IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?
nadis.h
28. pro 2009
Coko jojo dík. Ale kdy? 😃 Mi příjde že třičtvrtě je už 2 hodiny. :-p
coko.joko
28. pro 2009
jak dlouho tam jeste musis bejt 😉
nadis.h
28. pro 2009
do 7 :-p V noci jsem spala nespala tak jsem jedlá dneska. 😕
dadous
28. pro 2009
no medu ja si před tím pivkem dala koprovku 😃 :-p
coko.joko
28. pro 2009
no ja jsem nemohla spat predevcirem,a vcera jsem spala jak mala az do 9 hod....to mas jeste hodku a to utece rychle...
dadous
28. pro 2009
holky ja se ted docela pravidelně budím rano ještě za tmy a musím na zachod :-N
nadis.h
28. pro 2009
Na záchod já chodím tak 8x za noc.I přes den.To je děsný.Dojdu si a můžu jít znova. :-p
dadous
28. pro 2009
tak to mě rajtuje po močaku až ted poslední dva tydny a přesně jak píšeš, splachnu a jak slyším vodu tak mužu jít znova 😃
coko.joko
28. pro 2009
dad,tak ja pravidelne kazdy dve hodky chodim na WC a to je neco na me....pak nemuzu usnout a kdyz usnu,tak zase letim....ale ja to mam uz od zacatku....a pres den....sejdu schody,kdyz jdem ven a uz muzu jit znova na WC....takze u nas je veselo......
nadis.h
28. pro 2009
Já už jsem jak pitomec začala na wecku vždy se hýbat dopředu a dozádu aby prý vyteklo vše a stejně nic. 😃

Holky teď tu byl magor s Lidovkama. :-o Přišel začal mlít jak kolovrátek,já mu nerozuměla a prý dneska je pondělí zítra úterý pak středa ve čtvrtek budou lidi jančit a co budu dělat já?Tahat se se starýma novinama.A dneska tam jsou chlebíčky...

No měl dost jako pán... 😃 😃
dadous
28. pro 2009
ja dneska doobjednala par hadříku na bazarku a po novym roce začnu prat, oblečky už mam všechny, ted už nam zbejva jen ten kočar :-N hodila jsem do albíčka co dostal dadoušek pod stromeček x-)
coko.joko
28. pro 2009
sel po tobe jako blazen 😃 😃 pan z lidovek......a pry se tam nudis,vzdyt mas porad veselo.....no tak to ja bych musela sedet na tom zachode porad a kroutit se tam od rana do vecera......
nadis.h
28. pro 2009
Jee Dadu to bude fešák. x-) Ty capinky malinké... x-)

Coko no jsem na něj čuměla co po mě chce. 😃
dadous
28. pro 2009
tak ja jdu smažit at to stihnu k ulici x-)
nadis.h
28. pro 2009
Holčiny jdu to tady pofackovat at mi ty zbývající minuty utečou nebo fakt zdechnu... :-p

Když nebudu chcíploň tak se přihlásím z domova. Zatím paaa
coko.joko
28. pro 2009
dad mrknu do albicka a ty si pekne opec rybku at mas k Ulici 😉
no to ti verim ze jsi byla baf,kdyz byl tak pan chytry.....
medunaautor
28. pro 2009
pěkné oblečky Dadoušku,to bude fešák-fešanda x-) jsem si tady zadivočila po bytě s vysavačem :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p jo a Dadoušku,taky se budím ještě jak je tma,ale bohužel pro práci 😃 😃 😃 😃
Ježiš Nadi,co to bylo za lojzu tam za tebou =-)
nadis.h
28. pro 2009
Jsem doma už i po véče. 😉

Holky já nechápu jak jsem mohla tolik let žít a bydlet sama.Jak jsem přišla do toho prázdnýho bytu tak na mě padla taková tíseň. :-S 😢
medunaautor
28. pro 2009
Holky tak Katy,Dadoušku ty budeš vědět už má Valinku v náručí x-) x-) x-)
dadous
28. pro 2009
no nekecej medu, to ani nevím :-N
nadis.h
28. pro 2009
Medu nějaký jouda co prodává noviny. 😃 Já měla dost.
nadis.h
28. pro 2009
Tak to se můžu divit proč jsem spala tak na prdku včera. Svítil nějaký blázinec venku večer. :-p 😃
dadous
28. pro 2009
co ?to byl zase uplněk?
medunaautor
28. pro 2009
no šmírovala jsem na jiné diskuzi 😎 člověče,ta to měla rychle =-)
nadis.h
28. pro 2009
Dadu to ne,ale nějaký útvar a strašně svítil.Nějaký obr prstenec. =-)
dadous
28. pro 2009
medu no jo, taky jsem ted koukala =-) nadi myslíš jako ufouni? =-) 😃
medunaautor
28. pro 2009
asi ufouni =-) =-)
nadis.h
28. pro 2009
Dadu asi no. =-)
nadis.h
28. pro 2009
Holky jdu do pelechu.Je mi debilně smutno jak jsem tu sama. A taky jsem nerves z toho doktora ráno. :-x

Pa pa dobrou noc.
medunaautor
28. pro 2009
Nadi ,dobrou noc a nebuď nerves,bude vše v pohodě x-) x-)