• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Medu tak taky mazec!!!! :grinning: A byl bugr?? :grinning:
26. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu pa a hezké odpolko zítra. :wink:

Coko tak to bych ho zabila i opilá. :grinning: Ježiši kriste. :grinning: To jsou hozný historky.
26. pro 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu nahata pred matkou chlapce to je taky super trapasek.......a mam jeste jednu hystorku....muj bejvalej...me pujcil auto at jedu k nasim....tak si jedu a hned ke kamosce a domluvila jsem parbu...s tim,ze ja pit nebudu a pojedu autem....takze diskoteka pohoda a kdyz je konec tak zase kamarad,ktery mel jen prusery a my snim...takze nas sveze svym autem Warburg....a ted nas tam sedelo 8 lidi....a jak jedem tak mu praskla nejaka hadicka a auto zaclo horet a tak jsme utikali od neho pryc kdyby bouchlo a jen teda horelo....jeho tata nas serval a ja pak vesele sednu do meho auta a jedu domu a vezu kamosky a policii(samozdrejmne na udani)a ja se tak klepala,ze jsem nemohla vytahnout papiry a uz vubec ne dychat,tak me tam dusili a musela jsem chodit po care a porad nechapali jak se klepu...a pak jsem musela odstavit auto a odvezli nas domu oni....a meho tatu malem ranilo.....co tam delam a jeste s policii :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo tos měla odvahu sednout do Warťase. :grinning: Jste ho zavařili jak vás tam bylo hodně. :grinning:

Mě přivezli poliši jen jednou jako malou když jsem se ztratila na matějský. :grinning: A jako 5 letá nebo kolik mi bylo jsem se sama vydala na tramvaj že pojedu domů. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. pro 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi ja jich mam hrozne moc.....byla jsme parta....tri kluci a dve holky a porad prusery....nebyl by vikend,abych neudelala nejaky pruser....ale byla sranda...teda pro nas a pro rodice asi ne :grinning:
26. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se tady tlemím,jsem si tě představila,jak tě veze domu policajt
26. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no medu...me v ty dobe do smichu nebylo,kdyz me predavali tatovi...me 18 let a bydlim u pritele a najednou k ranu se objevim u nasich :grinning: a pak ji m to vysvetluj a druhy den pro auto a pak jsemse klepala jet zase zpatky k pritelovi...no prusery to bylo moje......
26. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem toho v mládí moc neprovedla. Byla jsem hodná díky ségře jak jsem byla s ní doma.

Ale asi největší průser co jsem udělala byl ve 14i když jsem byla u táty v létě a on mě pustil s "velkýma" na diskošku s tím,že ve 2.15 jel domů disco bus a tím jsem měla dojet.No a jedna kámoška mi řekla že jde vedle do kasárem za svým frajerem a že za 5 minut příjde a pojede se mnou.Tak jsem šla s ní,autobus ujel samozřejmě a ona kráva přišla v 9 ráno.A sama jsem jít nemohla protože jsem nevěděla cestu a za druhé to bylo lesem asi 7 kiláků. No přijdu domů,táta seděl před barákem,pod sebou hromadu vjaglů z Marsek a čekal na mě. :confounded: To nebylo veselý moc ani pro mě.
26. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale za školu jsem chodila.To jooo. :grinning:
26. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi to je prdel........to jsi me pripomela dalsi hystorku,ale uz mlcim............. :wink:
26. pro 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co řekl,když se Naděnka vrátila z diskošky?
26. pro 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky,měla jsem trojku z chování :pensive: :pensive:
nadi tak to ja ne......jen na praxi jsem nechodila to me nebavilo a kdyz jsem sla,tak jsem byla drza na mistrovou a mela jsem porad jen poznamky :grinning: :grinning: tak jsem tam nechodila :grinning: :grinning: ale skola ta me nevadila....
Medu ani nic.Ten se klepal jako drahej pes.Jela jsem druhý den domů. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Coko jen pověz. :grinning:
26. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja nemela nikdy vzdy jsem z toho vybruslila.....
no medu co rekl.......nadi jsi hodna holka,ze si prisla :grinning: podivej vubec jsem nebyl nervni a nekouril :grinning:
26. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
víš Nadi v Liberci se říkalo ,že jdeme pod barák a to znamenalo,stát jak trubky pod Ještědem a hulit a nejít do školy,Ještěd se jmenoval ten obchoďák obr
26. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla taky trojku z chování. :grinning: V 7 třídě.
Mě paxe bavila.Škola ne.

Coko viz ten můj táta. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. pro 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu to tady už asi není žádný obchodák pod ještědem. :confused:
26. pro 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děvčata musím se vypnout.Za chvilku snad dojede brouk.Musím mu udělat véču. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak hezký večer a zítra Arivedéérči. :grinning:
26. pro 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ses ucila v Liberci?
26. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten nebyl pod Ještědem,ale jmenoval se Ještěd,naproti je kavárna Nisa,nebo jak se to píše
26. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo
26. pro 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak čau Nadi a pěkný kastrolový tanec u plotny :grinning:
26. pro 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi cus a bacha at nespalis ty spagety :grinning: :grinning:
a co medu mas v planu ted ty......
26. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak si prásknu ještě pod vousy a jdu na telku na chvilku
26. pro 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no gaučink a pak asi trochu té erotiky :stuck_out_tongue_closed_eyes: vidím vidím už ty pohledy chtivé :confounded:
26. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak si to uzivej ten sexik :grinning: :grinning: ja si o nem muzu nechat jen zdat......ja jdu taky dat gaucink a budu cekat na manzela.....tak se mej a pa zitra.........
26. pro 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a zeptej se ho ,kde hajal tady v Norimberku a zítra poreferuj :wink: :wink: tak ahoj a pěkný večer,jdu si ještě zařádit se psem,zase mě tady prudí a furt mi čumákem strká do nohy a v hubě má gumovou kachnu,no a pak s teda s manžou :grinning:
26. pro 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasne poptam se ho hned jak otevre dvere jak se to jmenuje ten hotel...a zitra pisnu.....tak si pohraj s obema :grinning: paaaaaa
26. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy jste to teda dneska rozjely.
26. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek