• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
200kc to jde....ale je to hrozny co,kdyz musis vse platit.jeste,ze to pak proplaci pojistovna aspon neco....budes si kupovat kojici podprdu.......jsem o tom premyselala a mozna je t olepsi nez mit tu klasiku tu musis pak porad slykat a tyhle kojici jsou na lepsi.......
11. led 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ted co jsem těhu, tak nosím tu lambadu, a nikde nic neškrtí, takže na kojící seru a koupím si jen o trochu větší tuhle co mam, :dizzy_face: tady jen vyhodím kozu a mužu dojit :sweat_smile:
11. led 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no o ty lambade jsem premyslela,protoze jsem si ted kupovala o cislo vetsi s kosticema a stejne me to tlaci a neni to ono,takze jsem rikala Vratovi,ze se podivam po ni....a je mozna uplne nejlepsi vid.......takle bych kupovala porad podprdy a co pak stim....kdyz me to zase bude velky..... :grinning: :grinning: aspon teda doufam,ze jo.....jinak bych mela prsa jako Ruzickova :grinning: :grinning:
11. led 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo , hele s kosticema ted už nenos, není to dobry :confused: tyhle lambady se daj nosit třeba i potom, mě je líto vyhazovat kačky za kojící prsenku, když je to třeba jen na chvíli
11. led 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja ty lmbady kupoval v tescu, měli akci, dvě za 150 kč, bych se pravě ještě chtěla vydat do HK a mrknout se na ně :dizzy_face:
11. led 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je levny :wink: tady jsem koukala uz je to teda delsi dobu a jedna pres 500kc.....jsem to prave i nekde cetla,ze ty kostice nejsou dobry v obdobi tehu......tak na to mrknu...... :dizzy_face:
11. led 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nejsou, oni nějak tlačej na ty mlečny žlazy, bo co, a pak se ti muže udělat zanět, takže hezky jim nech volnost :sweat_smile: holkam kozatejm :grinning:
11. led 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :slight_smile:

Já se Vám přiznám jak jsem byla statečná...V sobotu jsem si na youtube porod pustila... :astonished: A prohloubilo to ještě víc můj strach co mám už od mala...Hrozný.
11. led 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: nadi proč to jako dělaš :grinning:
11. led 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad....to je suprova,ale pro me mala ja potrebuju XL....mam asi velky prsa :grinning: :grinning: ale je krasna......
nadis,teda ty jsi ze na to vubec koukas.........pak nemas mit sny tak hrozny........ja na tyhle veci nekoukam a porad si rikam,ze ja budu mit rychlej a krasnej porod :wink: :wink:
11. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky všechny to budem mít rychly a bezbolestny :grinning:
11. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to nedalo holky. Jsem si říkala třeba to nebude tak děsivý jak si myslím..A ono bylo.Možná ještě horší. :grinning: Ale zas se uklidňuju tím,že moje mamka,kterou bolí vše a k dr jde max jen když umírá a zvládla 4 porody tak to taky zvládnu... :confused:
11. led 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja na to dneska taky koukat nebudu, asi si vezmem sebou nějakej časak :grinning:
11. led 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu nekoukej!Fakt.Je to hrozný pocit takhle na to koukat a ještě na cizý! :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
Popravdě vím,že císař bolí,ale byla bych za něj raději kdyby to ve finále muselo být kvůli mé pánvy... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nee ja zas císaře nechci, při porodu pohoda, ale potom to musí bolet jako čert :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja z myho porodu si ani tu bolest už nepamatuju, jediny co si pamatuju, jak tam furt zvonil telefon a sestra furt říkala, ještě ni zavolejte si za hodinu :grinning: a tohle řekla tak pětkrat za tu hodinu :grinning:
11. led 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
me zase blbne net....teda jen kun.....vrrrrrrrrrr,to je fakt na hov*o :grinning:
holky ja chci taky normal porod,kdyz to zvladli ostatni,tak to musim i ja....nejsem preci cita.......cisar ne,protoze uz mam takhle bricho samou jizvu a jeste po cisari nenenene......
dad to mas super vzpominku :grinning:
11. led 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
kun mi šel taky pomalu, ale ted se to nějak zrychlilo :sweat_smile: ja teda z porodu nemam takovou hruzu, jako z cisaře :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted rikali v radiu,ze v Liberci vcera chodil par o pul noci s kocarkem a malicky mimi uplne podchlazene a otec mel 2 a neco promile a matku odvazli na zachytku.......hajzlove jedni,ze takovym lidem vubec dovoli mit deti...to me vzdy tak rozcili :unamused:
dad,me jde taky lepe,ale porad to neni ono...... :grinning: :grinning: no cisar je asi fakt bolestivej......taky nechci.......
11. led 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
bych takovejm lidem ty děti odebrala :angry:
11. led 2010 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt hrozny........chudak prcek.....
ja se jdu udelat pekna a pujdem na ten nakup :grinning: mrknu vecer...........
11. led 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ja se tu taky ukažu abych vam mohla poreferovat :dizzy_face:
11. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda ještě že jsem neměla noční a nepotkala je někde. :rolling_eyes:
11. led 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu nezapomen hlavně ten časopis. A možná i si vezmi walkmana at neslyšíš to hekání ... :astonished: :grinning:
11. led 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: v telefonu mame nahrany nějaky filmy, tak si něco pustíme :grinning:
11. led 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hojda holky,Dadoušku tak už se to přibližuje hodina kurzovní :grinning: No s tím miminkem to jsou ale sráči :angry: :angry: :angry:
11. led 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj medu, už maš odmakano? :sweat_smile:
11. led 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Udělala jsem si míchaná vajca a asi mi rupne krkací ústrojí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. led 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi a v noci peřina u stropu :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadu může být. Nocležnim sama tak to nikoho nebude obtěžovat. :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek