• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
a byl to vůbec váš utz :grinning: aby to nezaměnil někdo :confused:
7. led 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čoko byla bys ráda přece i za vratislavu ne?
7. led 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by jeste chybelo....to snad ne.....to me ani nenapadlo.....ale v dnesni dobe je mozny vse....ale zase kdyz nam nas dr.rekl ze mame kluka,tak tomu verim.........to asi opravdu spletl.....ukazovala jsem Vratovi fotecku Fufinky a rikal,ze ta fotka je delana v parku mezi hotel na zimak a vystavistem,ze se te mam zeptat jestli uhadl :grinning:
7. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen jsem vám chtěla napsat, že se zase moc neuvidíme páč do odvolání jsem od rána do večera zase v práci ,holky si musí vybrat dovolené a já tam budu celý den a sama ,mě tam šmejkne ..aspon že se bude končit v 17hod. :wink: .musim si sbalit druhý díl knížky ,,stmívání ,,
7. led 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu von ten pindík byl fakt malinkej, ale kdoví co to vlastně bylo :grinning: ja už na to pícham a hold počkame do porodu :sweat_smile:
7. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodejd dadu třeba to byl větší pošták :confused: :confused: :confused:
7. led 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jasne,ale clovek uz byl smireny s klukem......ale je to jedno.....zatim nemam nic koupeneho....
dad,treba se taky spletl dr.u tebe.......
autor
no je to dělaný u Dutzenteichu u Hitlerárny,zeptej se ho jestli ví.přijdu za chvilku musím se zvířetem,nějak mě hipnotizuje
:grinning: leni to je pravda :grinning:
7. led 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
medu pry vi kde to je.......tam pry chtel Hitler postavit stadion........ :grinning: :grinning: to je prca.......me uz zase blbne kun,tak jdu do vany a pak mrknu jestli to pujde......
7. led 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jen sem vlezu tak zas stavkuje :angry: :angry: :angry: už se fakt zlobím :angry:
7. led 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no postavil to koloseum a u toho je Dutzenteich,malej ,velkej,stříbrný jezero a já nevim kolik ještě jezer a pak je tam stadion a ten obr plac,kde mašírovali esesáci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je u stadionu,tam byly olympijské hry za Híti.
7. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to nebyly klasický OP,to je jasný,jen Híťa si to tak pro sebe nazval :grinning:
7. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
OH jsem myslela,nějak mi to dnes nepálí,jsem kožous.A ještě se to zvíře tady vychcalo,to posrala :angry:
7. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako to je fakt o nervy,jak je to želvozní :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Dadoušku zlobím se s tebou :wink: :wink: Čau juknu zítra,protože tohle mě přivádí do stavu nepříčetnosti,nehty jsem už dááávno okousala a tak neni co hryzat,jdu zavřít oko raději :pensive:
7. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ted jsem si všimla že už nemaj ani reklamy :sweat_smile:
7. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a trošku se to rozjelo :sweat_smile:
ale je mi to k prdu když uý jste pryč :sweat_smile:
tak nic jo? no dobře jdu ještě s karlem ven a pak mrknu :confused:
7. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky taky jsem to vypla ten net vůbec nešel :rolling_eyes:
8. led 2010 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
me taky net nesel a ja na to nemam nervicky,tay sedet a cekat,takze jsem ho taky vypla....
medu presne tak to je.....jsem to cetla Vratovi a zna to tam vse :grinning:
8. led 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj, mame tady vítr jako prase a do toho drobně sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dad.....tady vitr neni,ale je tam kosa jako blazen........a nesnezi konecne........
8. led 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koukala jsem na netu, všude sněží jako blazen, maj kalamity, ma napadnout až 60cm a tady na horach nic :grinning:
8. led 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vcera jsem mluvila s nasima a ty taky,ze tam je to uplne v pohode,ale uplne uz vidim,ze az pojedeme my do CR,tak bude chumelit a mrznout a buchvi co vse...... :grinning: jako kazdy rok......a nebo nebude a my budem v Hradci a zacne to.....
8. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jo to tak bejva, a kdy sem jedete?
8. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad, maji volno od 17.2 tak na tyden bych chtela odjet do HK...a zaridit si par veci...... :grinning: vcera jsem hledala na natu jak se delaji chlupate knedliky a jsem z toho zmatena......nekde davaji vareny brambor a nekde syrovy...chci udelat zitra uzeny,chlupaty knedlik a zelicko......nevis a neznas jak se to dela teda ty knedle.....
8. led 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dělame ze syrovych, ale někdo dava pul na pul vařeny a syrovy :dizzy_face: tak jsem to zakřikla a už tady pěkně kyda a s tím větrem to je žůžo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad neboj jeste pres vikend a pak bude snad pekne a kdyz ne,tak proste to musime vydrzet....... :wink: ale to cestovani je pak na prd....se clovek boji....a kdyz je to jeste dalka......syrove no ja to taky asi zkusim....... :dizzy_face:
8. led 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo dneska chci ještě udělat najezd na tu drogerku, pže jsme to včera nějak nestihly, tak čekam až se dadouš probudí :confounded: hele zkus to ale ty syrovy pak musíš trošku dyl vařit :dizzy_face: hlavně si dej nejdřív jeden knedl vařit abys viděla jestli se nerozpadne a jestli nebudeš muset přidat mouku :dizzy_face:
8. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek