• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
ahojda :dizzy_face: jo jo medu lidi jsou k sobě moc milí, dadoušovi včera jedna ženska na parkovišti nadala do čůr...ů :sweat_smile: není nad vanoční pohodu :grinning:
22. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
zdar holky,
tak to je vsude vanocni pohoda :grinning: vcera nam taky nadala baba,ze stojime spatne autem a ten muj ji rekl,ze kdyz neumi parkovat ona,ze za to nemuze :grinning: a tak se hrozne rozcilovala,ze ona stoji dobre a pritom stala pres dva pruhy :grinning: :grinning: :grinning: takze pohoda......
22. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: no ja se divila že ji ani dadouš nic neřekl :sweat_smile: asi to od žensky nečekal :grinning:
22. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
dad no ten muj je taky klidas,ale tohle ho asi nasralo :grinning: a to bych jinak bouchla ja.....no,ale bude lip,az tohle zkonci......
22. pro 2009 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čau holky,no jak říkám,fakt svátky pohody,klidu a toho,že se lidi k sobě maj chovat pěkně :grinning: :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
medu,ja se vubec nerozciluji a hlavne jsem v klidu :grinning: vis co kdyz nekdo musi spechat,tak at me je to uplne volny :grinning: :grinning: a uz vubec se nenecham vytocit nejakym skopcakem :sunglasses:
22. pro 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no já mám vlastně štěstí v neštěstí,že se nedostanu nikam krom hotelu,protože jsem vznětlivá jako kráva a někoho bych zabila :grinning:
22. pro 2009 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
no...tak to bud rada,ze jsi opravdu jen na hotelu...protoze ted je venku opravdu chaoz a vis co me pripada,ze ty nemci kupuji uplne vsechno jako kdyby mel bejt konec sveta.....klidne tri plny voziky a jeste nemaji dost...no nechapu to a hlavne,ze je to bavi................ :grinning:
22. pro 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
hlavně co ale nakupujou :confused: jsem byla ve městě a je to fakt hrůza to zboží,oblečení katastrofa,jsem měla v ruce pár triček a nechápala jsem.Že se nestxděj to prodávat
22. pro 2009 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
medu :grinning: :grinning: ja radsi nechodim ted po obchodech,protoze si stejne nemuzu nic koupit,takze se tomu vyhybam..ale mas prvdu ta moda je ted hrozna a pockej na leto to bude jeste horsi....a nakupujou same kraviny... :grinning: a pry krize,ale urcite ne tady.......
22. pro 2009 v 16:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no řekla bych,že tady je to vidět,obchody jsou přeplněné zbožím a lidi nekupujou,protože koukaj jak to vypadá a než vydaj něco,tak si to hodně rozmýšlej a jak jsem psala,kvalita katastrofální.jak jsem na to koukala ,tak mi to přesně připomělo dobu,když začali v Česku Vietnamci,taky takový sračky,teď zase musím říct opak,že oni maj kvalitnější věci ,než v obchodech
22. pro 2009 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky čus,jdeme s jedněma skopčákama na pivo,potřebuju si vylejt palici,jinak mi už asi šibne :wink: :wink: :wink: dlouho stejně nepobudem,čeká na nás Fufina :dizzy_face:
22. pro 2009 v 16:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdar 3 strana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
medu doufam,ze ti neni spatne........
23. pro 2009 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
dadousku,krasny prani mas jednicku :wink:
23. pro 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: cau coko, příští rok budem mít všichni s prckama v čepičkach :sweat_smile: :dizzy_face:
23. pro 2009 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
no to je pravda... :grinning: :grinning: :grinning: tu bude precepickovano :wink:
dneska musim trochu maknout....budu delat salat,polevku at zitra jsem jen s Vratou a nemusim nic delat,kdyz ho mam ted pryc uz druhy den,tak at si ho uzijem.... :sunglasses:
ted jeste musim do obchodu a vubec se me tam nechce...protoze je tam namrzlo..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: abych si nedala nekde na hubu
23. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ja už taky vařím zeleninu na salat :grinning:
23. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky moje :slight_smile: nějak není čas abych za Váma sem přišla :confounded: Tak Vám jdu popřát krásné Vánoce a bohatého ježíška a at se splní všem co si přejí :slight_smile: tak se mějte krásně zase frčím musím do města konečně pro dárky :grinning:
23. pro 2009 v 10:04  • Odpověz  • To se mi líbí
dad,ja taky cekam az dovarim a pak mastim do toho obchodu :grinning: :grinning: ted jse mzkoukla ULICI a pujdu se namalovat...
daja,tobe taky krasny vanoce :sunglasses:
23. pro 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
tak ja jsem trošku povytírala, a kašlu na to, zeleninka uvařena, večer dodělam salat, a za chvilku sjedu ještě do města pro nějaky drobnosti, pač jsme dostali korunky tak ještě klukum něco koupím :sweat_smile: babička se ma, da mi vždycky kačky a nemusí nic vymejšlet co koupit :grinning:
23. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
dajo tobě taky krasny vanoce, doufam že maš doma pohodičku a žadnej stres :dizzy_face:
23. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zpatky z nakupu, proběhlo to uplně v pohodě ani na zachod jsem nepotřebovala, tak už vařím polívku a dodělam salatek, pak zabalím zbytek darku, koupila jsem i sobě :sweat_smile: jo a karlíkovi takovyho krasnyho ježka na hraní :sweat_smile: no a pak se pustím do zdobení stromečku, ale to až přijede mladej, zdobíme vždycky spolu :dizzy_face:
23. pro 2009 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata,

tak mám konečně práci jakž takž pořádnou. Dělám na recepci v jednom hotýlku malym. Pohodička. Na noční se může i spát dokonce. :grinning: Ted jsem měla 2 noční a jdu až 28 na den. Tak jsem ráda,protože už mám klid.

Jinak se musim vrhnout na úklid,ale nějak mi to nejde. Udělala jsem si kafe a čumim kde co lítá. Musím vyprat,vyžehlit,vytřít,vyluxovat,utřít prach,udělat salát...No je toho dost. To budu mít asi noční i dneska ale doma. :grinning: Byla jsem nakoupit a málem se pako strhla jak to bylo těžké. Jinak to tady taky klouže řádně tak jsem měla strach abych si nekecla někde. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 16:30  • Odpověz  • To se mi líbí
čau nadi, tak to ted budete v balíku :grinning: a jak jsem už psala vedle v diskuzi, holky ježíšek se narodil v chlévě, takže jestli chcete aby přiletěl i k vam ta žadny velky uklízení, aby se mu u vas líbilo :dizzy_face:
my už mame nazdobenej stromeček, jsem to jistila z gauče a mladej věšel :grinning:
23. pro 2009 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,
teda nadi to je dobre,ze mas praci a pak budes v baliku :grinning:
dad,proto ja neuklizim a nic nedelam a jen se flakam.....hihihihi.....ba ne to kecam,ale neprehanim to jako driv....
ja uz mam salat i polevku a ted jeste vytrit a kacim na to.....
tady je to taky namrzle a malem jsem hodila rybku,kdyz jsem sla ven....ale ustala jsem to....
23. pro 2009 v 17:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Daduš no moc ne,ale lepší jak drátem do oka,že? :grinning:

My stromeček nemáme.Neměli být vůbec Vánoce u nás,ale tak nedalo mi to a aspon véču pořádnou udělám.
23. pro 2009 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
nadis ty nemas rada vanoce....ja jsem je driv uplne zrala,ale ted posledni dobou ani ne....hlavne manzelovi na vanoce umrela mamka,tak on je taky nemusi........
23. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky mužu se mezi vás přidat? :slight_smile:
23. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  • To se mi líbí
to mě vždycky chytne ta vanoční atmosfere až 23ho, když se připravuje hamu :grinning:
pavca ahoj jasně že mužeš :dizzy_face:
23. pro 2009 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
A o čem se tak bavíte abych byla v obraze.
23. pro 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek