IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
26. pro 2009

Tak už zlaťouš dávno spí.Napapný a vykoupaný.Má chřipku jako prase. ☹ Vůbec nemůže mluvit.A v pondělí ve 2 ráno vstává a jede na to Lipno pitomé.
Já koukám na Pretty Woman,ale brzy taky zalehnu.Bolí mě neskutečně hlava. 😒

Pavco tady je to rozjeté pořád. 😀

pavcahola
26. pro 2009

Tak dobrou já už taky jdu spát. 😉

meduna
autor
26. pro 2009

dobrou kobylničky 😵
Coko,to by bylo dobrý,kdyby to bylo u nás na hotelu.Nadi,na tebe něco leze,ale chlap to neni 😀 😀

nadis.h
26. pro 2009

Chlap na mě nevlezl už od léta.Heč. 😉 😀

coko.joko
27. pro 2009

Ahojda holky,
tak jsem dnes v noci vubec nespala jak me bolelo brisko...a do toho zada....se na to fakt vyse*utakze jsem jako kdyz me prasti,ale ted se seberu a jdem s manzelem na zimak on si zabrusli a ja se jen sklouznu 😀 😀 ...
Pavco tady se porad keca...... 😉
tak medu jsem t ovse zjistila a pisu to......je to hotel Mercure an Messe na vystavisti.....jestli ti to neco teda rika...a na zimak to maji 2 kilacky...tak jsem zvedava jestli ho znas a nebo jestli to je ten vas.....
Tak se mej te a ja mrknu snad vecer........jinak zitra jdu k dr.tak jsem zvedava co me tam ceka a v utery jdu na velky UTZ......tak zatim paaaaaaaaaaaa

dadous
27. pro 2009

😀 tak jeden vožralka a mame tu tema na tři strany 😀 se holky nezdate 😀 tak my razíme, užijte si neděli a večer juknu 😵 😵

lenkacar
27. pro 2009

čus ženky ..tak já se dneska postavila k plotně a dneska už nehrábnu ni pařátkem 😝 😝 😝 😝 ,k obědu jsem měla poblívku a pomeranč ,jak jsem furt přežratá ,to je hnus ...jinak včera jsme byli za kulturiu na pivku ..zahráli jsme si šipky a šli pokojně dom..

lenkacar
27. pro 2009

tak jsem dočetla vaše ožralé story a dost dobrý tedy ... 😀 😀 😀 ,taky něco přidám ,v 17letech krasomila největší na diskošce jsme se domluvili banda že se vplížíme přes plot a půjdem se koupat na koupák nahatý,jasně že jsme byli zlitý jak prasata a já měla políčeno na jednoho frajera a fakt jako to vypadalo dobře a když jsem si házela věci přes plot toho koupáku tak jsem si je hodila do hovna 😝 😝 😝 😝 no a byl už jen ,,zážitek z vůně,, 😝 😝 😝 😝 ,pak jsem se taky jednou probudila ožralá jak prase na lavičce na náměstí v Telči kde mě nechali spát účastníci zájezdu do sklípku .probudim se .vedle m,ě stará cikánka ,hafo dětí a ona že mi bude věštit budoucnost.bohužel si nepamatuju ani prd co řikala ,škoda ..a pak taky jeden príma zážitek když jsem se sama vypravila busem do Bratislavy na koncert.kde jsem měla tehdy kámoše.. a tam jsme se zlili jak prasata a on si mě pak dotáhl domu a já do toho dostala krámy a masakr jak svině a ráno jsme se probudili a celá jeho rodina v zástupu a přišli mi všichni podat ruku a přivítat mě do rodiny ..dobrej trapas.. 😝 .

nadis.h
27. pro 2009

Ahoj holky,

Leni uuuaa tak super storky!! 😀 😀

Já bych zdechla probudit se někde takhle sama venku. 😀 To mi zas připomělo toho frajera tady jak vylezl z té popelnice. 😀 😀 Tak musel čumět jako puk kde to je. 😀

meduna
autor
27. pro 2009

Ahoj jsem doma z blbákova 😀 Coko,tak teď jsem málem upadla od stolu,to je hotel kde dělám 😕 😕 😕 a kdy,že to tam přesně byli???

meduna
autor
27. pro 2009

Leni,ty jsi taky dobrá střelka 😀 😀 😀 a podával sis ručku s našima slovenskýma bratrama 😀

meduna
autor
27. pro 2009

jo a Coko,to je ten zimák kde bydlíme nedaleko.Hotel je taky nedaleko nás,chodím to pěšky teď a trvá mi to tak 20minutek

meduna
autor
27. pro 2009

jdu ven se šakalnicí,asi už má vyvalenej bok bo co ,tak aby mi to tady nevyvalila na podlahu 😕

meduna
autor
27. pro 2009

Dadoušku,tady to vidíš co ten tvůj Dadouš tady spustil za debatu 😀

coko.joko
27. pro 2009

Ahojda,
ted jsem prisla z obidku a jsem uplne prezrana,tak se jdu na chvilku odvalit k telce....
medu kecasssssssssssss............to je prdel.....no byl tam presne z 22.12 na 23.12....a moc se mu tam libi....pry se tam chovaji krasne a hlavne kluci na recepci jsou pry uplne super...uz tam jezdi pres 10 let....tak az pojede priste tak ti dam vedet...a muzete pokecat....

meduna
autor
27. pro 2009

se ho ještě optej na jakým patře,no tak to je fakt dobrý 😀 😀 tak můžeš jet s ním a spát u nás

coko.joko
27. pro 2009

medu oni spi kde je volno takze vlastne vsude 😉 to je teda gool........no ja snima nemuzu jet,protoze to maji manzelky a pritelkyne zakazany......takze mam smulu.....

pavcahola
27. pro 2009

Ahoj holky tak jak vám je dnes po těch svátkách,mě je teda pěkně špatně od žalutku asi jsem se přecpala ☹

lenkacar
27. pro 2009

já mám žrací furt ,pak mám výčitky svědomí ,proložim to ovocem a pak zase jedu nanovo .. 😝 ,už abych šla do práce ,tam nemám co papkat

pavcahola
27. pro 2009

já před hodinou přišla z práce ale bylo to tam utrpení.

lenkacar
27. pro 2009

pavco to bude u nás zítra taky ..už to vidim ,lidi budou chtít měnit věci ,ale nebude bohužel za co .. 😝 ,jsme totálně vybraný

nadis.h
27. pro 2009

Taky jdu zítra háku. Ale těším se.V noci mi na týden odjíždí přítel tak mi to bude aspon utíkat než abych neměla doma do čeho píchnout. 😝

pavcahola
27. pro 2009

A kde lenkacar pracuješ?ty jsi prodavačka?

lenkacar
27. pro 2009

pavca jo prodavačka .. 😉 nyní v alpine pro ..nadi ty makáš?

lenkacar
27. pro 2009

tak jsem si brousila drápy ,no nevim ..nic moc jsem to nezkrátila ..

lenkacar
27. pro 2009

vladís kouká na hospodu .. a já bych šla chrápat ,vytvořila jsem vajíčkovou pomazánku k véče a šla bych do peří ..

nadis.h
27. pro 2009

Leni jo.Konečně.V hotelu. 😉

lenkacar
27. pro 2009

medu tak co ta tvoje fifinka?už je čistotnej psík?nám zasejc zdechla nějaká ryba ,na štědrej den ..ale přísahám ,že k véče nebyla .. 😢 😀 😀 😀 😝

meduna
autor
27. pro 2009

zdar ženy,tak jsem byla u sousedky se juknout na to miminko,no krasavice největší 😵 takovej mini uzlík,48cm a 2,4kg.Ale ,že to tady skopčáci berou hákem v tý porodce,za tři dny doma s miminkem o měsíc dřív narozeným,jsem koukala jak jantar 😕

lenkacar
27. pro 2009

nadi oni tě vzali a nebo vzali nazpět?