• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Ty jsi v gennetu byla?
2. led 2010 v 01:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je jasný. To je jak já. Já jsem odkázaná taky už jen na IVF a možná že časem už ani IVF nepomůže protože mi odejdou úplně ty vaječníky. Takže já si myslím,že to všechno přišlo v pravý čas u mě a byla to otázka pár měsíců..
2. led 2010 v 01:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Gennetu ano,ale v Liberci.

A to že mi vzali ty vejcovody,tak psychicky mi to způsobilo to,že už skoro doma s přítelem spolu nespíme. :unamused:
2. led 2010 v 01:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně že ti to vyšlo.Já fakt jen nechápu proč to nevychází to IVF někomu hned na poprvé
2. led 2010 v 01:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakto?takový blok?To je mi líto
2. led 2010 v 01:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bylo parádní vědět.Pak by to vyšlo všem na poprvé. Je to prostě o přírodě nejspíš.A nepomůže tomu nic. A já konkrétně se nijak nešetřila po transferu.Doma jsem usnula na hodinku a pak jsem šla na nákup a uklízela a prala. A holky které třeba púoctivě leží 3 dny tak nic.,
2. led 2010 v 01:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buď to způsobilo,že prostě uvnitř abych nad tím přemýšlela pro mě sex ztratil smysl a nebo prostě odešla nějak chut s tím...Nechápu.Předtím jsem byla dost náruživá.Až mi přítel "nadával"... :grinning: A ted jsme spolu naposledy spali v létě. Ted je to jasné...nechceme ani jeden kvůli mimču...
2. led 2010 ve 02:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasné,když se to má chytit tak se to prostě chytí a udrží!Když se to nemá udržet,tak se můžeme třeba stavět na hlavu a nic nepomůže
2. led 2010 ve 02:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně.Do transferu to mají doktoři pod kontrolou,ale jakmile to máš v sobě tak už to záleží na tělu.
2. led 2010 ve 02:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni jsou 2 hodiny??!! :astonished: :grinning: Jejda...Tak to jdeme spát ne??
2. led 2010 ve 02:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasné.Co z toho bolí nejvíc?
2. led 2010 ve 02:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě asi bolel nejvíc odběr. Dost mě ten první den bolelo břicho. Jinak mě nebolelo nic. Transfer je lepší prohlídka na gyndě.
2. led 2010 ve 02:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda,já mám malou dcerku která mě v 7 vzbudí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jdeme spát a zítra to dodrbeme. :sweat_smile:
Ale po odběru tě bolelo,jinak jsi v narkoze že
Moc Ti děkuji za Tvůj čas,příjemně se s Tebou psalo.
2. led 2010 ve 02:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo v narkoze.Pěkně chrupeš. Jen nesmíš dělat ostudu jako já. :grinning: Mě nemohli vzbnudit a pak jsem prý pořád sestře říkala kolik jsme měli spermií a vybalila mě fungl nové teplé fusky co jsem měla s sebou v kabelce páč mi byla kosa.A furt jsem prý něco povídala. :grinning:
2. led 2010 ve 02:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou Tobě i miminku
Děkujeme. :slight_smile: Dobrou noc a pazítra. :wink:
2. led 2010 ve 02:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. led 2010 ve 02:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
teda tady se drbalo zase...clovek opravdu,kdyz tu neni chvilku,tak pak ma co docitat :grinning: :grinning:
zdravim venyska.......
venysku,ja jsem taky jezdila Hradec Kralove a Brno,tam do Caru a i trikrat v tydnu,kdyz potreboval dr.videt jak me rostou vajicka...takze nas to stalo mraky penez a takhle jsem saskovala 2 roky a bez uspechu,pak jsem prisla na Modryho konika a zacla jsem patrat kde je co bliz a hned za Hradcem 40km mame krasny CAR...takze jsem zavolala udelala termin a slo to hned..v kvetnu 2009 jsem zacla stimulku a to jen opravdu par injekci oproti Brnu(tam jsem si napichala 45 do bricha a 25 do zadku),ale bohuzel bez uspechu i kdyz nam embriolog rikal,ze mame krasny moruli a ze to musi klapnou,takze to neklaplo a ja mela uz uplne posledni pokus a to ze zmrazenych...takze co dal....pak me dr.rekl tak na operaci a zjistit jak jsou na tom vajecniky a vejcovody...a ze si myslim,ze mam spatny vejcovody....tak do Pardubic na operaci...behem tri dnu me vzali...a kdyz jsem se probrala po narkoze tak jsem hned chtela vedet..co a jak a nastesti jsem mela vse a jen memuseli vzit srusty,krety se me motali okolo vajecniku a zabranovali vejcovodum...no a mesic na to jsem sla na dalsi tranfer a povedlo se to.....takze ja porad verim,ze se to musi povest vsem.......u nas je ted uz smula,ta,ze kdyz budeme chtit treba dalsi,tak uz jako samoplatci....
2. led 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ty dneska prezij inventuru,at te moc neboli zada a jsi brzo doma...... :wink:
medu ani nevim jestli jsi v praci.....jsme ukazovala Vratovi fotecku jak mas v albicku a tak rikal,ze te tam mozna videl,ale neni si jisty...tak jsem mu rikala,ze az tam pojedou v unoru myslim 16.2,tak si napise na celo COKO,abys vedela,ze to je on.... :grinning: :grinning: a mohla sis treba pokecat cesky...... :grinning: :grinning:
jinak jsem uz sama ten muj rano odletel smer Straubing...takze musim vymyselt nejaky plan.....asi uklizeci.... :grinning: :grinning: ale ted jsu zkouknout ULICI
2. led 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kde jste holky....chrapete co....nejdriv flamujete a ted spite........ :grinning: :grinning: :grinning: tak ja jdu uklizet teda..... :dizzy_face:
2. led 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda kecalky :sweat_smile:
venysko mužu tě uklidnit, nam to vyšlo na poprve, přítel spermio dost bídny ja jsem v cajku a první IVF hned vyšlo :dizzy_face:
hoj coko, nepřehaněj to s tím uklidem :grinning:
2. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad ja to neprehanim neboj.......jen jsem dala do pucu koupelnu a vyhazela,zase veci co uz nebudu pouzivat..a pak jen prelitla obyvak s hadrem a kacim na to.....ted jsem snedla polevku a pujdu se namalovat a razim ven...sviti tam slunicko,ale je zimicka,ale aspon budu chvilku na vzduchu....doma me to nejak neba.......a hlavne je tu smutno :wink:
2. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem doma hurá
2. led 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,hura,hura a hura ze jsi konecne doma :wink: a jak inventura
2. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,Dadoušku kde jsi byl včera :cry:
Leni,holka jedna umakaná,už ti daj pokoj?
2. led 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Coko,jsem koukala na plán,ale zrovna jsem tam nebyla :unamused: no ale příště,ať to má na čele a já se ohlásím :grinning:
2. led 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek