IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
14. led 2010

Ahojda holky,
me vcera pul hodiny naskakoval kun,pak jsem to uz vzdala a behem te doby jsem vypila 2 cerny pivka,2 parky s houskou,nanuk a nakonec lizatko...Vrata se me tlemil,ze jsem tak nervni,ze to nejde.....
medu...cokotata si s vama muze dat jen limcu,protoze po zapase jede zpatky do Düsslu a tady sednem hned do auta a jedem smer Hradec,takze pit nenene....takze se tesima na tu cestu....
nadi...tobe ty vsi nedaji spat vid 😀
dadousku,tak dneska budu delat ty jatra,vcera jsem je koupila a za chvilku jdu na to.....
leni.ten muj ma taky spoutu veci,ktery nevyhodi a ma je ve skrini a nekdy si je vezme a ja mu rikam....tak tohle ne...jinak jdes kilometr predemnou.....tak to pak sunda....... 😉 😉 nevim,ze si to porad schovavaji....

koblichzek
14. led 2010

Ahojky kobylenky, jdu jen na skok, abyste věděly, že na vás myslím. Dnes nastupujem do špitálu. Nevím na jak dlouho, jdeme na kapačky páč mám celej vnitřek dost staženej a napnutej a ta moje blbá děloha by mohla malinkou začít už teď vypuzovat. Tak nám držte palečky, ať se tu objevím co nejdřív.

dadous
14. led 2010

kobli tak hezky poslouchej doktory, at tam nemusíš bejt moc dlouho 😵

dadous
14. led 2010

coko doufam že se ti to povede 😵

coko.joko
14. led 2010

kobli,tak at tam moc dlouho nejsi a muzes zase pisat s nama 😉
dad,uz jsou hotove a moc dobre....uz se tesim az si dam....a ta horcice je v tom opravdu moc dobra....

dadous
14. led 2010

tak to je dobře že ti chutna, my ještě taky budem dojídat ze včerejška, jsem toho udělala nějak moc 😅
musím si jít umejt řepu a pak jedem na ten ultra 😕

coko.joko
14. led 2010

ja jsem toho taky udelala vic at je i na zitra......tak porid peknou fotecku a at je tam ta holcicka...a uzij si pokoukani..... 😉
ted jsem si vsimla nadi,ty mas fotecku...to brisko 😵

dadous
14. led 2010

😀 fotečku mi už neudělaj, se tam nevejde 😅

coko.joko
14. led 2010

tak hlavne,ze uvidite vy mimiska 😉

dadous
14. led 2010

jo to jo , a doufam že bude vyčuranej 😅

coko.joko
14. led 2010

no to musi bejt.......ja kdyz jsem byla naposled,tak byl otoceny zadkem k nam a hlavu mel taky a vypadal jak zaba..... 😀 takze nebylo nic videt.......a pred tim...jsem videla jak normalka otevira pusu a pije.....jsem se musela smat a v turanu prestal a dal si ruce pres oblycej...... 😀 😀

dadous
14. led 2010

😀 no protože na něj nebudete koukat když pije 😀

nadis.h
14. led 2010

Ahoj, 🙂

Nakouknu a hned se tlemim.Viz Lenka a její robot. 😀

Kobli tak at vše dobře dopadne a malá pěkně zůstane v domečku ještě!! 😉

Coko mám bříšo no. 🙂 Mi příjde,že je nějaký zaseknutý. 😅

Daduš máš dnes utz jo? Tak držím at se konečně objeví!! 🙂

dadous
14. led 2010

nadi jen nam zkontroluje ten močak 😅

coko.joko
14. led 2010

dad,tak si dupni a rekni ja chci videt mimi a nehnu se..... 😀
nadi....neboj to prijde ja taky nemela a td uz mam......ono to pak prijde a budes jen koukat jak leze ten pupek.......

dadous
14. led 2010

to jo, nejdřív je pupík nenapadnej a pak najednou vyskočí ani nevíš jak 😀

coko.joko
14. led 2010

presne tak......me taky kazdy rikal,jsi tehotna a nemas pupik a pak najednou hup a byl tam..... 😀 😀 takze uvidis,ze ho budes mit i ty........

nadis.h
14. led 2010

Já už se těším na pupika. 🙂

Dadu no zkontroluje močák a uvidí kačenku! 😀

dadous
14. led 2010

😀 joo to by bylo dobry 😀

coko.joko
14. led 2010

nadi......pockej az ho budes mit 😀 ja uz bych chtela aby byl kveten 😵

dadous
14. led 2010

😀 no květen bude za dva měsíce po březnu 😀 😀

coko.joko
14. led 2010

no prave dad....jeste tak dlouho 😀 vcera jsem zacla 6 mesic kalendarni....

nadis.h
14. led 2010

Holky my rodíme po 2 měsících.

Březen,květen a červenec.. 🙂

coko.joko
14. led 2010

no taky jsem na to koukala to bude veselo.....nejdriv dadousek,pak ja a pak ty.....budeme slavit kazdy druhy mesic 😀 😀 😀

nadis.h
14. led 2010

😀
A Kobli je v březnu. Tak to pojede skoro každý měsíc jedno mimčo..Ještě by mohl někdo být v červnu a bylo by to dokonalý. 😅

coko.joko
14. led 2010

no to by bylo......holky jsem jak pubertak opet mam na ksichtiku bedary a jsem z nich uplne hotova....kazdy mesic na tom stejnym miste.......

nadis.h
14. led 2010

Kobli je v dubnu.Ne březnu. 😝

coko.joko
14. led 2010

jsi v praci nadi....

nadis.h
14. led 2010

Mě se beďary nikdy nedělaly. Jen sem tam jeden ale šílenej. 😝

Nejsem v práci.Jdu až sobota a neděle.

coko.joko
14. led 2010

nadi me taky ne jsem vzdy mela tvaricku jak prdelku,ale co jsem tehu tak to je hrozny.....jeste ze je mejkap a tim to maskuji,jinak bych nesla ani ven.........jsem hrozna na tohle....