• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
teda nadi ty se nezdaš :grinning:
26. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadi,alespoň budeš jako stará mít na co vzpomínat a dávat to k dobru :grinning:
26. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a na jednom vánočním večírku zase s touhle stejnou kámoškou-dělaly jsme spolu na hotelu...jsme se zlily a vletěly na pánský hajzlíky za transvestitou a obtěžovaly ho jestli má pinďoura. :pensive: :grinning:
26. pro 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: No tohle opravdu nebudu nikde říkat. :pensive:

Coko oni celkově hokejky-trenéři apod jsou vtipálci. A největší postavičkou pro tyhle srandy je chudáček Zbynďa Kusý. :grinning: Někam třeba letějí a objednají mu místo jídla stravu pro mimča.Přesnídavku a tak... :grinning: :grinning:
26. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuj holky já se tak stydím. Teď bych už nikdy nic takového neudělala. :unamused:
26. pro 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy jste pekna sebranka....udelame sraz ne.. a pekne se z hulakama :grinning: :grinning: :grinning: to by byla prdel....uz to vidim...medu to sis dala travicku... :grinning: :grinning:
26. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodejt by jo , vždyt budeš matka :grinning:
26. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem vám psala jak jsem se zežrala a přišla dom,máma na mě čekala a já jak jsem v pohodě a pak jsem si šla lehnout a za chvilku máma přilítla a říká:Aleno,že ty jsi se poblila??? :angry: a já neeeee,proč?a ona ,no takhle si krknout to neni normální!!!!a chtěla mi odhrnout peřinu a já ať to nechá,že tam nic nemám,no a ona to odhodila a tam hromada jako kráva :grinning: :grinning: a máma:co to je?taková halda :grinning: :grinning: mě bylo trapně jako prase.Ráno jsem se dáma šla učesat a ještě jsem si vyčesávala salám z vlasů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: FUJ
26. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych řekla,že to bylo něco silnějšího než travička jestli měla takové halušky. :grinning:

Holky kdepak.Já bych se už nikdy neopila.
26. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: medu a od ty doby tak dbaš na uklid vid? :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
MEDUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU tak ted si čurnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Bleeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tady v tom jsem měla štígro. At jsem byla sebevíc zlitá tak jsem nezvracela. Ono ani ted nezvracím.Asi to neumím. :grinning:
autor
proč by ses styděla,každej někdy něco udělal.já nevím co to bylo,prej hašiš s něčím,fakt nevím
no je nás víc,co se ráno vzbudily a šok,kdo že to leží vedle :grinning: :grinning: a přitom večer se zdál být tak pěkný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dneska tu mame vyloženě svateční tema :grinning: :grinning:
26. pro 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi jo Dadoušku :grinning: :grinning:
26. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu no já byla uplně v prdely. :grinning: V 7 ráno zvoní mobil,já otevřu oči tma jako v pytli a já si říkám:pohoda,jsem celá,jsem doma v postely,není mi moc blbě..A najednou se ozve vedle mě takový ten přikřáplý hlas.... :astonished: Během 5i minut jsem byla holky pryč. :grinning: Ale to bylo prvně a naposled co jsem nevěděla kde to jsem a jak jsem se tam dostala. :grinning:
autor
no to je sváteční a jak :grinning:
autor
k mládí to patří pár čuňačin :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo a ještě s takovou ""celebritou""... :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
kecas ty znas Kusyho to je prdel......ten svet je opravdu malicku.......... :grinning: :grinning:
medu to je prdel.......
nadi...proc se stydis ja bych uz nemohla chodit po Dvore Kralove a po Hradci :grinning: :grinning: no ted kdyz si na to vzpomenu,tak me je taky trapne....kdyz jsem prijela taxikem v 18 letech jen v kalhotkach a v tricku :grinning: :grinning: lidi chodili do prace a sla domu :grinning:
26. pro 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale kdybychom to daly dohromady..Tak kam by se hrabaly ty naše průsery na to co bychom udělaly společně.. :grinning:
26. pro 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: v kalhotkách a triku jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
holčičky tak ja mizím, dadouš ma potřebu jít na pc :sweat_smile: zejtra jedem po navštěvach tak večer juknu :dizzy_face: tak se mi tu opatrujte :dizzy_face:
autor
hele,já jsem už dneska neškodná :dizzy_face: :dizzy_face:
Coko no znám neznám.Kdo z hokeje nezná Zbynďu. :grinning:

Uuuaaa v kalhotkách a tričku jo?? :grinning: A kdes nechala zbytek?? :grinning:
26. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vcera tu bylo taky mladi,ale trocu jinak nez dnesni tema.... :grinning: :grinning:
autor
tak ahoj Dadoušku a pěkný večer.Zítra jukni :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: jo a vyfoť co jsi upletla
medu ja to ještě nemam :confused: se stydím :sweat_smile:
26. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele jednou jsem byla u jednoho doma,prej naši jsou pryč,tak my nachcaný dorazili a divočili a pak po....že si jdeme udělat kávku,já nahatá si to seru do kuchyně a TAM,seděla jeho matka :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: panička to tušila,tak neodjela
26. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušku ,abys to do porodu stihla :grinning:
26. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad Ahoj.......a zitr se prijd podivat.......
holky ja se ozrala s kamosem a kamoskou a pak jsme se jeli koupat a kamos idiot me sebral veci a hodil me je do vody a jak byla tma tak jsem nasla jen mokre tricko a kalhotky... :grinning: a ze jsem ji mela jak s praku,tak jsem si idiot zavolala taxik,ten pro nas prijel k lesu a ten pohled toho taxikare vidim do dneska,tak mu to vysvetluji a on se smal a odvezl nas,ale ten trapas.......sousedi pak drbali...ale co mlada jsem jen jednou....
26. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek