• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
coko tak je hod do mixeru :dizzy_face:
5. led 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad...ja nema mixer....... :grinning: :grinning: ten mam v cr.....jedine,ze to tu rozmlatim palickou na maso....... :dizzy_face:
5. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to se na to vys..r :grinning:
5. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo dad.......ale ja mam na ni chute........a co kdyz tam dam mouckovej to asi ne....
5. led 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja dvam cukr, jakej zrovna mam, takže je to asi šumak :dizzy_face:
5. led 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.....no podivam se jestli ho mam vubec tolik a kdyz ne tak maji hosi smulu :wink:
5. led 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo se zas blíží večer a kun nějak zpomaluje :angry:
5. led 2010 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vole mi vypadaj asi chlupy z nosu zimou :grinning: ta si dala na čas s korkem
a je Coko domácnost bude asi jak u mě :grinning:
5. led 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak medu už maš nalito? :sweat_smile:
5. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja už si jdu pro druhou sklenku :sweat_smile: :sweat_smile:
5. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu jetam kosa ti povidam holka bacha na to.....ja dnes byla ometat auto a stacilo me to....br.....jinak nase domactnost je super,kdyz se neco nepovede tak to leti smer kos,ale musim rict,ze ja mam hrozne hodnyho manzela a i kdyz je to hnus,tak me to pochvali.....
dad bacha at se neopijes holka
jinak ja uz mam tu buchtu v troube........ :grinning:
5. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a mě je opět k zblití s prominutím... :rolling_eyes:
5. led 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko ty si rychla :sweat_smile: :confused: , neboj mam tu asi deci a pul vína, a hodně to ředím vodou :grinning:
copak nadi, nevolnosti?
5. led 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já už strouhám margotku,ale prubněte si někdo vařit,když při jakýmkoli zašustění mi tady pískaj morčata a pes mi dejchá na záda? :grinning: ne nemám nalito,táta Roman se ještě nevrátil z nákupu
5. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nadi hoď šavlovej tanec na hajzlu a uleví se ti
5. led 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak táta Roman dorazil mě koupil vínko,Fufince žvejkací botu co je větší než ona :grinning: no alespoň ji bude mít dlouho ne? :grinning: :grinning: :grinning: a já jsu teda už rozpálit tu troubu :dizzy_face:
5. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ten vaš tata je spolehlivej :grinning:
5. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad ja jsem rychla jako blesk.....jsem zvedava jak to dopadne,az se to pece :grinning: zatim na to koukam pres sklo na troube a nic to nedela :grinning:
medu a kam sel tata Roman az na nakup.........ze se tak dlouho nevraci........
nadi presne dej prst do krcku a pujde to samo....
5. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
táta Roman jel do ALDI,protože musel ještě do OBI,koupit Fufině granule.tak Coko,za chvilku jí dám taky do trouby :sunglasses:
5. led 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne Fufinu,ale margot bábovku
holky vy jste tak šikovny hospodynky :dizzy_face: :grinning:
dad to si nas naucila ty tady tahle krane pect.....no tak jsem zvedava jak to dopadne u me zatim dobry je i takova nadejchana pres to sklo.... :grinning: :grinning:
jo Aldi to je obchod,by meli udelat i v CR.......
5. led 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dělate obě margotku?
5. led 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu na chvilku vyvalit pupík k bedně :dizzy_face:
5. led 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad jasne margotku :grinning: :grinning: tak bez odpocivat.....ja tady trochu poklidim a pak dam sprsku..... :dizzy_face: :dizzy_face: uz ji mam hotovou a vypada pekne,jeste aby byla chutna
5. led 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo dělám taky margotku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Coko to to bude dneska v Düsseldorfu a Nürnbergu vonět margotkově,to budou skopčáčišťata slintat :grinning:
5. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo,hlavne oni to neznaji nejaky margotky....zitra dam ochutnat sousedce,at se pomeje :grinning: :grinning: ji vzdy neco dame a óna je pak uplne hotova.....a to same v kanclu.....tam vzdy delam najaky zakusek a ty pak slintaji a porad neco chteji :grinning: :grinning: :grinning: uz me rekl ten jeden,ze otevreme ceskou cukrarnu.....
5. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je fakt,protože ty jejich hnusný zákusky se nedaj žrát,taková umělina je to všechno
5. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu koukni do alba mam tam tu fotku se slonem a hadem jsem to zmensila,dokud me to nevyhodi adminy :grinning: :grinning: ze nekecam.......
to jo maj ivse hnusny se to neda jist.....a ja jako cukrarka vzdy neco vymyslim a oni pak zerou....
jinak jsem ochutnala buchtu a doporuciji vsem je vyborna holky fakt.......co medu?
5. led 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty woe,dost dobrý,takovej obr hadičák :confused: :confused: :confused: odkud je táta Vráťa?
5. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek