• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
holky neblbněte mi hlavu s ufounama :grinning:
28. pro 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to Naďa,já ne.Tady nesvítilo nic,leda tak moje lampa :grinning:
28. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja teda v noci taky nečuměla ven, ale vím že někde říkaly že maj bejt v prosinci dva uplnky :confused:
28. pro 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo :confused: :confused: :confused: nějak hodně ne :grinning: :grinning:
28. pro 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale fakt, asi na netu jsem to četla :dizzy_face:
28. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženyjo večer to bylo ve zprávách ,měsíc měl prsenec,teda prstenec .. :grinning: :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já za chvíli zasejc mizim do fachy ,jo včera přijel pan majitel a oznámil ,že mám bloklé účty a bude asi konec zvonec .. :confounded: ,doufám ,že bude aspon výplata za prosinec,řikal něco že jsme pod ochranou státu ,což mě jako neuklidnilo :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,nepřijde mi že stát pomáhá dlužníkovým zaměstnancům.. :confused: :confused: :confused: :confused:
29. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne že já mám ,on má bloklé účty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,nevim co si mám pod tim představit ,že firmu převzal správce konkurzní podstaty ..kdyby řekl ,,holky je to v piči ,,tak bych tomu rozumněla líp.. :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar zeny,
leni,to mas v praci veselo.... :wink:
dad,to snad ani nejde,aby byl dvakrat uplnek za mesic :wink: ale proc by to neslo vid....v dnesnim svete jde vsechno....
medu,tak jsem zjistila kdy hrajou u vas ty nase hokejky a je to unor myslim ted 16tyho....je skoda,to ze pak maji volno a jedem do CR,tak jsem rikala,ze bychom tam jeli autem a pak rovnou do CR,preci je to kousek pak nez kdyz se vrati zpatky sem a zase pojedem tim smerem,ale asi to nevyjde...... :sunglasses:
29. pro 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak nadi nesmutni,ze jsi sama doma......ja jsem taky porad sama,ale ja uz jsem na to zvykla a tak me to ani neprijde...... :wink:
29. pro 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj holky,

tak je vše v pořádkuu. Strááášně velký balvan ze mě spadl. :dizzy_face: Mimi už je krásný.Má hlavičku a mával ručkama a nožkama. :dizzy_face: A dostali jsme řidičák.Jupííí.

Leni to je hustý. :confused: To se divím,že takový obchod zbankrotoval.
29. pro 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi tak super,ze jste v poradku.....a ridicak bude JUPI.......ja se ted strojim a za chvilku vyrazime taky k tomu dr.
29. pro 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řidičák už máme.Můžu začít oběhávat ty mudry co tam mam napsaný.Naštěstí jen zubáka a obvodní zatím.
To bylo tááák hezký,když už to je človíček a ne housenka. :grinning:
29. pro 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ti verim,ze se ti to moc libilo,jak na tebe koukalo mimi...ja kdyz jsem tam byla poprve,tak jsem i brecela,kdyz me ukazal dr.tu tecku :wink: a ted kdyz ho vidime,tak uz to je velky chlap.....ty mas napsany v ridicaku,kdy mas jit k zubaku.... :wink:
29. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene jen tam mam okénko přímo pro zubní a další okýnko pro obvodní.Asi aby mi tam šoupli razítko že jsem byla na kontrole u nic.

Já jsem taky bulela prvně. :grinning: A dneska jsem měla taky na mále.
29. pro 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte holčičky,tak co děláte?Nadi,gratulace k průkajdě.Coko a co ty,jak bylou mudra?Leni,jo je to v 3,14či,jak je to v konkurzu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to už asi nebudete dlouho pracovat :confused:
29. pro 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já tady už dvě hodiny lítám s hadrem,ta jantarka něco snědla venku a blije a blije a klepe se jak drahej pes :confounded: :confounded: teď zajela do pelechu,nic nechce,tak snad usne a bude zítra ok.
29. pro 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu tohle mě udělala moje jorkšírka! Venku sežrala nejspíš kus chcíplé myši ne li celou a taky...Nejdřív blila jak amina,měla strašný průjem co smrděl,nejedla,nepila a pak zalezla do pelechu,klepala se a strašně smutně koukala.Ani ke mě nešla když jsem jí volala. Po 2 dnech jsem jí musela vzít na veterinu a tam jsem strávila celý den v čekárně s ní na klíně a dostávala kapačku.Sama tam brečela tak jsem zůstala s ní. :confounded:
29. pro 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no uvidím ráno,když bude divná,tak s ní zajdeme.No ona kapánek ohryzala balonek a tak si myslím,že to má z něho,no jo je to vemeno
29. pro 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to by mohlo být. Jestli nesežrala venku nic špatného tak by to měla vyzvracet co jí dráždí v žaludku a měla by být dobrá. Kdyby si žaludek zkazila tak by to bylo horší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. pro 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď jsem na ní koukala a leží,je zmožená,asi z toho jak blila,chudák jak se klepala,ocas staženej uši taky :cry: no a jak jsi psala,smutně kouká
29. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda babuchy :dizzy_face:
nadi gratulka k řidičaku, ted už je to ofiko :dizzy_face:
medu jestli bude ještě blít nebo bude mít sračku tak ji dej heřmanek, trošku na lžičku a dostat to do ní, nam karel tenkrat taky něco sežral a sral i krev, tak nam dr říkal ten heřmanek :dizzy_face:
29. pro 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Dadoušku,díky za radu.A myslíš,že jí mám dát zítra normálně nažrat?jsem myslela,že jí jen uvařím brambory.No dnes srala asi 4krát a nic tam nebylo,jen to smrdělo,že jsem natahovala,no ale to neni nic nenormálního u ní :grinning: smrdí furt,když sere,no a komu to taky voní ne :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
copak dnes dělala Dadouška?
29. pro 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele a víš brambory pes nestraví? :sweat_smile: uvidíš rano, když bude mít chut tak sní svoje žradylko, ale spíš bych ji dala třeba rejži nebo těstovinu s uvařenou mrkví :dizzy_face:
29. pro 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,ale v tý jedný knize to píše,normálně uvařený brambory.Ale víc se mi zamlouvá ta rejže jak píšeš.no jo uvidím ráno.Teď jsem se při venčení seznámila s holkou,bude jí 30,narodila se tady ale ale naučila se česky,teda mluví srandovně,ale mluví,no a dělá u veterináře,ale ne u normálního,maj jen exoty :confused: fuj!no a dneska mi přinesla psí sušenky,sama je pekla,mi bylo trochu trapně a já nic :confused: no ale já a moje kuchařské umění :grinning: :grinning: to by asi její Míša nerozdejchal :grinning: :grinning:
29. pro 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky brmabory nesmějí kvůli škrobu.

Medu a buď ráda,že nesnědla nic špatnýho.Protože to bys šavlila jak o život jaký to je puch. :grinning:
ja se dneska valela, od včera mě nějak divně tlačí břicho, tak ležím :sweat_smile:
Ahojda holky,
tak jen kratce ted jsem prisla dom.Pres dve hodky u dr.na tom velkym UTZ a uplne jsem nadsena..prcek je zdravi,akorad mel porad pres oblicej rucku a tak jsem musela nejdriv chodit,pak jit na WC a nakonec jit ven na prochazku,aby se vzbudil...a mame krasny fotecky....zitra dam do albicka..ted jdu smer koupelna,tak se mejte a zitra....paaaaaa
ja mu je taky ze začatku davala ale vždycky je vyblil :sweat_smile:
29. pro 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek