IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
20. pro 2009

tak to je dobrej, to dadouš by byl asi v haji 😀

coko.joko
20. pro 2009

no nemysli si,ten muj taky 😀 protoze me stacilo kdyz jsem se snim byla podivat v obchode a on porad tohle je zbytecny a tohle taky a ja mu rikam,pockej potrebujes vanicku a on proc.....za nas taky nebyla a koupal jsem se hnd ve velky vane atd.takze to je asi vsude stejny..... 😀 😀 😀

dadous
20. pro 2009

😀 mo ale ma pravdu 😀 hele ja to taky srovnavam když jsem čekala lukaše, a to plno věcí nebylo, takže ted mi příjdou jako zbytečnosti 😀 ty jo když si vzpomenu, že v autě se jezdilo bez sedačky, tak si to ted ani neumím představit že by mímo leželo volně v korbě od kočaru, jako tenkrat 😀

dadous
20. pro 2009

o papírovejch plínkach ani nemluvím 😀

coko.joko
20. pro 2009

😀 juuuu,to me taky rekl a hrozne si v tomhle notuje s moji mamkou.....ta koupila uz pres 50ks plinek latkove a rekla,ze musim pouzivat jen latkove,ze ty papirove jsou skodlive 😀 😀 a ten muj ANO to je pravda ja jsem to taky cetl.....no takze u nas bude jeste veselo......jinak si pamatuji jak segra mela Katu a nikolu a taky v aute jen tak bez niceho....a ted musis mit uplne vse.....

dadous
20. pro 2009

tak latkovy plíny budu mít jen par na to široky balení, ale jinak papírovky, už jsem se plín naprala dost 😀

coko.joko
20. pro 2009

to ja taky budu davat papirove,ale musim mamce rict jak je moc hodna a vezmu si je 😉 to bych mohla porad jen prat a prat a to teda neeeee....chci si uzivat prcka a ne stat u pracky 😀 😀

nadis.h
20. pro 2009

Ahoj děvčata, 🙂

nakupujeme nekaupujeme? 😀 Včera jsem měla přesně setjný myšlenky s autosedačkou. Koukala jsem na český film a tam jela Žilková s její filmovou dcerou ve stodváce a malou na klíně. Taky mi to přišlo takový divný. 😀

dadous
20. pro 2009

přesně, ale neboj oni se ty plíny nestratěj 😵 i tak je využiješ, ale řekni mamce že už stačej 😀 😀

nadis.h
20. pro 2009

Holky a látkovky bych asi nezvládla používat. 😝 Neumím si představit klepat bobek z nich a tak vše kolem. 😀 Mám strašně hajkl žaludek. 😀

coko.joko
20. pro 2009

no ja ji rikam pokazdym telefonatu staci,ale ona ne......no jsem zvedava co na nas ceka az tam prijedu,nam nebude stacit ani auto.... 😀 😀 😀 😀 ale je hodna,ze se o ns tak stara 😀
ahoj nadi,to je divny,ted by ses nedoplatila,kdyby te lapla policie....a ta y dite na kline

dadous
20. pro 2009

nadi taky jsem si u toho vzpoměla 😀 a to si vem že některy bobky ani nejdou vyklepat jak jsou řídky 😀 😀

nadis.h
20. pro 2009

Coko no hlavně já bych se bála takhle jet. 😕 Když to vidím že mám sama co dělat,když se nějak prudčeji zabrzdí abych nelítala po autě... 😕 Hlavně na mě je dost účinný spot Nemyslíš..zaplatíš... 😲

nadis.h
20. pro 2009

Dadu no přesně. Prostě mi to příjde humusný celkem když mám být upřímná. 😅

dadous
20. pro 2009

fuj nadi uplně mi přeběhl mraz po zadech 😖 jak jedou s tím mimčem jenom za roh 😝

nadis.h
20. pro 2009

Dadu no právě.O tom mluvim. Ono všechny ty spoty jsou otřesný. Na mě fakt účinný. 😕 🤐 Já si dávám pásy i když jedem jen do obchodu tady kousek.

coko.joko
20. pro 2009

tak to neznam co to je Nemyslis..zaplatis....to se k nam do nemecka jeste nedoneslo 😉

dadous
20. pro 2009

😀 😀 hele tak to si připrav belík vždycky na přebalovaní 😀 😀

coko.joko
20. pro 2009

zadny kbelik papirove se budou u cokousku davat...... 😀 😀 😀

nadis.h
20. pro 2009

Coko to jsou takové asi 5i minutové spoty co se může stát v autě když jedeš zfetlá,nebo opilá,nebo bez pásů... A jedna je tam jak je ženská s malým mimčem v náručí a že jedou jenom kousek no a samozřejmě nabourají a dítě jí vyletí a proletí předním sklem.A ženská pak v blázinci jak chová polštář. 😔

dadous
20. pro 2009

přes ty je taky cejtit smradek 😀

coko.joko
20. pro 2009

jo t oje dad,ale zabalim a vyhodim a nemusim to nekde prat..... 😀 😀 😀
teda nadi,to je hnus,uplne mam husinu,fujjjjjj.......

nadis.h
20. pro 2009

Coko no to je ten záměr toho. 🤐 Fakt strašný.

Holky nebavte se o tom smradu. 😀 😀 I když teda naší malou jsem taky přebalovala vesele a nevadilo mi to. 😀

coko.joko
20. pro 2009

no nadis to mas pripravu..ale neboj to bude tvoje mimi a tak te to natahovat nebude..... 😀 😀 a kdyb jo,tak mas smulu,protoze to za tebe nikdo neudela 😀 😀

nadis.h
20. pro 2009

Coko to jo školu jsem měla fajnou. Starala jsem se o ní už i v 6i nedělí o broučka mého malého. 😵

coko.joko
20. pro 2009

nadi,to ja mam skoulu porad....kdyz jsem pres leto v CR,tak mam okolo spoustu deti a je to moc fain a ted kdyz se podivam na fotky treba od kamosky na kluci dvojky jak byli malicky a ted uz jsou 6 let stary jak to proste leti.....nebo od brachy taky 6 let...mazec....jeste,ze jsou ty PC a jsem snima v kontaktu i kdyz tam nejsem.......

coko.joko
20. pro 2009

musim si jit udelat neco k jidlu nebo umru 😀 😀

nadis.h
20. pro 2009

To jo. Já malou nedávno chovala v porodce jako 10i hodinovou a ted je jí už 12 a chudák už má mrchu.
Já si dala rybí salát se 4 houskama k obědu. Jsem na takový humusárny ted.. 😀

coko.joko
20. pro 2009

no ja zjistila,ze tu mame jen housky,takze jsem vzala telefon a zavolala jsem si do Italsky restaurace a objednala jsem si pizzu a jeste tortelinky...takze za pul hodky to mam tady....... 😀 😀 😀 ja mam taky rada rybi salat s majolkou si vzdy kupuji v CR....moc dobry

nadis.h
20. pro 2009

Hmm pizzu bych si taky dala nějakou dobrou. Ale v deutschlandu kdybych byla tak bych si skákla pro kebab k turkům. 😝 To jsem se vždy přežírala ve Švajcu tím.

Daduš koukala jsem že máš v albu např ten vyfocený kočík z pl stránek Dino. Tudle jsem na ně taky narazila.Budeš něco objednávat odtamtud?