IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
7. led 2010

Leni pokud máš smlouvu podepsanou tak na Tebe nemůžou!

Holky zdá se mi to nebo je op dost víc kluků než holek?Další známá má potvrzeného kluka.

coko.joko
7. led 2010

😀 nadi,ja to taky rikam,samej kluk okolo a zadna holka,proto to musi dnes roseknout dadousek 😀 😀
jsem si dala polevku a spala bych 😀

nadis.h
7. led 2010

Mě vyfoiukly holku 2 ženské včera u nás v CARu co byly přede mnou... 😝
o slečnu Dadouškovou holt bude boj no... 😀

lenkacar
7. led 2010

jojo predni zobu každý den ..ale kontrolu mám až po 3 měsících 😔

lenkacar
7. led 2010

to jsem ho klidně mohla zobat celej prosinec 🙄

coko.joko
7. led 2010

no to bude...to aby si tatadadousek poridil nejakou zbran..... 😀 😀 .......no u nas v CAru teda zatim samej chlap.....

lenkacar
7. led 2010

já bych chtěla holku ..černou a s velkýma černýma očima ..nemusí to být nutně černoška 😀 😀 😀 😀 😀

nadis.h
7. led 2010

U nás vím zatím o 1 holčičce od kamarádky a ty 2 cizý ze včera. A další 2 holky ještě nevědí.

coko.joko
7. led 2010

no ja co znam ty holky od nas s Caru,tak samej kluk...... 😀
leni 😀 😀 cernosku

nadis.h
7. led 2010

Leni taky se mi líébí hnědé oči. Ale bohužel...Jsme oba zelenooký...Karel spíš až modrookej.. 😝

dadous
7. led 2010

zdravím 😵
leni tak takhle vypadaj i cikansky děti 😀

dadous
7. led 2010

a cikana potkaš spíš než černocha 😀

nadis.h
7. led 2010

Dadu 😀 😀 😀
UIž jeďte at nás nenapínáte dlouho!! 😀

dadous
7. led 2010

no když oni tam jsou až od jedny 😀

nadis.h
7. led 2010

Jeeeeeeeee... 😝 A v kolik se vrátíte? 😅

coko.joko
7. led 2010

dadousku ja myslela,ze jsi na UTZ a ty jsi mezitim na konikovi 😉 ty si teda davas na cas a ja s nadiskem jsem nedockava co a jak......... 😀 😀
jinak jsem to nechtela napsat,ze to muze bejt i mala romka 😀

dadous
7. led 2010

😀 no do pěti musíme bejt doma, dadouš jde zas do prace 😀 ale ještě chcem skočit na matriku a na nakup, jsme vyjedeny 😝

coko.joko
7. led 2010

AZ........tak dlouho budem cekat jeste.....no a ja ve 14 hod budu u drr.a nez se sem dostanu,tak to nevydrzim.......

nadis.h
7. led 2010

Coko taky jsem to nechtěla napsat ale hned mi to napadlo! 😀 😀 😀

dadous
7. led 2010

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?... hele to je krasny, škoda že je to v angličtině 😖

coko.joko
7. led 2010

dadousku,ale ty nesmis driv nez ti nereknou co to je odejit.........to si pamatuj 😀 😀 a rekni,ze tady sazime na holku,takze kdyby to byl nahodou kluk,tak nam musis rict holka,at mame radost.... 😀 😀
nad,no prave jsem se lekla co to chce za mimi lenicka......

dadous
7. led 2010

no ja jsem už na nervy co tam bude zas za doktora 😕 tak doufam že bude nějak natočenej aby to bylo hnedka vidět, možna tam budu utíkat, aby se mímo pořadně probralo 😀

nadis.h
7. led 2010

Dadu si tam napiš obyč tužkou překlad.. 😀 😀

dadous
7. led 2010

nééé, ale hodilo by se mi to, pže mam nad postylkou tohodle medu, ve čtyřech obrazcích, a shaníme takovyho i plyšaka, jenže jsou docela drahy 😠

coko.joko
7. led 2010

dad,kdyz bude spinkat,tak ho postouchni ze strany a uvidis jak se probudi 😀 to udelal dr.me a prcek tak zacal delat kotrmelce a pak si dal ruce pres oblycej a otocil se k nam zadeckem 😀 😀 😀 asi nam neco naznacoval

coko.joko
7. led 2010

dad a v Cr ji nemaji tu knizku.....mozna jo mrkni.....

dadous
7. led 2010

😀 jo vyližte si pr..l 😀 😀 když tady mě štve že se ani moc nesnažej, jde to tu jak na běžícím pase, není nic vidět , tak jde na řadu další 😠

dadous
7. led 2010

no ja už jsem koukala na netu a nic jsem nenašla 😒

dadous
7. led 2010

to je hrozny , ja jsem na toho medvěda pěkně ulítla 😀

coko.joko
7. led 2010

tak to musim rict,ze tady je to super ta pece......jak jsem uz psala na tom 4D UTZ pres 2 hodky....proste dr.porad no tak chlapecek se nam porad nechce ukazat a tak se bez te prijit a porad dokola nez se ukazal a mohl ho cvaknout,at mame oblycej..... 😉 no taky me to v ten moment napadlo....ze si rika vylizte si.........