• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
:grinning: To je vždy k nasr... co? :grinning: Taky jím málokdy a když už mám chut tak zjistím, že k uskutečnění mi něco chybí. :grinning: Viz ta strouhanka dneska. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: presne ja .......no tak jsem to vyresila a cpu se tu ovocem..... :grinning:
8. led 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
J8 bych si dala banán v čokoládě. :sunglasses:
8. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to ja nemam rada banany,ale mam rada venecek.....nebo laskonku,bobicku,indianka.....je se tesim az si dam neco dobreho.....tady ty jejich buchty na plech to neni na me :grinning:
8. led 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já milovala dorty ve Švajcu. Tam se každý večer ničí a druhý den jdou na pult čerstvý.Bylo mi to často až líto jak jsem to viděla,když to ničili. :fearful:
8. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je jak v Cr,tam taky kdyz neco neprodaji,tak to vyhodi a zitra jde na plac uplne cerstve :grinning: :grinning: :grinning: no tady delaji jen fakt buchty a ty me teda nechutnaji,ale maji tady treba dobre s ovocem a zeletinou.....to jo to muzu,ale ostatni ne......jdu chvilku na telku v osm prijdu...... :wink:
8. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by mě zajímalo kde to v ČR dělají! :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ne jednou jsem koupila kyselé dortíky a nebo super dort s rezavýma mravencema.
8. led 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mame něco malo nakoupeno, jsem se musela smat těm jednorazovejm kadutkam :grinning: ale maj to vymakany :grinning: jo a koukla jsem na ty kartačky na vlasky, a v kaufu maj za 160 kč, no to jsem myslela že padnu, drahy jako sviňa :angry:
8. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Daduš, :slight_smile:

Víš co mi příjde? Čím menší velikost tím dražší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. led 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to děs, mrknu ještě někde v drogerce :dizzy_face:
8. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadis ja to mysela prave obrazne....... :grinning:
dad.......jsem si myslela,ze jsi zkoupila vse kadky a plno hrebinku :grinning:
8. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dad,je to opravdu drahe.........
8. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky venku je pěknej hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě jsem kupovala ty tampony do podprdy, teda to jsou kola jako krava :grinning:
8. led 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to ja mam doma dostala jsem vzorek asi 5 ks a tak jsem na to koukala a kdyz jsem to dala do podprdy,tak to vypada hrozne :grinning: :grinning: :grinning: jo tady je taky hlasi,ze ma chumelit dnes v noci tady....tak jsem zvedava co tu rano bude.......
8. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu dat rychlou sprsku :wink:
8. led 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady funí jako blazen :sweat_smile: no lepší tyhle tampony, než když jsme si tam tenkrat cpali celou plínu :grinning:
8. led 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vole tady se už zase žere :grinning:
8. led 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ne :confused:
autor
ahoj žroutky :sunglasses:
autor
ty ne ale Nadiš a Coko :grinning:
8. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde se flakaš? :sweat_smile:
8. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale stříhala jsem tátu Romana,nakoupit,pak procházka se psem a den je v prdeli
8. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady je teda divočina venku :confused:
8. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady to dneska na prochazku fakt není, než jsme nakoupily tak jsme mohli znova ometat auto :angry: hele asi tady zapadnem :sweat_smile:
8. led 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tady je taky nezvykle sněhu :confused:
8. led 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako 60éček a v košíku nic :astonished:
8. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar medu,tak ja musim rict,ze tady je to zatim v poho....trochu vitr,ale snih zatim nepada,ale hlasi to.....tak jse zvedava do ceho se rano probudim...jestli to pujde takhle dal,tak si budu muset koupit nejaky snehule :grinning: :grinning: a ne jen tenisky......
jo ja bych holka zrala,ale nemam co.....nic tu nemam a sladky nemuzu jsem si to zakazala,abych tolik nepribirala....
dad...plinu to me rekni a to jsi sni chodila i venku :grinning: to si musela mit prsa o 3 cisla vetsi
8. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jednou jsem šla na prochazku jen tak v tričku, a na zpateční cestě, jsem měla na kozach fleky jako blezen, to byl dobrej trapas, pak jsem to řešila kapesníkama, a plínu jen doma :sweat_smile:
8. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako nechci to zakřiknout, ale dneska kun podezřele šlape :sweat_smile: :confused:
8. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad..psttttt ja jsem tak rada,ze to jde.....tak hlavne at to slape......no tak trapas to teda byl asi.....ale co kdyz to driv jinak neslo......
8. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek