• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
no však my měli taky hezkej budíček :sweat_smile:
4. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
to verim.....jsem se dnes ptala kamosky co a jak v porodnici tady a tak me rekla,ze treba tady vubec nemas nejaky kalhotky na jedno pouziti..mas normalka svoje...nemusis mit ani vlozky sebou vse dostanes tam,kosile a zupan taky tam,ale muzes mit i svuj....a obleceni na dite taky dostanes tam.....takze me bude stacit jen kabelka :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dyt říkam že pujdem s igelitkou :grinning: ale ty kalhotky si pořid, je škoda si ničit svoje, to balení po 5ti kusech tě vyjde na nějakejch 70 kč
4. led 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to asi koupim v CR ted v unoru,az tam pojedu,protoze bych si musela koupit tady nejaky bavlneny a pak je asi vyhodit....co snima co......a tak tyhle nebudu litovat vyhodit.....a to koupim v lekarne ?
4. led 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a nebo v drogerce, ja je budu kupovat v DM
4. led 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,mrknu na to......se divim,ze to tady neznaji :grinning: ale oni vubec tady neznaji veci.......
4. led 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted to hlasi v radiu a jsou uz dva mrtvi a 13 zranenych.......asi preladim na jinou stanici.......
4. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

ty jo Dadu to je dobře,že měl volno!!! :astonished: Mě by ranila mrtvice!!!

Co jinak,jak se máte? Já dnes chrápala do 1. :sweat_smile: Nemohla jsem nějak zabrat v noci. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj hodné ženy Boženy :slight_smile:
proboha a co se stalo,že to bouchlo :confused: :confused: no fakt,ještě že dadouščí táta byl doma :astonished: :astonished:
4. led 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis no to se někdo má.... :slight_smile: já spala do 7 a to mě vzbudil živý sen že jsem těhotná a vzbudila jsem se jak se držím za břicho... :grinning: magořinec... :grinning: no a dnes jsem začala zase cvičit tak jsem taková chcíploučká.... :slight_smile:

jj taky by mě zajímalo co bouchlo...
4. led 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko já jsem tady ve špitále dostala takový rajcovní síťovky :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Medu. Máme se? :dizzy_face:

Gejbi já mám takovéhle sny taky často. A lezou mi tam holky co znám z diskuzí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a na začátku těhu co jsem měla za debilozní sny to je škoda mluvit. :grinning:
4. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem doma a uplne zmrzla holky tam je kosa jako prase..........
medu rajcovni sitovky :grinning: :grinning: :grinning: a myslis,ze je daji i me?Bych se pocurala smichy :grinning: :grinning: si radsi koupim v CR ted v unoru,at mam jistotu.......to jo jeste,ze byl dadousek doma.......porad o tom mluvi v radiu a vsude na netu to pisou......hrozny......
nadi ty se teda mas holka......zitra jsem opet sama :frowning2:
4. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Nadi,jo jde to :wink: teď sedím prdel mám už dřevěnou :confounded: kapánek si na mě Fufina usla,tak jsem v jedný poleze už asi půl hodiny :astonished:
4. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu,at nemas odtlak :grinning: :grinning: :grinning:
nadi me se taky zdaji snicky,ze se musim smat a lezou metam holky z MK,ale ten posledni je uplne super :grinning:
4. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi budu mít holky vlka :astonished:
4. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo myslíš ten,jak jsi mi nadělila dvojky?
4. led 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
vlka?To snad ne..... :confused: jdu uvolnit misto Vratovi,at se podiva na to svoje.......a jdu delat vecu........
4. led 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu... vlkááááá :grinning: :grinning: haha z čeho sím tě???? :grinning:
4. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo bude vlk,pak vyhrabu mastičku a zaženu ho :grinning: :grinning: tak pěkně něco ukuchti :wink:
4. led 2010 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no sedím jak trubka na místě a nehejbu se,pes si na mě ustlal a nemám na to srdce,abych jí dala dolu,jak se krapet hnu,tak stuká jak dítě :sweat_smile: ale ještě horší jak vlk je můj houser :confused: Lenka by věděla o čem je řeč :grinning:
4. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: co máš za psíka?
4. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
westíka,je tři měsíce stará
4. led 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak teď jsem se pobavila,jako myšlení chlapů fakt nechápu,ten můj chodí do posilovny už tak pět let a pokaždé ale fakt pokaždé si něco zapomene a je v prdeli :grinning: to mi hlava nebere,balíš 5let to samé,to bych už dělala tak automaticky jako nádech a výdech,ale on ne :confounded: minule hadry na cvičení,takže musel domu a bylo z toho hovno a dnes zase ručníky :astonished: :astonished: :astonished:
4. led 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a to když si balí tašku tak to trvá tak hodinu,furt se vrací z ložnice a omílá si,tohle mám,tak ještě tohle,no a pak to dopadne jak to dopadne :grinning:
4. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Coko ještě k rajcovkám,myslím že je dostaneš a k nim ještě vložku,která začíná pod kozama a končí v půlce zad a když ležíš tak máš pocit,že se válíš na obr fošně :grinning:
4. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kuchtím knedlo vepřo. At je i na zítra. Zítra makám tak nemam kdy uvařit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. led 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dala bych si taky.Tak se odmlčuji,jde mi návštěva,zatím pa,ještě možná hodím oko :sunglasses:
4. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.novinky.cz/krimi/188213-po-vybuchu-nadrze-na-paru-v-tovarne-zemreli-dva-lide.html
:grinning: hele tenkrat nam davali v porodce erar kadutky, ktery se zavazovaly na bokach, jako miminum :grinning: ty byly taky supr :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vložky, ty jak zvlhly tak byly tvrdy jak špalek :sweat_smile:
4. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda sem se dostat je uplne super.......5 minut to trva se poseru to uz je 3 den jak to blbne.......
medu se tu lamu smichy......no kalhotky dobry preziju,ale ty vlozky to je mazec,ale ja se ptala kamosky a ona,ze me nedovoli mit svoje,protoze ty jejich krasny velky jsou specialni....tak jsem se smala a ty to potvrdis.....a pockej co si delala tady v nemocnici......ja musim toho westika najit na internetu at vidim jaky to je psik....a houser a bolesti zad to znam taky a moc dobre....
nadi teda panicek je doma a uz se vari ostosest :wink:
dadousku ted jsem koukala na zpravy a je to opravdu hrozny..co se stalo....jsem psala kamosovi hned a mel taky volno.....tak jsem rada......
tak ja jdu zalehnout,protoze ten kun blbne.....paaaaaaaa
4. led 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek