• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
:sweat_smile: tak jsem si asi po pul roce dala koupel, bylo to supr, ale mam tu vanu fakt natěsno :grinning: holení jsem ještě zvladla i když se zatajenym dechem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale rano to budu muset ještě doladit, ted už bych to fakt neudejchala :sweat_smile: dneska koník zase běží, to je na palici :angry:
4. led 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u Dadoušků je už odbobrováno :sunglasses: :sunglasses: taky bych měla,už bych mohla chodit i bez kalhot a nebyla by mi zima :confused: srst hřeje :grinning: kdybych šla teď na gyndu,tak to budu mít jako v prci prci,jak vytáhla toho obr bobra z kalhotek :grinning: :grinning:
4. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
dadousku,tak to mas super,ze slape kun.....me slape jen rano a pak k veceru to je brzda.....nevim proc.....tak to jsi sikula,ja ted naposled jsem se holila a kdyz jsem vylezla z vany,tak me bylo takkk zle.....ze jsem zvedava jak to udelam zitra.. :grinning: :grinning: :grinning:
medu jako prci,prci...ale ta mela poradnyho :grinning:
zitra rano k nam prijde kominicek,tak ho tady nenapadne osaham a budu si prat nejaky prani a snad to klapne :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus ženy vylezla jsem z vany a posnídam a na 11hod. si jdu vyzvednout další dávku prednisonu ,jinak v práci to bylo strašný ...jedna bába byla tak neodbytná ,že jsem jí musela z domova zjištovat tel .číslo na firmu .. :rolling_eyes:
5. led 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo dadu ty jsi dobrá že sis neušmikla poštáka .. :grinning: :grinning: :grinning: s tim výbuchem to je hnus velebnosti ,kdoby to čekal v továrně na auta výbuch ..ještě že byl doma dadouš to jo ...jinak našemu vladísovi dneska je 37let ,tak jsem mu hned ráno napsala sms ,,tak co stařešino ,, a byl velmi potěšený :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dle odezvy ..vždy na pár dní v roce jsme stejně starý .. :wink: tak jsem si to nemohla odpustit a ted mi zase cvelej rok bude hustit do hlavy že on je ten mladej a já jsem ta stará. :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,teda to bude dnes asi nejaka oslavicka ne?....stary 37 let,to ma mladi pred sebou :wink:
5. led 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čágo holky,

smrdim v práci. Dnes je tu fakt živo! 1 němčour bydlí a nikdo nedojede. :grinning:

Leni to máš mladýho kluka doma. Co ten můj kterému bylo 40... :grinning:
5. led 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi,tak at ti to rychle utece v praci a ty muzes bejt zase doma......jinak mas taky mladaka doma :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj babulky :dizzy_face:
tak jsme doma, poradna v cajku, ještě mi brali tu krev, už naposled, dala mi papír na matriku a seznamek co do porodky kontrola zas za 14 dní jinak na ultrazvuk jdem až ve čtvrtek odpo, dneska tam dr nebyl a nechtělo se nam čekat do 12ti
5. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadousku tak super...a ctvrtek bude za chvilku a snad uz ti povi co budes mit :grinning: :grinning: ja jdu taky ve ctvrtek i k dr.tak se tesim....asi me taky budou brat krvicku.......no vidis uz mas soupis co sebou do porodky
5. led 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja jsem zhruba věděla co sebou, mame to i v prukazce, ale pobavilo mě že na mimčo si mam vzít, krom plínek a ubrousku a kartaček na vlasy :grinning: to je pro mimi v prvním tydnu života asi dost duležity :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a drobny mince do telefoního a napojovyho automatu :grinning: :grinning:
5. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu nedělej si srandu,že nevíš ještě pohlaví?? :astonished:
5. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,to uz nebudes mit jen igelitku,ale kufr :grinning: :grinning: ten kartacek zabere moc mista...to je sranda co jak si porad neco vymysli :grinning: ja jsem hrozne zvedava co si vymysli tady na me
5. led 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi no fakt ještě nevíme :grinning: příbuzenstvo si myslí že to schvalně tajíme :grinning: ale copak za to mužu? :sweat_smile: dadouš říkal že ve čtvrtek se z ultra nehnem dřív ,dokud nam neřeknou pohlaví :grinning:
5. led 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad to je bomba drobny :grinning: :grinning: se tu smeju......
ja jsem to vedela v 15tt co cekame a hlavne ja jsem citila,ze to bude kluk.......a v 15tt si tak dlouho hral dr.s UTZ,ze nam to rekl......
5. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se maš, tdy na tom ultra se s tím moc neparaj, není nic vidět, tak odchod, prostě porodnice a gynda v novym kabatě ale přístup doktoru je jak za komanču :confounded: jsem se musela rano smat, dadouš mi říka, kdy jdem na to školení? a ja, jaky školení? :confused: on myslel ten předporodní kurz :grinning: :grinning: tak to mě hned po ranu pobavilo :grinning:
5. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,tak já se ženu jak pošuk domu a doufám,že Dadoušek už napíše a ono zase nic :angry: :angry: :angry: tak zase do čtvrtka čekat :stuck_out_tongue_closed_eyes: no Dadoušku,hlavně nezapomeň ten hřeben pro miminko,jinak by mohlo mít dredy,kdyby jsi ho hned nečesala :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no medu, mam pocit že se to dozvíme až u porodu :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo chci udělat nějako dobrou ale rychlou bábovku,možná přijede Romana spolužák,tak ať se blejsknu :dizzy_face: :dizzy_face: má někdo nějakej rychlej a jednoduchej recept?ale jako pro debila,rozumíte mi :wink:
5. led 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako už bych to snad i vydržela,když už jsi to vydržela takovou dobu
5. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
citronová bábovka.... velká dobrota a rychlá....
http://www.magdalenka.cz/recepty/sladke/citronova-babovka.html?l=t
koukni tady na recept...
5. led 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni,tak co Vládís dostane za dáreček?když je dnes za oslavence :slight_smile:
5. led 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
4 vejce
1 dcl vody
1 dcl oleje
250g hl. mouky
250g cukru
prdopeč
smichat žloutky, vodu, olej, přidat mouku a cukr a prdopeč a na konec sníh :dizzy_face: do pulky těsta dej kakao :dizzy_face:
5. led 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
je holky jsem ted vstala jsem si pustila na DVD filmes a nejak jsem videla jen zacatek a konec :grinning: :grinning: tak ted se tu rozkoukavam a porad se me otevira pusa :grinning: :grinning:
medu teda u vas bude veselo i s babovkou......ta babovka od gejbika vypada moc dobre.......
5. led 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ja delam taky uplne klasiku...
vejce,olej,hl.mouka,cukr,prasek do peciva a trochu vody......
5. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gejbi,ta vypadá dost dobře,ale musím ti to napsat ještě takhle,protože ty sem nechodíš ještě dlouho a neznáš mě :grinning: takže se to má tak,že většinou chci něco upect a nemám něco,dnes nemám ten tvaroh :grinning: :grinning: tak by byla dobrá jen nějaká která se skládá z mouky,vajec a oleje,prdopeče to tady mám
5. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušek jako vždy nezklamala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ta už ví jak je na tom moje špajzka :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu, debil na pečení jsem já a když jsem zvládla citronovou bábovku a ještě sklidila pochvalu tak to už musí zvládnout každej... :grinning:
5. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dadoušku díky ti tu upíčím :wink:
5. led 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek