsem to měla ještě druhý den.To se nedalo sníst. Miluju to v té placce. A byla jsem překvapená že i tady v Liberci jsem turky našla co ho dělají stejně dobrý. V Praze jsem si ho dala jednou a vyhodila ho. To byl hnus a hlavně málo masa.
20. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v ty placce me to moc nechutna a ted jsem zapomela jak se to jmenuje :grinning: no ale je to fakt moc dobry....a ja to nasla v HK a taky je to turek a tak jsem si to dala a docela chtel hodne penez a kdyz se me zeptal jestli na to chci kecup a nebo tatarku,tak jsem mu rekla,ze Kebab a nebo Dönner se nedela s kecupem a uz vubec ne s tatarkou a tak na me koukal..... :confused: jsem to asi prehnala a bylo pekne hnusny
20. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co nadis delas na netu,ze nejsi si s tim svym u telky........
ja jsme sama a budu az do zitra.... :cry:
20. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to byl nějaký počeštělý turek. :grinning: Fuj to si neumím představit s tatarkou či kečupem.To je už o ničem.Ta bylinková zálivka je nejlepší na to!!!To dělá tu skvělou chut.Oni tady v česku nic moc.Říkám tenhle turek tady je jediný,který to má stejně dobré jako ty u Vás nebo ve Švajcu.
20. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave a kdyz jsem videla jak si to lidi davaji a pak merekne kamoska,ze je to vyborny,tak bych blil.....a to same cina a dalsi veci....jsem asi uz tim jidlem nakazena,ale proste jsem zvykla tady na ty dobrutky a pak v CR akorad jsem nasrana,kdyz to vidim......takze si v CR davam jen klasiky cesky jidla.....jo ta omacka bylinkova je vyborna :wink:
20. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kobylky jdu se na Vás mrknout tak snad tu teď jste
:slight_smile:
20. pro 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko já jsem sama doma a budu až do večera do Vánoc a pak zas od 28.12. až do 2.1. přítel vždycky obtýden v zimě jezdí pracovně pryč na týden.
Fuj já čínu nesnáším.Já jim prostě nevěřím těm šikmookým. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jednou jsem měla hlad,když jsem ještě bydlela v Praze a tak si šla pro čínu taky do jedné rýžojedské restauračky a nikdo mi nevymluví,že to údajné kuřecí bylo kuřecí. Takže čínu dělám jedině doma. Od nich bych si nekoupila ani rohlík.

Ahojky Blaženko, jsme tu. :slight_smile: Jak se máš?
20. pro 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No konečně aspoň někdo tu je já jsem jdu a pokaždé tu nikdo není nebo náhle zmizíte .
Já se mám pořád stej ně pořád pracuju a lítám po doktorech a pracuju a lítám po doktorech a to je pořád dokoloa .
A co ty jakpak se ti vede a co mimi
20. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám že klábosíte o šikmookejch tak to já teda k ním taky nechodím vůbec tomu nevěřím a ani by mi to asi od nich nechutnalo české je české :wink:
20. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi jo , chcem ho objednat z PL, ale jen sportak, autosedačku a korbu koupím asi z bazaru :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak jsem tu dadousku nikam jsem nezmizela nikoho jsem tu nepotkala tak jsem šla péct ovocné placičky
20. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis to ja muzu mnam.......
blazenko ja tu jse mtaky jen jsem musela pro jidlo dolu a pak nez vylezu ty schody tak to trva :grinning:
20. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky coko ono s baťohem vepředu se špatně chodí po schodech viď :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
blaži dyt mi tu jsme furt :sweat_smile:
Blaženko dobrý.Je mi celkem fajn. :slight_smile: Jinak buď ráda,že máš práci já jsem kvůli ní docela na nervy,že vše musí platit přítel. :confounded:

Já taky rýžojedům nevěřím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: I po stránce hygieny nic moc představa. :zipper_mouth:
tak já se trefuju když tu chviličku nejste ,ale to už je jedno .Není moc času na sedění u PC.

a jakpak je vám ostatním těhulkám
20. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no blazenko to mas pravdu a kdyz bydlime az v tretim patre,tak to je zahul........
20. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadus a na kolik výjde doprava? My máme pl za rohem tak tam chci pak zajet něco pokoupit. Asi se něco vyplatí odtama vzít co? I Německo máme blízko docela.
20. pro 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadousku dneska budeš zase sama doma co ?
20. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko to si neumím představit chodit pěšmo do 3 patra.Natož s pupkem. Zlatý přízemí. :sweat_smile: Jak to budeš dělat pak s kočárkem??
20. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dopravu nevím, my si to nechame poslat ke znamím v pl, bydlej hned u hranic a pak si k nim zajedem :dizzy_face: nas ten sportak vyjde asi na 8000kč, a tady stojí přes deset :sweat_smile:
20. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ne blaži, dadouš najel na 12ky, takže byl v patek a včera a ted ma do středy volno :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta to já nevěděla ,tak je s tebou víc doma¨že
20. pro 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčičky jdu si ven čoudnout a přitom vemu ven čurynku vyčurat tak doufám že mi zase neutečete hned jsem tu
20. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis to jeste nevim,ale chcem se stehovat a taky nevime jak to tu bude vse vypadat,takze po sezone se budem rozhodovat co a jak...jinak koukam,ze budes taky sama ja taky...takze uz jsme dve :grinning: ja ho budu mit na vanoce jen doma a pak 25,26 a 27 rano prijede a pak zase 1.1 a vrati se 3.1,takze pohoda klidek :wink:
20. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi tady odsud hodně objednavaj http://dino.sklep.pl/nowy/casualplay-m-72.html
20. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daduš tak to máte fajný. :wink:

Coko já nepochopila jak bude ten Tvlj doma. :grinning: Jakože 25-27 bude doma nebo pryč? :grinning:
20. pro 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už tady mame zas -13 brrrrr :angry:
20. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko my bychom chtěli vyměnit časem byt s tchýňou... Ale ona je jak praštěná. Má 3+1 v osobku jako máme my 2+kk takže by to měla na stejno.nee ona věčně mele,že přítel ten byt bude mít až ona umře..Ty woe přítelovi je 40 a tchyně se nechystá pod kytky.Takže to asi zbyde pak ten byt vnoučatům. :grinning:

Jojo daduš to jsou ty stránky kam jsem koukala právě. Ale zas nevím jak je to s dopravou.Aby to pak ve finále nevyšlo dráž než koupené tady. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. pro 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek