• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
gejbi tak to je přesně recept pro medunku :grinning:
5. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/recepty.php?strana=3&id=14
medu tady mas taky na margot buchtu....a spoustu jinych napadu a receptu......by byl cert aby si neco neupekla
5. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem jednou chtěla dělat pravý italský tiramisu a pěkně jsem si nasrala do gatí.... místo krému kterej by měl být krémový(hustý) byla to voda.... takže to letělo do záchodu... a řekla jsem UŽ NIKDY.... :grinning:
5. led 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele a už jste některá pekla vodu???? :grinning: :grinning: já jo.jsem dělala Käsekuchen :grinning: :grinning: no jsem tam dala vše co jsem měla a prostě to nezhoustlo a byla to furt voda
5. led 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: hehe já ne... lae určitě se někdy poštěsí... :grinning:
5. led 2010 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko ale vyvstal další problém,nemám šlehačku :grinning: :grinning: :grinning: no nic,díky za nápady,udělám to jak psala Dadouška,ta už ví,jak se to tady u mě má,tak dodává nenáročné recepty :grinning:
5. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadousku ten recept by vyhovoval aji mě.... :grinning: je jednoduchý... všechno nahážeš do jedné mísy, zamícháš, vyliješ do formy a práskneš do trouby... a pak??? DObrá bábovka... :grinning:
5. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty medu ale ta margot buchta od gejbi je jednodušší než ta moje, a nemusíš ani vytahovat mixer :sweat_smile:
5. led 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu tobe chutna skopcacky Käsekuchen............ :confused: me tede ne......no tam mas i jine recepty a tak se podivej.......premyslim o tom,ze bych taky neco upekla,az se vrati zitra ten muj at ma ke kave a treba by si dal i kominicek rano..... :grinning:
5. led 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: hehe tudiž ani oprašovat pavučiny.... :grinning:
5. led 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko ja ti dam kominíčka :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo udělám tu od Gejbi.Pavučiny neopráším.jo teď jsem poslala Romana nakoupit,potřebuju listové těsto,no nekoupil už málem linecký :grinning: :grinning: :grinning: ještě že ho tady nemaj,ty vole my jsme rodina k pohledání :grinning:
5. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadousku,treba bude mit hlad kdyz tu bude strasit od 8-9hod.tak mu musim rict,jestli nechce kavicku ci cajik a buchticku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele coko ty se nezdaš, co tam bude vymetat za komín? :grinning:
5. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Cokův přeci :grinning:
5. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bys udělala linecký kolečka no... :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
když je v očekavaní? :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Coko nechutná mi,ale chtěla jsem se začít vzdělávat v oblasti pečení :grinning:
autor
v očekávání je to jo,ale vymetat se snad dá ne? :grinning:
na co listový??? na štrůdl???? :slight_smile:
5. led 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo Nadi až teď po vánocích :grinning:
:grinning: že by se coko nechala? :grinning:
Medu já chtěla dělat vosí hnízda na Vánoce a taky je udělám až ted... :grinning:
5. led 2010 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu muzeme prijet na navstevu k vam,rada bych vas poznala.....Roman misto list.testa kupuje linecky a ty premyslis jestli tu margotku snist a nebo dat do buchty :grinning: :grinning: :grinning: bych neco upekla ja dovezla...
dad....no jeto trochu slozity tady u nas,ale bydlime v baraku kde je pres 20 rodin a mame jeste karmy,takze kominicek chodi jednou za ctvrt roku a musi to kontrolovat,aby nam to tad neuslo a nebo nebouchlo bych nerada litala nad Düsseldorfem :grinning: :grinning: :grinning:
autor
ne chci udělat šneky se salámem a sýrem,to zvládnu,minule jsem to dělala s nivou a neklaplo to až tak jak jsem si představovala :grinning: kapánek to lehlo a po šnekách ani památky,no nechápu to,sestřenka šneky měla :fearful:
a jaký je recept na šneky se salámem... :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám ve Švajcu chodil kominík i do paneláku... :wink:
5. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko tak to at radši pořadně vymeta :grinning:
medu a nedělala si je z lineckyho? :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu ja se poseru tady smichy.....sneci,nadis bude ted delat vosi hnizda......holky,holky......
jinak ja jsme slusna divka,takze se jen na komicka podivam a mozna si sahnu pro stesti.... :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne margotku nechci sežrat,jsem myslela,že mu jí prásknu jen k té kávičce a čus :grinning: Coko maj to skopčáci na hovno co s karmama :stuck_out_tongue_closed_eyes: to v česku neni.my máme vodu na elektriku,to je taky něco :confounded:
5. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek