• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
čus ženy tak my dožíráme zbytky a nehodlam nic dělat .. :wink: dárečky dobrý ..společenský hry nějaký oblečky a kosmetika a cd rammsteinů mě fakt potěšilo
25. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj my jsme pod stromečkem byly hodně překvapený vubec jsme tolik toho nečekaly.Taky jsme se hodně přežraly a pak jsme jenom hekaly.A zajímalo by mě kdy jste to řekli šéfovi,že pujdete na umělé oplodnění?.
25. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavca u nas to šefka věděla hned u první navštěvy v Caru páč tam byla taky na umělku :grinning: tím padem to věděla i cela kolbenka :grinning:
25. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak to jo já právě stým mám docela problém,jelikož jsem vždycky hrozně nervozní a když se rozhodnu,že mu to řeknu tak se ve mě něco sevře a nedokážu to.
25. pro 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavco ja bych to neříkala, nikomu do toho nic není, a pokud se tě sam nezepta tak bych mlčela :dizzy_face:
25. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už bych mlčela jako hrob ,ani bych necekla ,že se o něco snažim :wink:
25. pro 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo přesně tak leni, co je komu do toho :dizzy_face:
25. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni co v praci, jsou na tebe hodny? :sweat_smile:
25. pro 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenkacar co jsi myslela tým že bys UŽ mlčela????
25. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :dizzy_face: Já dostala od našich samé věci pro mimčo. "objednala" jsem si jen deníček na zapisování pro něj a dostala 2 knížky o těhu a džínové minibotičky. :slight_smile:

Pavco jak píšou holky,nikomu do toho nic není kam chodíš či nechodíš tak bych to taky neříkala.
25. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi takže ted budeš studovat jak nato? :grinning:
25. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daduš no jednu knížku už mám přečtenou skoro víc jak polovinu od včera. :grinning:
Je to pěkně napsané. Jmenuje se jsem těhotná ne nemocná. A druhá je celkově s obrázkama jak pečovat o mímo. Tu přečtu později až. :grinning:
25. pro 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, když nebudem něco vědět tak koukneš do chytry knížky a poradíš nam :dizzy_face:
25. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo to budu chytrá jak radio. :grinning:
Šla jsem pro olej a mají zavřeno. :rolling_eyes:
25. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky,
u nas vanoce uplne v klidku,zadny stres a proste pohoda...vcera dopolko ve meste v jedny krasny rockovy hospudce a pohoda...muzika,pivecko ja teda Fantu a caj :grinning: ale krasna pohoda,kolem 15 hod.domu a udelala jsem vecu a pak jen u telky,prezrany salatem a rizkama....dneska jsem sama,takze mam zbytky,ale uz to nemuzu videt,takze se tu cpu pomerancem a kiwi :grinning:
nadis teda tak ja se taky pak zeptam na nejaky veci,az nebudu vedet co a jak,tak to nastuduj a pak nam budes radit....
dad...me taky vzdy pomaha magnezko na vsechno a tak ho jim radsi uz od zacatku tehu....
pavca ja bych to taky nerikala,sefovy co mu je po tom.......a lidi jsou hodne zly...takze bych mlcela....
leni,koukam,ze u vas vladne nemecka skupina :wink:
25. pro 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko jasný, dotazy sem. :grinning:

Já magnésko taka brala od ET,ale ted mi došlo v pondělí tak už ho neberu. ještě se zbavit utrouše a budu spokojená.A doufám,že si aspon na chvilku od léků odpočinu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
je nadis utros to me ani nerikej....ten jsem brala taky a hrozne me to otravovalo,protoze jsem rano a vecer musela zavadet 2 koule a hrozny :grinning: :grinning: tak jsem si oddychla,kdyz me dr.ve 13 tt rekl,ze uz neeeeee.....jsem ted koukla na ULICI a uplne me to dojalo,jak Gabina porodila Simona :wink:
25. pro 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si brekla taky včera u Ulice. :slight_smile: Bylo to pěkný. A utrouš taky beru 2 ráno 2 večer. Už mi to taaak sejří. Hlavně jak to vytejká. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu v úterý do poradny tak uvidím zda mi už svolí abych ho nebrala. Nebo třeba jen večer na spaní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. pro 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čau holky,tak jsem z pakárny doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak jinak dělám i 31 a to hned dvakrát,ráno a večer,pak pěkně 1.1,2.1,3.1 atd atd :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: já bych o IVFku taky neříkala,stejně tomu hovno rozuměj,já dělala taky vždycky mrtvého brouka :sunglasses: :sunglasses:
fuj to žrádlo mi už taky leze krkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kapánek jsem musela zatahovat pupisko do sukně,nějak se srazila bo co :grinning:
25. pro 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Meduš, :slight_smile:

u nás je hotel přes Vánoce zavřený 23-28 stav ideál. :wink: já dnes žeru pořád chlebíčky. Včera jsem je dělala a K nechtěl tak je plácám já.Ke snídani,obědu,svačině... :grinning:
25. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Nadi,kéž by byl zavřený i tady,ale bohužel :angry: :angry: jů chlebíčky bych taky požrala :dizzy_face: ale dala jsem salát a řízek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. pro 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi,to mas pravdu taky me to sralo jak to teklo :grinning: :grinning: jsem si kolikrat pripadala,ze jsem pocurana :grinning: :grinning:
medu to je teda pakarna....to tam opravdu neni nikdo jiny kdo by makal.....
ja taky tady mam jeste chlebicky,salat,rizek a uz to nemuzu ani videt....
25. pro 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jen vás také letím ppzdravit a popřát spokejené uživání svátků. :slight_smile:
25. pro 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj kobli,taky ti přeju spokojené užívání svátků.
25. pro 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás taky nebylo moc dárečků, nic jsme si nekupovali (s manžou), páč nás jaksi vycucala ta koupě bytu.
25. pro 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska jak jsem byla v práci,tak jsem si na pokoji zapla telku,chtěla jsem se juknout kolik je hodin a zrovna jela Popelka,ale to je hnus jak je to nadabované do němčiny,až se mi chtělo békat :cry: jakej měl hlas Menšík
25. pro 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to věřím a ta němčina je ještě taková tvrdá :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Naše Popelka je holt naše a nic na ni nemá
25. pro 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tady se to taky nedalo nazvat Štědrý večer :grinning: :grinning:
25. pro 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak nevím, jestli byly včera nějaké erupce na slunci, ale mě tvrdlo břicho jak cvok. Až jsem měla nervíčka, ale dnes je to naštěstí lepší.
Ale doktor nám v úterý zvyšil magnézko a přidal vápník, tak snad to helfne.
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek