IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

venyska
2. led 2010

No právě,na to já fakt kašlu

venyska
2. led 2010

Ty jo já už fakt nevím.Kdyby se to alespoň začlo už touhle menstruací,blbá antikoncepce!!!!Bez tý to nejde?Ty jsi jí taky měla viď

nadis.h
2. led 2010

Ne ne já jí neměla. Já mám pravidelnou mrchu.Možná proto Ti jí dali.Tam je všechno prostě načasovaný. A já měla krátký protokol.Že jsem to jen dostala a frčela.

venyska
2. led 2010

A ta injekce jak jsi psala na úpravu cyklu to by nemělo žádný dopad na to,že by to šlo rychleji že?

nadis.h
2. led 2010

Ne to je stejné jako když Ti dají antiko.Akorát že místoi antiko Ti píchnou tuhle injekci...Ale výsledek je stejný.

venyska
2. led 2010

A ty jsi byla v jakém caru?KDE?

venyska
2. led 2010

A kdy mi sakra tu antikoncepci dá?To tam jako pojedu jen pro recept na antikoncepci?

venyska
2. led 2010

Já už fakt nevím co jim mám říct do toho telefonu

venyska
2. led 2010

asi už hají děláš ☹

nadis.h
2. led 2010

Já byla v Gennetu u nás v Liberci.

Já bych řekla že jak ted pojedeš na tu konzultaci tak tam ti řeknou vše co bude jak bude,dostaneš tiu antiko,pošle se ta žádost na pojištovnu a možná že ti dají léky a domluví se na dalším postupu co pak po dobrání té antiko.A možná budou chtít tvůj nový hp+odběry krve od obou na pohl choroby.

nadis.h
2. led 2010

nene telefonuji s mamkou. 😀 😀

venyska
2. led 2010

Odběr mě brali 8.12.manželovi 17.12.Jako to bude probíhat mě řekli už dvakrát... 😠 Takže jak říkám,dají mě poze recept-supeeeeeeeeeeeer pojedu si pro recept 200km 😀 😀 😀 😀 😀

venyska
2. led 2010

Mě fakt odvezou!!!

venyska
2. led 2010

A to dřív do blázince než do CARU 😀 😀 😀 😀

nadis.h
2. led 2010

Ted Vám dají hlavně podepsat ty papíry.Bez těch nemůžou popojet. A neni možný že už tu pojišťovnu posílali když už jste tam byli předtím??

nadis.h
2. led 2010

K tomu poslání Vás nepotřebují. Tak že je možný že už jí tam budete mít schválenou a rovnou dostaneš všechna ta pigára s sebou ..

venyska
2. led 2010

Ne,bylo nám řečeno že manžel urologa,já endokrinologa,a potom s těmi výsledky přijedeme společně s verdiktem pro co jsme se rozhodli.Ale mi se rozhodli ještě před návštěvou urologa,takže urologa už nepotřebujeme.Tak jsme stejně chtěli jít jen pokud by jsme chtěli operaci.Snad tedy nebudou hudrovat v Caru že nemáme urologa,přeci ho nepotřebujeme když chceme dárce 😒

nadis.h
2. led 2010

No jasný.To Vám nic neřeknou.

venyska
2. led 2010

ty pigára by mě těžko dali když mě čeká teprve ta blbá antikoncepce ne?Já už jsem z toho magor 😔

nadis.h
2. led 2010

No to by Tiu právě mohli dát.Začneš brát antiko,pak bys mohla rovnou začít píchat a jela tam pak až na ten utz jak reaguješ na stimulku. To si zkus prosadit-viz ta dálka..

venyska
2. led 2010

no jo,on mi za řekne vy jste mladá,nemáte kam spěchat.26 mladá?Nechci dítě ve 30 😠

venyska
2. led 2010

MI přemýšleli nad Prahou,ale já na ni neslyšela nic dobrého.

nadis.h
2. led 2010

Mě je taky 26. 🙂 Nesnáším větu užívej si dokud můžeš... 🙄 To bych mlátila.

nadis.h
2. led 2010

Nad jakým CARem v Praze? Tam jich je dost.Určo byste vybrali.

venyska
2. led 2010

Tak to jsme dvě.Oni nedokážou pochopit že to čekání je šílené!!!

venyska
2. led 2010

Gennet,iscare,pronatal

venyska
2. led 2010

No jo,jenže je to dokola,další testy,další spermio-opět k ničemu,další čekací doba na konzultace,atd...tady už to máme rozjetý,tak jsme se rozhodli zůstat 😒

nadis.h
2. led 2010

Tak já jsem nikdy nesledovala plodné dny nebo zda jsem či nejsem těhu s bývalým i když jsme spolu spali bez antiko. A jak říkám...Naštěstí se to nepovedlo.To až po té laparce se současným a díky IVF jsem to začala řešit a sledovat. Takže jsem neměla moc času z toho nějak zmagořit. Ale iu tak jsem občas byla v prdeli s nervama.Akort po té první stopnuté stimulce.To jsem brečela asi týden a nevěřila,že budu mít své dítě.

nadis.h
2. led 2010

Gennet bych doporučila.Tam jsou fakt šikovní. Ale když už to máte rozjetý tak nepřecházejte. To by byla blbost a jak píšeš další čekání.

venyska
2. led 2010

Tak to chápu,to musel být děs když ti to takhle stopli!Já jsem hrozná,dost mě vše rozhodím,a od té doby co vím že je manžel neplodný,je to just hrůza.On se s tím pomalu vyrovnává,ale přeci jen...ví to ani ne měsíc