IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
28. pro 2009

holky neblbněte mi hlavu s ufounama 😀

meduna
autor
28. pro 2009

to Naďa,já ne.Tady nesvítilo nic,leda tak moje lampa 😀

dadous
28. pro 2009

ja teda v noci taky nečuměla ven, ale vím že někde říkaly že maj bejt v prosinci dva uplnky 😕

meduna
autor
28. pro 2009

jo 😕 😕 😕 nějak hodně ne 😀 😀

dadous
28. pro 2009

no ale fakt, asi na netu jsem to četla 😵

lenkacar
29. pro 2009

čus ženyjo večer to bylo ve zprávách ,měsíc měl prsenec,teda prstenec .. 😀 😀 😀

lenkacar
29. pro 2009

tak já za chvíli zasejc mizim do fachy ,jo včera přijel pan majitel a oznámil ,že mám bloklé účty a bude asi konec zvonec .. 😖 ,doufám ,že bude aspon výplata za prosinec,řikal něco že jsme pod ochranou státu ,což mě jako neuklidnilo 🙄 😝 ,nepřijde mi že stát pomáhá dlužníkovým zaměstnancům.. 😕 😕 😕 😕

lenkacar
29. pro 2009

ne že já mám ,on má bloklé účty 😀 😀 😀 😀 ,nevim co si mám pod tim představit ,že firmu převzal správce konkurzní podstaty ..kdyby řekl ,,holky je to v piči ,,tak bych tomu rozumněla líp.. 😕 😀 😝

coko.joko
29. pro 2009

zdar zeny,
leni,to mas v praci veselo.... 😉
dad,to snad ani nejde,aby byl dvakrat uplnek za mesic 😉 ale proc by to neslo vid....v dnesnim svete jde vsechno....
medu,tak jsem zjistila kdy hrajou u vas ty nase hokejky a je to unor myslim ted 16tyho....je skoda,to ze pak maji volno a jedem do CR,tak jsem rikala,ze bychom tam jeli autem a pak rovnou do CR,preci je to kousek pak nez kdyz se vrati zpatky sem a zase pojedem tim smerem,ale asi to nevyjde...... 😎

coko.joko
29. pro 2009

jinak nadi nesmutni,ze jsi sama doma......ja jsem taky porad sama,ale ja uz jsem na to zvykla a tak me to ani neprijde...... 😉

nadis.h
29. pro 2009

Ahooooj holky,

tak je vše v pořádkuu. Strááášně velký balvan ze mě spadl. 😵 Mimi už je krásný.Má hlavičku a mával ručkama a nožkama. 😵 A dostali jsme řidičák.Jupííí.

Leni to je hustý. 😕 To se divím,že takový obchod zbankrotoval.

coko.joko
29. pro 2009

nadi tak super,ze jste v poradku.....a ridicak bude JUPI.......ja se ted strojim a za chvilku vyrazime taky k tomu dr.

nadis.h
29. pro 2009

Řidičák už máme.Můžu začít oběhávat ty mudry co tam mam napsaný.Naštěstí jen zubáka a obvodní zatím.
To bylo tááák hezký,když už to je človíček a ne housenka. 😀

coko.joko
29. pro 2009

to ti verim,ze se ti to moc libilo,jak na tebe koukalo mimi...ja kdyz jsem tam byla poprve,tak jsem i brecela,kdyz me ukazal dr.tu tecku 😉 a ted kdyz ho vidime,tak uz to je velky chlap.....ty mas napsany v ridicaku,kdy mas jit k zubaku.... 😉

nadis.h
29. pro 2009

Nene jen tam mam okénko přímo pro zubní a další okýnko pro obvodní.Asi aby mi tam šoupli razítko že jsem byla na kontrole u nic.

Já jsem taky bulela prvně. 😀 A dneska jsem měla taky na mále.

meduna
autor
29. pro 2009

ahojte holčičky,tak co děláte?Nadi,gratulace k průkajdě.Coko a co ty,jak bylou mudra?Leni,jo je to v 3,14či,jak je to v konkurzu 😝 to už asi nebudete dlouho pracovat 😕

meduna
autor
29. pro 2009

já tady už dvě hodiny lítám s hadrem,ta jantarka něco snědla venku a blije a blije a klepe se jak drahej pes 😖 😖 teď zajela do pelechu,nic nechce,tak snad usne a bude zítra ok.

nadis.h
29. pro 2009

Medu tohle mě udělala moje jorkšírka! Venku sežrala nejspíš kus chcíplé myši ne li celou a taky...Nejdřív blila jak amina,měla strašný průjem co smrděl,nejedla,nepila a pak zalezla do pelechu,klepala se a strašně smutně koukala.Ani ke mě nešla když jsem jí volala. Po 2 dnech jsem jí musela vzít na veterinu a tam jsem strávila celý den v čekárně s ní na klíně a dostávala kapačku.Sama tam brečela tak jsem zůstala s ní. 😖

meduna
autor
29. pro 2009

no uvidím ráno,když bude divná,tak s ní zajdeme.No ona kapánek ohryzala balonek a tak si myslím,že to má z něho,no jo je to vemeno

nadis.h
29. pro 2009

Jo to by mohlo být. Jestli nesežrala venku nic špatného tak by to měla vyzvracet co jí dráždí v žaludku a měla by být dobrá. Kdyby si žaludek zkazila tak by to bylo horší. 😝

meduna
autor
29. pro 2009

teď jsem na ní koukala a leží,je zmožená,asi z toho jak blila,chudák jak se klepala,ocas staženej uši taky 😢 no a jak jsi psala,smutně kouká

dadous
29. pro 2009

ahojda babuchy 😵
nadi gratulka k řidičaku, ted už je to ofiko 😵
medu jestli bude ještě blít nebo bude mít sračku tak ji dej heřmanek, trošku na lžičku a dostat to do ní, nam karel tenkrat taky něco sežral a sral i krev, tak nam dr říkal ten heřmanek 😵

meduna
autor
29. pro 2009

ahoj Dadoušku,díky za radu.A myslíš,že jí mám dát zítra normálně nažrat?jsem myslela,že jí jen uvařím brambory.No dnes srala asi 4krát a nic tam nebylo,jen to smrdělo,že jsem natahovala,no ale to neni nic nenormálního u ní 😀 smrdí furt,když sere,no a komu to taky voní ne 😀 😀

meduna
autor
29. pro 2009

copak dnes dělala Dadouška?

dadous
29. pro 2009

hele a víš brambory pes nestraví? 😅 uvidíš rano, když bude mít chut tak sní svoje žradylko, ale spíš bych ji dala třeba rejži nebo těstovinu s uvařenou mrkví 😵

meduna
autor
29. pro 2009

jo,ale v tý jedný knize to píše,normálně uvařený brambory.Ale víc se mi zamlouvá ta rejže jak píšeš.no jo uvidím ráno.Teď jsem se při venčení seznámila s holkou,bude jí 30,narodila se tady ale ale naučila se česky,teda mluví srandovně,ale mluví,no a dělá u veterináře,ale ne u normálního,maj jen exoty 😕 fuj!no a dneska mi přinesla psí sušenky,sama je pekla,mi bylo trochu trapně a já nic 😕 no ale já a moje kuchařské umění 😀 😀 to by asi její Míša nerozdejchal 😀 😀

nadis.h
29. pro 2009

A taky brmabory nesmějí kvůli škrobu.

Medu a buď ráda,že nesnědla nic špatnýho.Protože to bys šavlila jak o život jaký to je puch. 😀

dadous
29. pro 2009

ja se dneska valela, od včera mě nějak divně tlačí břicho, tak ležím 😅

coko.joko
29. pro 2009

Ahojda holky,
tak jen kratce ted jsem prisla dom.Pres dve hodky u dr.na tom velkym UTZ a uplne jsem nadsena..prcek je zdravi,akorad mel porad pres oblicej rucku a tak jsem musela nejdriv chodit,pak jit na WC a nakonec jit ven na prochazku,aby se vzbudil...a mame krasny fotecky....zitra dam do albicka..ted jdu smer koupelna,tak se mejte a zitra....paaaaaa

dadous
29. pro 2009

ja mu je taky ze začatku davala ale vždycky je vyblil 😅