• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Coko jojo dík. Ale kdy? :grinning: Mi příjde že třičtvrtě je už 2 hodiny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dlouho tam jeste musis bejt :wink:
28. pro 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
do 7 :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci jsem spala nespala tak jsem jedlá dneska. :fearful:
28. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no medu ja si před tím pivkem dala koprovku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja jsem nemohla spat predevcirem,a vcera jsem spala jak mala az do 9 hod....to mas jeste hodku a to utece rychle...
28. pro 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja se ted docela pravidelně budím rano ještě za tmy a musím na zachod :sweat_smile:
28. pro 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na záchod já chodím tak 8x za noc.I přes den.To je děsný.Dojdu si a můžu jít znova. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. pro 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mě rajtuje po močaku až ted poslední dva tydny a přesně jak píšeš, splachnu a jak slyším vodu tak mužu jít znova :grinning:
28. pro 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,tak ja pravidelne kazdy dve hodky chodim na WC a to je neco na me....pak nemuzu usnout a kdyz usnu,tak zase letim....ale ja to mam uz od zacatku....a pres den....sejdu schody,kdyz jdem ven a uz muzu jit znova na WC....takze u nas je veselo......
28. pro 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem jak pitomec začala na wecku vždy se hýbat dopředu a dozádu aby prý vyteklo vše a stejně nic. :grinning:

Holky teď tu byl magor s Lidovkama. :astonished: Přišel začal mlít jak kolovrátek,já mu nerozuměla a prý dneska je pondělí zítra úterý pak středa ve čtvrtek budou lidi jančit a co budu dělat já?Tahat se se starýma novinama.A dneska tam jsou chlebíčky...

No měl dost jako pán... :grinning: :grinning:
28. pro 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja dneska doobjednala par hadříku na bazarku a po novym roce začnu prat, oblečky už mam všechny, ted už nam zbejva jen ten kočar :sweat_smile: hodila jsem do albíčka co dostal dadoušek pod stromeček :dizzy_face:
28. pro 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sel po tobe jako blazen :grinning: :grinning: pan z lidovek......a pry se tam nudis,vzdyt mas porad veselo.....no tak to ja bych musela sedet na tom zachode porad a kroutit se tam od rana do vecera......
28. pro 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Dadu to bude fešák. :dizzy_face: Ty capinky malinké... :dizzy_face:

Coko no jsem na něj čuměla co po mě chce. :grinning:
28. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jdu smažit at to stihnu k ulici :dizzy_face:
28. pro 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny jdu to tady pofackovat at mi ty zbývající minuty utečou nebo fakt zdechnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Když nebudu chcíploň tak se přihlásím z domova. Zatím paaa
28. pro 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad mrknu do albicka a ty si pekne opec rybku at mas k Ulici :wink:
no to ti verim ze jsi byla baf,kdyz byl tak pan chytry.....
28. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pěkné oblečky Dadoušku,to bude fešák-fešanda :dizzy_face: jsem si tady zadivočila po bytě s vysavačem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jo a Dadoušku,taky se budím ještě jak je tma,ale bohužel pro práci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ježiš Nadi,co to bylo za lojzu tam za tebou :confused:
28. pro 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem doma už i po véče. :wink:

Holky já nechápu jak jsem mohla tolik let žít a bydlet sama.Jak jsem přišla do toho prázdnýho bytu tak na mě padla taková tíseň. :confounded: :cry:
28. pro 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak Katy,Dadoušku ty budeš vědět už má Valinku v náručí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nekecej medu, to ani nevím :sweat_smile:
28. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu nějaký jouda co prodává noviny. :grinning: Já měla dost.
28. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se můžu divit proč jsem spala tak na prdku včera. Svítil nějaký blázinec venku večer. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. pro 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
co ?to byl zase uplněk?
28. pro 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no šmírovala jsem na jiné diskuzi :sunglasses: člověče,ta to měla rychle :confused:
28. pro 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu to ne,ale nějaký útvar a strašně svítil.Nějaký obr prstenec. :confused:
28. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu no jo, taky jsem ted koukala :confused: nadi myslíš jako ufouni? :confused: :grinning:
28. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi ufouni :confused: :confused:
28. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu asi no. :confused:
28. pro 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu do pelechu.Je mi debilně smutno jak jsem tu sama. A taky jsem nerves z toho doktora ráno. :zipper_mouth:

Pa pa dobrou noc.
28. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadi ,dobrou noc a nebuď nerves,bude vše v pohodě :dizzy_face: :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek