• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
pavco po novym roce příjde nařadu nějaky to oplodnovaní, no ale hlavně tu brobírame uplně všechno, na co si jen vzpomeneš :dizzy_face: snažíte se o mimčo?
23. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko to ani ne. Ale přítel jak maká tak stejně dorazí pozdě večer domů,dá si véču a jdeme spát,protože ráno zase brzy vstává. Ale příští rok si je užiju se vším všudy. To už s náma bude prdelínek náš malý. :dizzy_face:

Já si Vánoce tedy nejvíc užila když byla ségra malá. To bylo tak strašně moc kouzelné!! :slight_smile:

Pavco ahoj. Tady se baví o všem možném i nemožném. :sweat_smile:
23. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo když jsou maly dětičky , je to krasny :sweat_smile:
23. pro 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vrací se mi dadouš z prace, tak víte co? musím naslouchat :grinning: ale určo se dneska ještě ukažu :dizzy_face:
23. pro 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Dadu pořádně poslouchej at nic nepřeslechneš!!! :grinning:
23. pro 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: mě to taaaaaak nebavííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad jen poslouchej,jako spravna partnerka.....
nadi,ty jsi vlastne taky sama doma vid :wink: ja uz od pondeli a zitra me prijede jupiiiiiii aspon na jeden den ho budu mit u sebe...ja se taky tesim na vanoce pristi rok,protoze prckovi bude uz 6 mesicu a uz to bude uplne jine...
ahojda pavco......tady se muzes bavit o cem chces....
23. pro 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem coko. Až do zítra večera. A pak od 28ého týden. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak to mas jak ja....zitra rano prijde a hned 25 uz zase jede :wink: tak budem konikovat......aspon nam to bude utikat to cekani.....i kdyz ja uz jsem hodne zvykla......se me nechce stirat.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to hlavně uteče díky práci. Jinak bych zhebla být doma a nemít do čeho píchnout. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. pro 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mi přišel PPLkem balík od našich. Strašně mě svedí ruce se do něj podívat. :grinning:
23. pro 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis,ale vanoce jsou az zitra to uz vydrzis... :wink: ..........jo to mas aspon o delat....ja stim pupkem toho uz moc neudelam..... :grinning:
23. pro 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vim no,ale jsem jak harant.Je to těžké a velké tak jsem napnutá co tam je. :grinning: Typuju nějaká hračka pro mimi taky dle zvuku. :grinning:
23. pro 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jen nakoukni :grinning: a hneed to zase zabal..... :grinning: hracka pro mimi to je pekny......
23. pro 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nemám lepenku průhlednou. To bych provalila,že jsem to rozbalila. :grinning: Ale stejně to asi nevydržím. :grinning:
23. pro 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ho uklid do skrine a pockej do zitra to uz vydrzis... :wink: jsi preci velka holka NE?
23. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo už jsem ho odnesla do ložnice a jdu raději loupat brambory. :grinning:
23. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky opět jsem tu za Váma dlouho nebyla.

Nadis ahooooj - už jsem tu opravdu nebyla hodně dlouho, že jsme si nevšimla že tu jsi. tak jak se máš??? Psala jsem ti email.
23. pro 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis,to bez at nemusis zitra delat moc prace a muzes koukat na pohadky :grinning: ja jsem si ted vytrela a prdim na to...pujdu dat sprsku a asi se natahnu k telce....nejak me boli zada a hlavne uz ais tyden brisko....pry se me natahuje deloha :grinning: ale boli to jako prase
23. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee Lucííí ahoooj. Tak jak je maminko?? :dizzy_face:

Coko já taky makala s úklidem dneska. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ted vařim zeleninu a škrábu ty brambory.
23. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí kam jsi mi psala??Já žádný email nemám. :astonished:
23. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky preju vam krasny vanoce,hodne darecku pod stromeckem a hlavne zdravi a pohodu...ja jdu zalehnout k telce jsem uplne KO.........
23. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
krasnyho ježíška Vam přejeme :dizzy_face:
24. pro 2009 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčičky moje tak vám přeju krásné vánoční svátky a do roku 2010 jen to nejhezčí...já jdu zas do fachy ,nazdobila jsem ráno stůl a namočila čočku a zbytek se neposere :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. pro 2009 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: maš recht leni :dizzy_face:
24. pro 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj taky přeji všem hezké vánoce.

Dadous my už snažení máme za sebou ted nás čeká umělé oplodnění je-likož nám to normálně nešlo.Ale mám strach ze stimulky.Vám se to povedlo normálně?
24. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pavco, taky jsme musely na IVF, ale stimulky se vubec neboj, nic to není :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky kobylky,přeji všem krásné vánoce,dárečky máte ještě zabalené,vybalovat se bude až v roce 2010 :dizzy_face: Dadoušek začne jako první :dizzy_face: :dizzy_face: Děkujeme za pohled,dnes došel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou noc holky,moc na vás všechny myslím,pa
24. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda, tak co? bylo hodně darečku? u nas jen tak trošku, za to jsme se zase přežraly, ale to my každy rok, dadouš si večer musel dat jogurt activii :grinning: no a ja magnezko na tvrdnutí pupku, pže včera jsem ho měla jak kamen tvrdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska ani nevařím páč nikdo nic nechce :sweat_smile:
25. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek