• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
medu tak to by mě k mojí depce dopomohlo ještě okukovat mimina ..na štědrej večír jsem měla takovou dépu že jsme se zhádali jako prasata
27. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Leni,Fufina je inteligentka,chodí chcát jen ven :dizzy_face: akorát ten korek jí občas nevyšel...,vypadnul jí u sousedky na rohožce :grinning:
27. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ale to už je dýl s tim korkáčkem ,je dobrá náhodou ..to ani já kolikrát nedonesu :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni to je jiný hotel. :wink:

Medu v USA jsou porody ambulantně.Nechají Tě chvilku pospat a mastíš domů.
myslim teda čurky murky ,korek jako donesu vždy..zatim :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
no odchytla mě na chodbě,tak jsem musela jít.Já se raději s Romanem už o dětech nebavím,jinak to končí tak jako u vás,protože neprojevuje tolik zájmu ,jak bych já očekávala :angry: :angry: :angry: :angry:
27. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
nadi tak to je fajne ,ale stejně čoveče jsi dobrá ..těhulav práci ..a co zase jsi řidící?
27. pro 2009 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to já už na tom budu tak,že ani ten korek za chvilku nedonesu :grinning:
27. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu to u nás taky ne.Mě příjde,že ho to vůbec nezajímá,že nějaký baby v pupku máme. Ale pak když jsme mu ukázala fotku z utz tak byl vyplesklý. Tak proto chodím sem za Váma to pořádně probrat. :wink:
27. pro 2009 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
medu to je jasný ,to je jenom otázka času .. :grinning: :grinning: :grinning:
27. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
člověče kam se ženeš Nadi,jen buď doma v teplíčku a vychutnávej,že nemusíš nic,ještě se namakáš až ti z toho bude blivno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni ne na recepci jen.Já bych výš nechtěla v tomhle stavu. Budu tam jen chvilku tak by to byla komplikace.Takhle se seberu ze dne na den a nespadne hotel.
27. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
hele ženky a co bude na svatého silvestra?
27. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no já nevim nadi ty si chceš přividělat co?ale ty bláho ..já bych byla doma a ani bych se nehla
27. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Medu já musela.Já byla tak nervní bez peněz.že bych řekla, že by mi to ubližovalo víc takový stres než být v klídečku v práci. Není tam žádná hoňka ani dřina. Já nedostávala ani korunu už z pracáku a odjinud jsem taky neměla nárok. Proto jsem šla hákovat.Aspon na nějaký ten týden.Pak můžu v klidu na PN.
27. pro 2009 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
od té příhody s lipánkem mám husinu jak si na to vzpomenu ..jo a taky mi včera vladís v hospodě řekl ,že mu bejvalej zabil dítě ..po poslednim ketu ,kdy vše vypadalo na úspěch jsem se zhádala z bejvalým a pak se mi udělalao zle ,ale tohle vladís řekl poprvé .. :astonished: :confounded: :angry: ,tak jsem mu vynadala ..
27. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni tak mě nic neni.Jakmile se mi něco nebude zdát tak zase zalezu doma. Ale ono co.Tam sedím na zadku u PC a doma taky sedím na zadku u PC takže je to fuk jestli jsem tamnebo tady.
27. pro 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no na kolik hodin to máš?
27. pro 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no a už se tady ňafeme,říkám mu,že souseda tady byla na cigáru a on,a jak na cigáru,vždyť kojí,tak mu říkám,že nekojí a on jak to,že to je důležitý,bla,bla,bla..tak říkám NEKOJI,protože hulí a už z ní udělal krkavčí matku.
27. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
No s lipánkem na to taky myslim. :unamused:
27. pro 2009 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
hele včera u pultu stáůa těhu břichatka a měla cígo a před sebou pivajze .. :confused: :confused: :confused:
27. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni 12ky...
27. pro 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
To je strašný..stejně když jde matka s kočárem a hulí mu do kočáru.To je hroznej pohled. :rolling_eyes:
27. pro 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
nadi 12ctky? ty volís já mám teda 8čky ,ale si nesednu na vteřinu
27. pro 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic tak se holky mějte hezky ..dostali jsme debilní hru ,,tabu ,,tak jsme to hned zahodili ,to se nedá ..
27. pro 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nápodobně Leni s tím sednutím si
Leni tak u tebe to je jiná to je jasný. Já si ráno v 7 dřepnu k PC max podám někomu klíč a zas si sednu.Vylezu z recepce max pro oběd.Nebo na wecko.
autor
a vo co go v té hře
27. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jdu taky.Dělat večeři.A spát brzy.Ráno vstávám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pěkný večer a dobrouky.
27. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
medu kdybysmer se líp učili mohli jsme někde dřepět a pak si léčit hemíky
27. pro 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek