• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
autor
jo myslíš? :confused: jen ,aby to tak někdy bylo.někdy tomu už nevěřím.
10. led 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale snad bych se radši holila,než tahat peška :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim a verim tomu......ja cekala 4 roky a taky to prislo,tak verim ze se to povede i vam..... :dizzy_face:
peska :grinning: :grinning: dobrej nazev..........
10. led 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kde že jsi to byla?
10. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem byla v Brne,ale hrozny............... :frowning2: pak jsem presla do Kostelce nad Orlici a tam uplne super....hrozne me pomohli :grinning:
10. led 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v Brně jsem taky byla v Heliosu,před 16lety :confused:
10. led 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja v roce 2007,2008 a muzu rict,ze nikdy vice.......ja byla v Unica :frowning2: jen penize z nas tahali a ne male a k nicemu......
10. led 2010 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu chvilku vyhodit kopyta,nějak mě TO :stuck_out_tongue_closed_eyes: zmohlo :confounded:
10. led 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Já dělala očistu PC.Byl nějaký pomalý. Ale je pořád takže jsem to nijak moc nespravila. :grinning:

Medu já mám občas chvilky, že se až zamyslím nad tím jaké je to fajn že TO nemám už takovou dobu... :grinning:

Tady je to děsný se sněhem. Jsem ráda,že jsem doma. Už nejsou ani chodníky.Je to jen uplácané současně se silnicí ve stejně výšce... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
me to teda holky ani tak nevadil,ze to mam....... :grinning: :grinning: asi tim,ze jsem to mela jen 3 dny :grinning: :grinning:
nadi,teda ta ocista trvala cely den....ale tim to urco neni....ja jsem taky cistila net a nic.....ale ted to slape :grinning:
10. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla celkově ppomalé PC.Ne jen net. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a ve 12 jsem si lehla k telce a unsula až do půl 5.. :grinning: A to jsem schválně vstávala brzy,abych moc dlouho nestrašila večer a zaspala že jsem sama doma.A ono toto... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda a usnes vecer? :wink: to ja bych teda neusla a cumela bych asi na telku............ :grinning: proto ja si porad hledam nejakou praci at nespim pres den........jsem taky sama :grinning:
10. led 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě že určitě neusnu. :grinning: Snad bude něco v telce aspon. Já chtěla taky uklízet. Prát a vyházet své oblečení co nenosim a je mi malé páč mi to zabírá jen místo ve skříni.
10. led 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi,tak tohle mam za sebou to jsem delala pred par tydnama,ale to litalo a pak jsem zjistila,ze vlastne nic nemam :grinning: :grinning: a to co jsem si nechala,tak jsem pekne dala do pytlu a pod postel,protoze to nemuzu ted nosit....a mam tolik mista.......se tesim,az zase neco nakoupim.....ale to si jeste pockam :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám právě už na nošení jen jedny jediný kalhoty takový látkový kostkovaný. :grinning: Ty jsem si kdysi koupila v Orsay že do nich přiberu protože měli jen jedny a velký.Tak jsem do nich dorostla ted po tak 4 letech. :grinning: Takže dopadnu jako Ty. Trička mam samá z kterých vylejzá pupek...Takže max jediný co mi tam asi zůstane budou spoďáry... :grinning: I podprdy jsou malé.
10. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi to jsem vse koupila nove.....protoze tricka me nejsou,podprdy ted uz taky ne,takze jsem musela koupit,svetry a ryfle jsem mela asi naposled svoje,protoze me v nich uz tlaci pupek.....takze mam ty laclace......ale uz nechci nic vic kupovat,protoze co pak stim...... :grinning: :grinning: porad pocitam,ze pak obleknu svoje stare veci.......
10. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já neobleču svoje staré džíny apod.Ty jsem měla kupované těsně před stimulkou a pak ke konci jsem je zapla už horo těžko v leže. Takže to vše vyhážu ptž pochybuju,že 51 kg budu ještě někdy mít. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A gatě taky nechci zbytečně ted kupovat.Max nějaké levné jedny a překopat to s nima do jara a pak bych chtěla něco praktickýho co bych mohla nosit tak nějak i pak po porodu. Hlavně mi půjčí něco ta jedna holčina z práce.Což je fajn.
10. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nevyhazuj to urco obleces........neblazni......presne taky to chci preckat v jednych kadkach a prdim na to....
10. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevim nevim. Ale tak to někam schovám a uvidíme. :slight_smile:
Nemáte holky nějaký seznámek co koupit za základ výbavičky? Na netu se to tak hrozně rozchází.
10. led 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi se zeptam kamosky vedle na diskuzi ta me vse uz pripraveny,tak treba ma seznamek.....ja ho teda taky jste namam a ani nevim jakou velikost kupovat,protoze nekdo rika,ze 56,58 je mala a tu vubec a kdyz uz tak par veci od 62.....tak se poptam......
10. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tí mě poradí mamka naštěstí.Taky se prd vyznám.Ale asi bych vzala to větší.Bude jim to určo velké,ale rychle dorostou tak bych se toho nebála. A ty ostatní věci bych chtla nějak začít kupovat průběžně co mi bude chodit vždy výplata. At pak to není jeden velký výdaj najednou.
10. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je pak palka.......ja jsem taky rikala,ze to vetsi je asi lepsi.....a vzdycky muzes koupit neco maleho,kdyby to bylo mensi mimi,ale obracene ne........ :grinning: jinak ja treba nebudu vubec kupovat vanicku,prebalovaci pult....protoze to je to zabira misto a budu koupat ve velky vane a prebalovat na gauci...... :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi, nějakou 56 si určitě pořid, budeš mít třeba maly miminko a v v tom větším se ti utopí :sweat_smile: vem si že když se narodí tak měří 50 cm a v 62 by asi pěkně plavalo :grinning:
10. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daduš to jo to vezmu.Max 2-3 kousky.To jsem nemyslela že bych nekoupila vůbec nic takhle malé.Já to viděla u ségry ta z toho vyrostla během 2 týdnů z téhle nejmenší velikosti.A z porodky když jela ta v tom plavala.

Coko já taky nebudu přebalovák kupovat.Max tu podložku měkkou kterou pak dám na postel nebo tak aby nám nepočurdil postel. A s vaničkou přemýšlím zda ano či ne.Bojím se,že mě bude vše po porodu bolet a ono pak klečet a být ohnutá nad vanou..Nevim nevim.
10. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja taky koupim jen tu podlozku....a bude koupat Vrata,ale malicky mimi se kazdy den nekoupe.....aspon teda co jsem slysela ja tady....... :wink:
10. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu do vany pak mrknu :grinning:
10. led 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je, stačí dvakrat za tyden vykoupat, jinak stačí otřít jen mokrou žínkou :dizzy_face:
10. led 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan mokré ubrousky jsou taky gut :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: špína hřeje :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
miminko se neušpiní :grinning:
10. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych na vaničku měla docela fajn místo. :slight_smile: V kuchyni máme vedle sedačky barový pult,který pouívám jen třeba na misku s ovocem. A tam by se koupalo fajně. Tak to ještě uvidím. S Kájou se malý koupat nemůže ptž v teplotě vody c ó má mít mimčo by Karel umrznul.Ten si dává tak vařící vodu až je z toho celej rudej. :grinning:
10. led 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek