IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
5. led 2010

😀 joo aby si nechtěl šahnout i kominík 😀

meduna
autor
5. led 2010

gejbi je to jaednoduchý jak facka u mě to ani jinak nejde 😀 na listové těsto nastrouhám salám,sýr,zabalím a nakrájím na kolečka a jebnu do trouby,jo a potřu to vejcem s kmínem

nadis.h
5. led 2010

😀 😀 😀 hlavně bacha kde si budeš šahat ... 😀 😀

meduna
autor
5. led 2010

no právě,bacha na něj jo 😎

dadous
5. led 2010

ja tam davam ještě kečup a pizza koření 😵 😵

gejbik
5. led 2010

😀 medu no opravdu velice jednoduché..... 😀 jisto jistě taky vyzkouším.... 😀

meduna
autor
5. led 2010

jak bude rozparáděnej z vymetání,tak aby ti taky neoprášil pavučiny 😀

meduna
autor
5. led 2010

hele Dadoušku ty už mi tady rozhazuješ psychu,to už je na mě s kečupem moc

dadous
5. led 2010

😀 😀 😀 nee medu to si dělej po svym 😅

coko.joko
5. led 2010

medu no my tady bydlime uz par let a sere me to jako prase....protoze porad je tu nekdo a hlavne se to porad sere....minule nam to tady tak posteloval,ze nam pak tyden netekla tepla voda a ja byla uplne hotova......ale maji ten barak bourat v roce 2011 tak se budeme stehovat jinam a tak se tesim...hlavne to je i bez vytahu a ja bydlim treti patro a jeste tak debilni schody..... 😎 😎
dad kominicek ne,protoze jestli prijde ten co minule,tak to bude zase....starsi pan.....sedive vousy zatoceny nahoru na proste uplne skopcacky idiot......... 😀 😀 😀 a ja se celou tu dobu drzim,abych se nesmala

dadous
5. led 2010

to ja jen abych hodila nějakej příspěvek 😀 😀 😀 vubec si toho nevšímej 😀

dadous
5. led 2010

jo táák coko, ja myslela že příjde nějakej mladej krasnej špinavej 😀

coko.joko
5. led 2010

medu tak to asi vyzkousim sneci podle tobe a pridam tam kecup..... 😀 😀

dadous
5. led 2010

😅 coko a pizza koření nebo bazalku 😅

meduna
autor
5. led 2010

tak špinavej přijde,ale o kráse a mládí nemůže být řeč 😀 😀 Tak to je nějakej prastarej barák ne?tady se nesere zatím nic teda,ale ta voda na elektriku mě dost sere,výtah taky nemáme,máme jen tři patra 😀

meduna
autor
5. led 2010

tak bazalku náhodou mám 😵

coko.joko
5. led 2010

dad mozna jo nevim......koho me prideli.....tady pak beha asi 5kominiku,ale jednou jsem mela krasnyho a kdyz to tady kontroloval,tak si vsiml,ze mam na stole cesky casaky a pomalu zacal na me nejdriv nemecky odkud jsem a pak,ze on jetaky cech,ale uz narozeny tady,ale rodice z Cr,tak to byla prdel pak tady sedel a kecal semnou a byl tu asi 3 hodky 😀 😀 😀 ale od te doby jen stary paprdove..........asi vedi proc nechodim k cokouskum....

dadous
5. led 2010

holky na vaše 😵 jsem si nalila vínko co mi zbylo od silvestra 😵

meduna
autor
5. led 2010

nebo 4?ani nevím,odcházím za tmy a vracím se taky za tmy,musím se v lété podívat,až bude déle světlo 😀

dadous
5. led 2010

to mě štve že nemame komín 😀

meduna
autor
5. led 2010

když ty 😎 tak já taky,počkám až mi ho táta Roman přinese 😵 😵 😵

dadous
5. led 2010

😀 😀 medu si pako 😀 😀

meduna
autor
5. led 2010

vy ne,ale ty máš,tak si nech vymict ten tvůj 😀 jdu se zvířetem,nějak prosebně kouká,tak ať nezakorkuje na lino

coko.joko
5. led 2010

medu je to stary barak a jsou to asi tri majitelove a chteji ho zbourat a udelat atypicke byty.....hlavne ze porad zdrazuji kurvy najem a kdyz se Vrata ozval,ze slysel,ze ho budou bourat,tak nam jeste pak najem o neco snizili 😀 😀 😀 ale stejne chci jit pryc je i malicky..........ale zase to ma Vrata jen pul minuty na zimak

meduna
autor
5. led 2010

jako já asi nic neupeču,furt tady s váma kecám,dopadne to tak,že táta Roman přinese víno,já se vožeru jak slíva a to se teprve ukážu před spolužákem 😀 😀 😀

coko.joko
5. led 2010

dad tak prijed sem a muzes se podivat jak vypada pravej nemecky kominik............. 😀 😀 😀
medu bacha je tam kosa tak opatrne holka........

coko.joko
5. led 2010

medu to je taky reseni ne.......a nebo ozer jeho a on pak uz na sladky nebude mit cas a ani chut.....dej mu na talir olivy k vinu a mas to 😀

coko.joko
5. led 2010

a holky co takhle treba zakusky uz jste zkouseli delat........ 😀

dadous
5. led 2010

medu a nemaš doma piškoty?ty jsou taky sladky 😀
coko ne ne , ja jen obyč buchty, ale tchyně je na zakusky a dorty ulítla, ta peče furt 😝

coko.joko
5. led 2010

tak jsem chtela udelat tu margot buchtu,ale nemam cukr a musela bych ten kostkovej nejak roztlouct,ale nevim jak.......... 😀 😀 tak to me kdyz chytne tak delam i zakusky 😀