• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
nadi jsem asi mimo,ale lip bydli Jablonec a ty Liberec a to je od sebe jak daleko,ze se bude stukavat.....
6. led 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko - no udajne tu jezdi mezi libercem a jabloncem tramvaj :grinning:
6. led 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prave tahle sestava co se tu styka tak nevim teda....... :wink: :wink: holky,ale ja bych udelala nejaky srazik....skodaa,ze jsme tak daleko od sebe.......
6. led 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
coze?to je fakt nebo prdelky :grinning: :grinning: to by bylo super ne?sednout na tramvaj a jet na sraz.......tak na co cekate holky......
6. led 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko jojo je to jen bimbajkou. :wink:
Lip fajn.Domluveno. :slight_smile:
6. led 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu skáknout nakoupit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko - a ty jseš v německu? nejsou problémy tam s doktorama, když jseš cizinka?
nooo, tak ještě přijít na to, kde ta tramvaj vubec jezdí :grinning: vůbec se tu nevyznám
6. led 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se taky loucim jdu ven vecer mrknu paaaaaaa mam ho uz tady
6. led 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lip já měla problém taky dlouho se zorientovat tady. :grinning: Tak jsem ráda ted že trefím do města a domů. Na začátku jsem se párkrát pěkně projela do různých divných končin.. :grinning:
6. led 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem doma, dadouš je v praci a ja mam leharo :sweat_smile: jo tramvajkou jsem jezdila asi pul roku do LB :dizzy_face:
6. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu já koukala jak to u Dadouše vypadalo v té práci. Tý brďo to musela být pecka jako blázen. :astonished:
6. led 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, a to říkal že ve skutečnosti to vypada ještě huř :fearful:
6. led 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To věřím.Mi to stačilo ta chvilka v telce. :confused: Chudáci lidi. :cry:

No ale pojďme se bavit pozitivněji. :sweat_smile:

Kde je Medunka dneska?
6. led 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta zas hakuje :confounded: ja jsem si dala kynout těsto na knedlík abych zejtra nemusela vařit :sweat_smile: jen vytahnu svíčkovou z mrazaku :dizzy_face:
6. led 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mnam svíčkovou jsem neměla dloouho. Taky bych mohla udělat. Ale já jsem tak shnilá poslední dny. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. led 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dadouš udělal po svatkach, a tím že je kuchař, tak toho udělal kotel, tak jsme zamrazily :grinning: jsem myslela že dneska sundam stromek, ale mam lenoru tak snad zítra :confounded:
6. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: se tady tlemím jako blazen, mrňe mě čuta furt do pravyho boku ale to jsou rany až se mi hejbe cely břicho :grinning:
6. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Jee taky se těším až mě bude okopávat. :dizzy_face: Dneska se tak mlel..Dělal sedy lehy...A válel sudy.. :grinning:
6. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ještě že to ma z kopce :grinning: :grinning:
6. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra hlavně zabalte pořádnou svačinu... Bůhví jak tam budete dlouho když pan Dadouš řekl,že se nehnete pryč dokud nebudete vědět co to bude... :grinning:
6. led 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jedem po obědě tak snad svača nebude potřeba, fuj jsem hovado, jsem si dala nepečenej a na to kopec šlehačky :confused: ale byla to dobrota :dizzy_face:
6. led 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky mlsku na něco sladkýho. A mám tu prd. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Třeba nějaký dobrý pohár zmrzkový. :sweat_smile:
6. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
noo na ten mam chut už dlouho, takovej ten co jsme měli každou neděli doma, když jsem byla mala, puding, zmrzka ovoce a šlehačka posypana strouhanou čokoladou :sweat_smile:
6. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky dadu tak jsem koukala na tu dadoušovo továrnu ,no to byl dobrej masakr :confused: :rolling_eyes: a u nás jak ten debil umlátil to miminko ,to je kousíček od nás ..takovej šílenej barák bydlej tam fetky
6. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leni na to jsem taky koukala, bych ho taky umlatila :angry:
6. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky no koukám že to tam u vás máte docela veselý... to naše město je nejvíc populární díky LTO lehké topné oleje- jetsli znáte tu kauzu... je to už hodně let stará záležitost.... :slight_smile:
6. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky kun zase stavkuje a ja na to nemam nervy :angry:
6. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,tak už půl hodiny čekám až se mi otevře kobyla,no to je něco na moje nervy,takže ani nebudu raději dočítat,protože to bych se fakt asi ku.....y načekala :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: byla tady návštěva,tak jsem nemohla zapnou poč :astonished: jo jinak Fufina je dobrej blázen,našla toho dudáka,jak jsem tenkrát psala,že jsem ho našla a teď s ním chodí po bytě a má ho v tlamě jako mimino,je to srandovní
6. led 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic,nehty mám okousaný,předposlední margotku sežranou,čaj na nervy vypitý,takže juknu raději později,jinak si budu muset skáknou na uklidňující terapii,jestli se to nezrychlý :rolling_eyes:
6. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jdu spát,přelítla jsem vaše kecání,Nadi,gratuluju k bimbásku :dizzy_face:
Liptonku,jsem ráda,že jsi přišla a taky jsem ráda,že je ti už malililinko lépe a věř,že se to bude jen zlepšovat. :wink: :wink: :wink: :wink:
tak dobrou holky,zíra juknu.Tramvajkama jsem jezdila tři roky v Liberci a do Jablonce jsem jezdila 10let k Jörgové na gyndu :dizzy_face:
Koukám to se zase u Dadoušků žralo dneska a co teprve zítra :confused: svíčková,mňam
6. led 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek