• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
No právě,na to já fakt kašlu
2. led 2010 v 01:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo já už fakt nevím.Kdyby se to alespoň začlo už touhle menstruací,blbá antikoncepce!!!!Bez tý to nejde?Ty jsi jí taky měla viď
2. led 2010 v 01:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne já jí neměla. Já mám pravidelnou mrchu.Možná proto Ti jí dali.Tam je všechno prostě načasovaný. A já měla krátký protokol.Že jsem to jen dostala a frčela.
2. led 2010 v 01:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ta injekce jak jsi psala na úpravu cyklu to by nemělo žádný dopad na to,že by to šlo rychleji že?
2. led 2010 v 01:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne to je stejné jako když Ti dají antiko.Akorát že místoi antiko Ti píchnou tuhle injekci...Ale výsledek je stejný.
2. led 2010 v 01:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ty jsi byla v jakém caru?KDE?
2. led 2010 v 01:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kdy mi sakra tu antikoncepci dá?To tam jako pojedu jen pro recept na antikoncepci?
2. led 2010 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už fakt nevím co jim mám říct do toho telefonu
2. led 2010 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi už hají děláš :frowning2:
2. led 2010 v 01:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla v Gennetu u nás v Liberci.

Já bych řekla že jak ted pojedeš na tu konzultaci tak tam ti řeknou vše co bude jak bude,dostaneš tiu antiko,pošle se ta žádost na pojištovnu a možná že ti dají léky a domluví se na dalším postupu co pak po dobrání té antiko.A možná budou chtít tvůj nový hp+odběry krve od obou na pohl choroby.
2. led 2010 v 01:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene telefonuji s mamkou. :grinning: :grinning:
2. led 2010 v 01:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odběr mě brali 8.12.manželovi 17.12.Jako to bude probíhat mě řekli už dvakrát... :angry: Takže jak říkám,dají mě poze recept-supeeeeeeeeeeeer pojedu si pro recept 200km :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 v 01:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě fakt odvezou!!!
2. led 2010 v 01:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to dřív do blázince než do CARU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 v 01:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted Vám dají hlavně podepsat ty papíry.Bez těch nemůžou popojet. A neni možný že už tu pojišťovnu posílali když už jste tam byli předtím??
2. led 2010 v 01:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
K tomu poslání Vás nepotřebují. Tak že je možný že už jí tam budete mít schválenou a rovnou dostaneš všechna ta pigára s sebou ..
2. led 2010 v 01:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne,bylo nám řečeno že manžel urologa,já endokrinologa,a potom s těmi výsledky přijedeme společně s verdiktem pro co jsme se rozhodli.Ale mi se rozhodli ještě před návštěvou urologa,takže urologa už nepotřebujeme.Tak jsme stejně chtěli jít jen pokud by jsme chtěli operaci.Snad tedy nebudou hudrovat v Caru že nemáme urologa,přeci ho nepotřebujeme když chceme dárce :unamused:
2. led 2010 v 01:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasný.To Vám nic neřeknou.
2. led 2010 v 01:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty pigára by mě těžko dali když mě čeká teprve ta blbá antikoncepce ne?Já už jsem z toho magor :pensive:
2. led 2010 v 01:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by Tiu právě mohli dát.Začneš brát antiko,pak bys mohla rovnou začít píchat a jela tam pak až na ten utz jak reaguješ na stimulku. To si zkus prosadit-viz ta dálka..
2. led 2010 v 01:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo,on mi za řekne vy jste mladá,nemáte kam spěchat.26 mladá?Nechci dítě ve 30 :angry:
2. led 2010 v 01:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
MI přemýšleli nad Prahou,ale já na ni neslyšela nic dobrého.
2. led 2010 v 01:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je taky 26. :slight_smile: Nesnáším větu užívej si dokud můžeš... :rolling_eyes: To bych mlátila.
2. led 2010 v 01:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nad jakým CARem v Praze? Tam jich je dost.Určo byste vybrali.
2. led 2010 v 01:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme dvě.Oni nedokážou pochopit že to čekání je šílené!!!
2. led 2010 v 01:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gennet,iscare,pronatal
2. led 2010 v 01:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo,jenže je to dokola,další testy,další spermio-opět k ničemu,další čekací doba na konzultace,atd...tady už to máme rozjetý,tak jsme se rozhodli zůstat :unamused:
2. led 2010 v 01:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem nikdy nesledovala plodné dny nebo zda jsem či nejsem těhu s bývalým i když jsme spolu spali bez antiko. A jak říkám...Naštěstí se to nepovedlo.To až po té laparce se současným a díky IVF jsem to začala řešit a sledovat. Takže jsem neměla moc času z toho nějak zmagořit. Ale iu tak jsem občas byla v prdeli s nervama.Akort po té první stopnuté stimulce.To jsem brečela asi týden a nevěřila,že budu mít své dítě.
2. led 2010 v 01:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gennet bych doporučila.Tam jsou fakt šikovní. Ale když už to máte rozjetý tak nepřecházejte. To by byla blbost a jak píšeš další čekání.
2. led 2010 v 01:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to chápu,to musel být děs když ti to takhle stopli!Já jsem hrozná,dost mě vše rozhodím,a od té doby co vím že je manžel neplodný,je to just hrůza.On se s tím pomalu vyrovnává,ale přeci jen...ví to ani ne měsíc
2. led 2010 v 01:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek