IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
10. led 2010

Kobli a dívala jsi se do zrcadla,jestli ti neleze hrbek na zádech 😀 😀 třeba to máš obráceně 😀

meduna
autor
10. led 2010

jde to Koblížku,jde to-musí 😀 a co dělá malá Libuška?jmenuje se tak ne?

koblichzek
10. led 2010

Né Libuška, ale Liduška. No pořád s sebou mele, všude mě tlačí a někdy leze až moc dolu ☹

meduna
autor
10. led 2010

ježiš ajo,to byla dcera Krokova 😀 a ne tvoje

koblichzek
10. led 2010

No on Krok původně chtěl, abych ji taky tak pojmenovala, ale já řekla, že né 😀
No a jinak za 20 dní začíná stěhování 😅

meduna
autor
10. led 2010

tak jako ta Fufina je fakt srandovní,leží za mnou,já se otočím a ona s dudlíkem v mordě a spí 😀 😀 😀 je to normální????

meduna
autor
10. led 2010

tak už se těšíš ne?pěkně do vašeho a uděláte si to podle svojich představ,pokojíček pro Lidušku 😵 😵 Libuška je taky pěkné jméno

koblichzek
10. led 2010

Jé tak to rychle vyfoť, to musí být krásný 😵

meduna
autor
10. led 2010

no jednu už mám,ale to nespala,ale teď normálně chrápe a má ho v hubě,to je docela srandovní.Roman už jde pro foťák

meduna
autor
10. led 2010

a ty vyfoť pupíček a dej do albíka

koblichzek
10. led 2010

Tak medu, máš co jsi chtěla a opovaž se smát 😀

meduna
autor
10. led 2010

to máš jako já 😀 😀 😀 a víš jakou ty budeš mít výhodu po porodu?žádný tejrání s dietama.ale ono ti ke konci vyskočí,kámoška to měla taky tak,ta byla jako když had sní jablko a když byla v 9,tak šup a bylo to,jako by had snědl tak dvě ty jablka 😀

meduna
autor
10. led 2010

a moje sousedka tady na patře taky,všichni čuměj,že má najednou dítě 😀 ale taky neměla pupendo a my jsme jí volali do porodnice,přišla sem a měla bolesti a já myslela,že se jen přežrala 😀 😀 měla krásný malilinkatý bříško a holčička měla přes 2,5kg po narození

koblichzek
10. led 2010

No jen jestli, né že bych chtěla vypadat jak velryba, ale kdyby tam bylo trochu víc místa, vůbec bych se nezlobila. K večeru už se mi docela hůř pohybuje. Je to takový divný

meduna
autor
10. led 2010

ale ty budeš asi od přírody hubeňourek viď

coko.joko
10. led 2010

ahojda holky,
medu,Vrati strejda ma taky westika a to je manijak na televizi a pokazdy,kdyz ji zapnout,tak sedi pred ni na zadnich nozkach a sleduje to a kdyz se tam objevi zvire,tak skace na telku a je uplne hotovy,takze tvoje Fufinka ma rada dudlik a bude snim vsude chodit 😀 😀
kobli,brisko ti jeste vyrote,ja bych teda brala,kdyby moje uz moc ne......

koblichzek
10. led 2010

Jo, to jsem, nikdy jsem nebyla kus ženský. Vychrtlá od malička. Trpěla jsem na štítnou žlázu a brala léky. A navíc jsem kouřila a to ti taky nepřidá.

meduna
autor
10. led 2010

ty jsi kouřila jo 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 no zrovna u tebe mě to teda překvapilo
Coko ahoj,tak telka jí nebere,ale ten dudlík jako nechápu

koblichzek
10. led 2010

Jo medu, začala jsem na střední škole a přestala jsem kouřit před třemi lety.

meduna
autor
10. led 2010

a štítku maš už v cajku?

meduna
autor
10. led 2010

buď ráda,že jsi hubená a ne jak prasnice,to neni zdravé 😵

coko.joko
10. led 2010

ja jsem taky hulila jak tovarna.... 😀 😀
a stitku,ma moje kamoska a je taky hrozne hubena a ma tri deti a kdyz byla tehule,tak to na ni taky nebylo videt......ale asi t oenni nic prijemneho....
medu,vzdyt je to krasny s dudlickem.......je uplne uzasna.......

koblichzek
10. led 2010

Štítka je už v pohodě, naštěstí. Ale jo, ale víš jak se to říká - až tlustý budou hubený, hubený budou studený. Holky jdu natáhnout pupíček, nebo se malá ukope. Tak pa pa

meduna
autor
10. led 2010

zatím ahoj Kobli 🙂

coko.joko
10. led 2010

holky predstav te si tu logiku nemeckeho clubu 😀 😀 oni se bali,ze kdyby dnes bylo nekde moc snehu,takze pojedou vlakem a jen co vyjeli,tak 40km uz stali,protoze se tam neco stalo......Vrata jel s jednim klukem tranzitem vezli veci a za 3 hodky tam jsou a ty paka hokejky sedi nekde ve vlaku a to se bali jet autobusem a radsi vlak 😀 😀 😀 😀 to nepochopim

meduna
autor
10. led 2010

jo je roztomilá s tím dudákem,ale aby to netahala ještě až to bude stará psice 😕

meduna
autor
10. led 2010

😀 😀 😀 no tak to je dobrý,to budou mít dobrý hejly na rypákách 😀 😀 😀

coko.joko
10. led 2010

nez bude stara,tak ji to treba prejde 😀 a kdyz ne tak ma krasnou hracku 😉
jo to jsou paka 😀 jsem se tak smala,kdyz me Vrata volal,ze jsou na miste a ty kluci ve vlaku 😀 😀

meduna
autor
10. led 2010

jsem to dostala-TO,píšu záměrně,protože vy tady nevíte co to je 😀 😀 😀 tak je to taková hnusná záležitost,trvá to tak 5dní a je mi pěkně blbě,už jsem si zazobala brufík a zabralo to,necítím břicho,ale žaludek 😀

coko.joko
10. led 2010

medu,ale az my to budeme mit,tak ty budes bez toho.......takze se to akorad obrati...... 😀