• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Guten Morgen, :grinning:

to byl hnus vstávat v 5,30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
teda vcera jsem byla uplne na nervicky,protoze 15 minut to nacitalo a pak sem pisu a uplne to vypadlo....tak jsem sla spat....nasrana :wink: a ten muj se me smal.....no a dneska jsem musela vstavat v pul sedme a v sedm prisel ten kominik a 3 minutach zjistil,ze tady byl vcera a ze to spletl a mel jit o patro nahoru.......no tak takhle to mate.....
nadis to je budicek vid brzo.....me to taky nedela dobre........
medu ja uz margotku nemam musim koupit vetsi zasoby v Cr........ale jeste mam tatranky......
dadousku,tak at to dneska klapne a vidis u dr.tu holcicku :wink:
7. led 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko ježiš tak to by mě kleplo!!!! :sweat_smile: To je jako já jsem po noční vstávala brzy kvůli PPLku a on nedojel. :rolling_eyes:

U Dadouška je to jasné. Pindíka by nepřehlédli takovou dobu. :dizzy_face:
7. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi......maji v tom tady bordel...... :grinning: :grinning:
no tak to by me taky slehlo,kdybych cekala na PPL a on nikde......
7. led 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to mě ještě vzbudil pitomec v půl 10 ráno,že dojede na sto péro. :rolling_eyes:
7. led 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to bych ho nekam poslala,az prijdete.......tyjo,me zase ten kun blbne uz i rano.......to je v prd*li.....kdy to daji do poradku........
7. led 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko a nemáš něco s PC?? Mě to šlape krásně.
7. led 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi nemam,protoze me jde vse ostatni,ale jen kun blbne......a to uz asi tyden..........treba to je tim,ze jsem tak daleko :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: asi to máš zamrzlý... :grinning:
7. led 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky jsem si myslela a nebo cokotata me to nejak blokl,protoze je ze me uz hotovej a rika me ,ze nemusi ani chodit domu,kdyz jsem porad na koni.....ale je uz v obraze vzdy se me pta........co pise medu,dadousek,nadis atd.....je to sranda......
7. led 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš super. Mě K vždy jen "zprudí" co na netu pořád dělám... :grinning:
7. led 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten muj je v poho,akorad ho musim vzdy pustit aby se podival na ty svoje sportovni stranky a pak je klidek...dneska me od rana pekne bublinkuje brisko....zacina malej kopat....za par tydnu to bude asi mazec... :grinning: a hlavne to je hrozne zvlastni pocit.....
7. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mas dnes volno?nebo pises z prace.........porad me co mam udelat dobreho a hlavne rychleho...Vrata me otravuje at udelam neco na zimak ke kave klukum a ja nevim co......nemam napad........
7. led 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee Ty se máš. Taky se těším na kopkání!!! :dizzy_face:

Jestli máš jablka a listový tak bych flákla štrůdl do trouby.
7. led 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jsem premysela taky, neco co tu neznaji....asi jo to je rychle a ne pracne......me to totis vubec neba u trouby stat a patlat neco......a to jsem cukrarka taky dobry co.....
no pockej za 6 tydnu to ucitis ten pocit......a pak si budes rikat,at je jeste hodny klucina.....co jmeno...mate uz ...
7. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáme jméno. Nechám ho vybrat K. Ale navrhnu Oliverka a Denise. Oliver zatím vede. Ale určitě neprojde. Jsem zvědavá co vymyslí.

A štrůdl jasan.A manža at si nastrouhá jablka když chce něco ke kávvě. Tak at se podílí.. :grinning:
7. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis tak ten pomaha,kdyby si ho videla v akci v kuchyni tak se smejes,ale ja mu to vzdy hrozne pochvalim a mas pak videt jak je rad :wink: :wink: :wink: takze toho se nebojim.....
je Oliver se me taky libi....treba projde....ja jsem taky rekla,at si jmeno da Vrata sam,ze to necham na nem....
7. led 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Olík se mi moc líbí.Možná jako jediný jméno klučičí.

Ten můj je stejný. Když jsem byla po laparce tak prý že uvaří... Jediný špagety s kečupem umí.Ale když jsem ho viděla tak jsem se raději přemohla a uvařila sama. :grinning:
7. led 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi to je prd.....spagety to jeste jde,ja teda vzdy musim bejt u toho,kdyz je ten muj v kuchyni,ale kdyz rekne,ze neco uvari,tak vim ze to objedna nekde a prinese domu.... :grinning: :grinning: to je jeho vareni........kolikrat si rikam,ze bych tady chtela bejt v lete,kdyz je tu 2 mesice sam a ja jsem v Hradci.....to musi vypadat.....
7. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ,ahoj lipánku to je dobře žes přišla .. :wink: u nás budou špegetky dneska vaří vladís,já jsem se ospršila kedlubnu umyla jako každý den a čekam návštěvku ..společnýma silama jsme sklidili vánoce a čekám na jaro :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máte od něj "uvařené" aspon chutné! :grinning:

Ahoj Leni.Já zkrámovala taky stromeček v práci dneska. Ana jaro čekám už tak měsíc. :grinning:
7. led 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni....ty mas teda sikulu doma,kdyz vari........jaro to uz bych taky brala.......ta zima me teda vubec letos nebere...... :wink: taky musim jit jeste do koupelny udelat neco se sebou.....ale ted e me vube nechce
7. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no původně jsem chtěla čekat s nějakou malou výzdobou vánočníí ,ale nakonec jsem si řekla ,že to sklidim celý ,že nebudu mít na to pak náladu tak jsem vyndala jarní výzdobu a čekam v závějích na to jaro .. :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem zaúkolovala vedoucí at mi zjistí proč dovčera nejsem přihlášená od něj na zdravotce ..jsem zvědavá co bude dál ..
7. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni to je pěknej hajzl jestli Tě nepřihlásil!!! Smlouvu,ale máš ne?Abys to dyžtak mohla na zdrávce doložit a nechtěli to po Tobě!
7. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam včera s tou pani mluvila a ona řikala že smlouva stačí ,ale že budou honit jeho ..achjo
7. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to snad neni ani pravda jak se ty hazli chovaji........to me muze vzdy vytocit....
7. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasný. Ty jen tou smlouvou dokážeš že jsi byla zaměstnaná a průser bude jeho!!! Já tohle nesnáším.Já mám smlouvu taky podepsanou a ještě jí nemám v ruce!!!Prý že majitel měl dovolenou přes svátky a tak...Tak dnes doufám,že jí nakouří účetní!!!Už nevěřím nikomu!Chci mít vše na papíře.Žádný napíšeme tohle a na ruku tohle.HOVNO!
7. led 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky já tomu taky nevěřim páč to vše na mě bylo pěkně ušitý ..
7. led 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni to je tak akorad mu dat pres tlamu :wink: a co prednison uz ho zobes?
7. led 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek