• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
:grinning: no ja jen abys nenastydla :grinning:
11. led 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsem četla že to mimčo dokonce vyklopily z kočaru :angry:
11. led 2010 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se vyprdnu na nějaký luftování. Aspon rychleji usnu... :grinning:
11. led 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš co to bylo za hovada? :rolling_eyes:
11. led 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tahly asi z hospy, nalamany jak žoci :angry:
11. led 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dad,byla jsem dnes u doka,zítra jdu makat :stuck_out_tongue_closed_eyes: udělal mi rentgen a :astonished: :astonished: říkal,že mám hodně rychle přestat s tou prací,tam dole u prdele,mám dva obratle jaksi už na sobě,místo aby tam byla škvírka,tak mi napsal krankengymnastik,nějakej pás kolem pasu,asi abych se nezlomila,bo co :grinning: no a když se to bude horšit,tak někdy OP :confused: :confused: tak jsem tak nějak v prdeli,co dál?
11. led 2010 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
říkal,že na tohle scheisse,mám ještě teda dost času,ale bohužel tam je :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nadi,ty budeš sjetá jak prase,po těch výparech :grinning:
11. led 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medu no a nemohla bys od něj dostat potvrzení se zákazem téhle činnosti???????? A nemusela bys řešit jak to udělat aby Tě propustili??!! To by mělo být stejné jako když nemůžeš makat v noci tak Ti dr napíše zprávu že nesmíš vykonávat práci s noční směnou.
11. led 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to nevím,asi bych mu musela říct.Roman bude zítra volat šéfce a řekne jí,aby mě kündigovala,tak uvidím jak na to zareaguje,no furt lepší,než furt dokola marodit,tak je lepší to říci na rovinu
11. led 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ten táta Roman je stejně prdlej,kdyby jsi to věděla mu říkám,pes škemrá a furt je v naději a to slovo naděje mu nahrálo a už jí z prdele říká Naděžda :angry: :angry: jako ,že má tu naději :grinning: :grinning: že vypadne žvanec,když tady zašustil v lince :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee Vy mě máte doma jo?? :grinning: To je moje jméno. :wink:

Já myslím,že Ti to dá bez problémů, když máš co máš. Já musela mít pro práci recepční taky povolení lékařský.
11. led 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jmenuje se Fufina,ale víš jak :wink: :wink: říkáme jí z prdele všelijak a teď zrovna je to Naďa :dizzy_face:
11. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Nadi,to nevím,jestli by mi to napsal,protože tady je to tak,že lidi jsou jak paka a budou dělat i jazykem,když nebudou mít ruce :grinning: víš,oni to berou,že to si musíš rozhodnout sama,jak s tělíčkem naložíš :confounded:
11. led 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu navštívit vanu,je mi zima,teda podle vašich rad,by bylo lepší se nemejt,aby mi bylo teplo,ale já to risknu s vanou :grinning:
11. led 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem byla ve vaně. Musím jít brzy spát. Ráno vstávám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Medu vím. Švýcaři jsou stejně úchylní. Mají vždy referenda a když se hlasuje o prac době tak si vždy odhlasují že chtějí makat víc. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: holky,tak dadousek uz nekde kouka na to video :grinning: :grinning: jsem zvedava co nam pak pisne....
nadis teda ty jsi jak ja....taky si chci udelat k vece vejce,ale porad nevim....abychom tady neumreli na smrad...
medu..takze ti zarustaji obratle?Jestli to dobre chapu....tak ja bejt tebou okamzite zkoncim v praci....to mel muj sef a musel pravidelne cvicit a teda cvici....a ten pas je dobrej ja ho mam doma taky.....a kdyz bolej zada dole tak ho nosim.....
11. led 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko a tak to já si nedělám hlavu zda budu prdět či ne... :grinning: :grinning:
Chudák Dad.Doufám,že fakt nekouká. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Můj táta je taky se zádama v invalidním.. :confounded:
11. led 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoj Coko,to nevím jestli mi zarůstá obratel,ale na rentgenu jak byla moje páteř,tak dole u prdele,mi chyběla díra mezi obratlema :confused:
11. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu mít se zádama taky pěkný scheisse. Chodím křivá jak paragraf. :fearful:
11. led 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nadi,to ja se musim trosku hlidat,abych nezamorila Vratu :grinning: :grinning: :grinning:
medu...to nevim....myslim si ja,ze jo...ale nemusi to tak bejt....kez by to nebylo a rekl ti aspon,ze cvicenim se to da trosku do hromady......
ja jsem si ted hrala na pani dr.Vrata ma neco s rukou :wink: tak prinesl domu ultrazvuk a tak jsem mu ho delala..ted lezi na gauci a za chvilku mu dam jste proud...... :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeje,tak bacha na to,aby Vráťa nebyl jen popel :grinning:
11. led 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prej se to cvičením nedá dohro,jen se to nedokurví
11. led 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj ja mu jen zapojim jen ty prouzky nebo jak se to jmenuje a zbytek si pusti sam....bych mu mohla dat moc volume a to by asi bolelo.....
tak co s tebou teda budou delat......preci to nemuzou nechat jen tak.......
11. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko kecy.Vy máte doma utz?Jako klasickej utz čím se špízujou mimča?? :astonished: :grinning:
11. led 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne neblazni nadi.....to nemame.....to je UTZ specialni kterym jezdis po tele kde te to boli a odstranujes tu bolest...a pak to precvaknes a muzes to mit jako elektriku....kdyby to byl UTZ jak vidis mimco,tak tam pod tim lezim porad....... :wink: a to fakt nemame..........
11. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee aha. :grinning: :grinning: To by bylo bezva co? :grinning:
11. led 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo...bych si ten UTZ delala porad.....ale s timhle nic neni videt........ :grinning: :grinning: :grinning: ale kdyz me Vrata rekl,ze maji na zimaku UTZ,tak jsem mu hned rekla,ze az jednou budu tehu,tak si budu delat sama UTZ a on se me smal....a pak kdyz jsem to videla,tak jsem se smala taky......
11. led 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to říkala taky,že bych chtěla mít utz doma.Každé ráno bych mrkla zda je vše ok a byla pak v pohodě. :sweat_smile:
11. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hele Coko,to už by Naďka jela směr rajch,kdyby to byl klasika utz :grinning:
11. led 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek