• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
a mouku tam mam dat hrubou nebo polohrubou....to taky pisou vsude jinak......ja talent na vareni.... :grinning: :grinning: a co v drogerce?Ja jsem vcera koukala taky kolik stoji pliny,ubrousky a ty podlozky na prebalovani to je teda mazec.....
8. led 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dej polohrubou a ja ještě přidam trochu strouhanky, tak tři lžíce :dizzy_face: no musím nakoupit ty všechny vložky a tak :grinning: a pliny abych to mohla narvat do toho kufru :grinning:
8. led 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
do kufru :grinning: :grinning: ja myslela,ze pojedes jen s igelitkou :grinning: :grinning:
tak dekuji pisu si to a zitra snad to zvaldnu :grinning: :grinning: no a kdyz ne tak to pleti.....
8. led 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja hlavně musím mít ten kartaček na vlasky takže to už by mi igelitka přece nestačila :grinning:
8. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no jo,kartacek na vlasky a prosim te mas ho uz nebo ho budes teprve kupovat :grinning: pristi tyden budu volat ty pani co me bude pomahat pred a po porodu,tak jsem zvedava jak a co potrebuju ja.....abych pak opravdu nejela s hokejovou tazkou :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nemam, to se neboj, mala cestovka ti bude stačit :grinning: včera jsme koukaly na ten papír na předporodni kurz a bylo tam napsany mimo jine taky video porodu :sweat_smile: tak jsem řekla dadoušovi , že na to video si muže jít zakouřit :grinning: ja ho teda taky vidět nechci :grinning:
8. led 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,vidis mas to se vsim vsudy :grinning: to je parada,jen at se dadous podiva a pak bude vedet do ceho jde a aspon sebou nepraskne u tveho porodu :grinning: :grinning: ja jse mhrozne zvedava na toho meho,jak to bude vse snaset...
8. led 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no ja to vidím tak , že ted je hrdina, ale v poslední chvíli couvne :grinning:
8. led 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
treba ne......to je jeho prvni ditko :wink:
8. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo když on si zakrejva oči i když v tv píchaj injekci :grinning: :grinning:
8. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo bude poprvy otcem :sweat_smile:
8. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak mrknu.....jdu papat
8. led 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou chut :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

já si dnes chrupla pěkně do skoro 12i. :sweat_smile: Ted jsem byla nakoupit a jdu prát a žehlit. K mi zas odjíždí na týden tak mu musím nasmažit řízky a udělat nějakou papku s sebou.

O tom videu s porodem mi psala včera kámoška.Že se pěkně orosili s manželem jejím při tom koukání na to. Já to vidět taky nechci. :confused:
8. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi,to ses teda krasne vyspala,to ja jen do 8 hodiny :grinning: :grinning: tak pekne napec a udelej dobrutky K.na cestu,at se ma dobre.....a kam jede......
8. led 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko zase na Lipno. Už aby byl tak březen. Hrozně mě to letos štve že tam jezdí. :rolling_eyes:
8. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a proc jezdi tak daleko....a nemaka v liberci
8. led 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protože v Lbc by makal za 15 tis a byl by rád. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takhle má 3násobek-přes zimu víc.
8. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to se nedivim......z maka jinde.....to je jak ten muj,by taky nesel do CR........
8. led 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hrozný tady. Však jsem to viděla sama jak dlouho jsem jen hledala... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a bude to jeste horsi....pockej........ :wink: jsi v praci......
8. led 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad ne. Já bych řekla, že teď se ta krize ozívá úplně nejvíc. :confused: I hotely jsou prázdné a to bylo na Silvestra beznadějeně vždy vyprodáno už hodně předem.

Nejsem v práci. Jdu až v úterý. Šetří mě. :slight_smile:
8. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted se me zase sekl pc,takze jsem se nemohla sem dostat....se poseru,proc to na noc nefakci......
8. led 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo taky mi to nešlo. :rolling_eyes:
A mám dělat řízky a zjistila jsem, že nemám strouhanku. :astonished: Do krámu nejdu. Tak vymyslím něco jinýho. :grinning:
8. led 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je blbe,kdyz namas strouhanku to rizek neudelas.... :wink: nechapu proc jim to tak blbne ten kun......ale jen vecer.....
8. led 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to spadlo úplně a nešlo sem jít. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mají to asi nějaký zahlcený a holky nestíhají na tom makat. :sweat_smile:

Já ty masínka obalila ve vajíčku se strouhaným sýrem. :wink:
8. led 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ale meli by to opravit.......protoze to je uplne o nervicky.......... :grinning: se tu pak nervuji.........ale nejsem sama...no tak to muze bejt taky dobry.....ja syr muzu......
8. led 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Není to špatný. Mám to ráda tohle těstíčko.
Já to taky nesnáším když něco nefunguje. To bych byla schopná to hodit oknem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme dve.....ja jsem pak nervozni a nadavam u toho tady a ten muj se me smeje,ze nemuzu kecat s vama....ted jsem sama,tak mam klidek.......
8. led 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si chtela udelat topinku s cesnekem a syr na to,ale zjistila jsem,ze nemam cesnek tak musim vymyselt neco jineho k jidlu....... :grinning: ale vubec nevim co.......
8. led 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek