• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

7. července 2014 
Tak ono se říká,že se to mění v těhu.Hlavně mi rostou rychle vlasy a docela i nehty..
14. led 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to me se vlasy teda masti jako blazen..bych si mohla mejt hlavu kazdy den......sileny....a to ji ted nebarvim a uz vypadam jak cikanka od pulky odbarvena.....ale ted si dojdu na barvicku,at jsem hezka aspon ke konci tehu...no a nehty ty mam docela v poho,ale nejsou,tak pevny jako driv.....a to se cpu porad vitaminkama a prd platny.......
14. led 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já mám nehty právě lepší než předtím.A vlasy se mi mastily taky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted už je to gut.
14. led 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bud rada.....
se ted maskuji....a po obede jdem nakupovat,tak jsem zvedava jestli neco koupime :grinning:
14. led 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsou Dadouškovi doma?
14. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, močak dnes byl menší, tak snad je to OK, ale za tři tydny znova na ultra :dizzy_face:
14. led 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a viděl "něco"? :sweat_smile: Nebo nekoukal?
14. led 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nekoukal, a mě se nechtělo otravovat :sweat_smile:
14. led 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavější než Vy mi příjde.Pořád s tím prudím. :grinning: Tak to asi bude překvápko až do poslední minuty no. :sweat_smile: Ale zrovna včera jsem s kámoškou rozebírala,že holky jsou v tomhle komplikovanější.Jí se malá ukázala na konci 6 měsíce,mamce ségra taky pozdě a kámošky holka to samé. To jen kluci jsou asi takové čunísové,že se ukazujou. :grinning:
14. led 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidím za ty tři tydny, kdyžtak řeknu at se zkusí mrknout :sweat_smile:
14. led 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad,tak zase nic jo?To je bordel....me rekni..... :grinning: jsem taky zvedava........
14. led 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :wink: Leni,tak robot to je bomba,jsem si ho představila a musela jsem se tlemit :grinning: :grinning: no a nadhazovačka to byl vrchol :grinning: :grinning: :grinning: takže to na tebe dojem neudělalo jo :sunglasses: Koblížku,no co se dá dělat,pro miminko vše,tak se drž a nesmutni tam :wink: :wink: :wink: Dadoušku,to je dobře,že to bylo vše ok,bude to stydlánek,nechce se ukazovat
14. led 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já zasejc ležim pod dekou a ordinuju ..včera jsem hnípala ,dneska je to lepší ..ale si tak řikam celej den v prd.. a večer pod dekou ,to je den .. :rolling_eyes: ,v tý práci to je fakt na bednu ,to se nedá ..mám už všeho plný zuby a zase jdu v sobotu .. :rolling_eyes: ,medu jo na mě jen tak něco dojem neudělá..spíš by mě vypadli oči kdyby donesl super výplatu :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo tak to by mě taky rozparádilo :grinning: :grinning: :grinning: tak to se asi načekáme co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co ti je?nějakej moribundus na tebe vlezl?
14. led 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ,jo medu ulovila jsem tam nějakýho vira..dyt mě tam mrznou nohy ,neni se co divit ..jak tam nic nedělam to je kosa jak bejk a ještě chodim zametat ven sníh.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,s tim mým čtenim jsem to taky nezvládla ,místo 3 dílu jsem si spokojeně začla číst čtvrtej,tak jsem nasraná a dočítam třetí ,to mě fakt baví :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,včera byl průser kvůli reklamaci,nebyla jsem v tom tak úplně sama,ale dostala jsem zjeba od vedoucí jak prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mi z toho bylo šoufl ,jsem myslela že tam ani nevydržim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 06:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadu tak ty furt nevíš co to bude?oni vám chtěj udělat překvápko .. :wink: medu to jsme trosky to je hnus ,tak at ti to cvíčo pomůže ..kobli ty se držat je malá v pořádku ,ještě má moře času tam být v teple bříška :wink:
15. led 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus babuchy :dizzy_face:
leni a jak tam budeš ještě dlouho?
15. led 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ahojda,
dad ty jsi koukam ranni ptace....
leni,to je fakt na prd vid........
medu nevim jestli me to uteklo,ale ani si nepisla jak se ti cvicilo :grinning:
15. led 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: hooj coko :grinning: no jo, ja zas usínala ve tři hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak jsem vzhuru od devíti, mě vzbudil poštak :angry:
15. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dad.....ja sla ve tri na wecko...a pak jsem se taky prevalovala a malej nejak moc bublil,tak jsem musela vzbudit Vratu,at si sahne na brisko...a byl uplne hotovej jak mu skakala ruka :wink: poprve ucitil jak prcek bubli.....jeste nekope jen bubla :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak hura, konečně tatka citil vlastní dítě :dizzy_face: :dizzy_face: to dadouš to akorat viděl jak se mi vlní pupík, jakmile na něj šahnul tak přestal :grinning:
15. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže nakonec se ten prcek stydí i před vlastním tatou :grinning: a pak se ma ukazat doktorum :grinning: ?!
15. led 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byl trochu vykuleny a porad se me ptal jestli to boli a jaky to je.......no sranda....a pak ho hladil a domlouval,ze je noc a musime spat,ale prcek ne,bublal porad....... :grinning: :grinning: :grinning:
dadous,asi taky koukal vid.... :grinning: :grinning: o uz ma nejaky ditko nebo tohle je prvni......
15. led 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
on ještě nema, takže to je pro něj premiera :dizzy_face:
15. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jak pro Vratu,ten taky nema,teda aspon o zadnym nevim..... :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no to by ti snad řekl :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by rekl :grinning: :grinning: ale treba mu nekde beha malej skopcacek :grinning: :grinning: ........
koukala jsem na vecicky jaky mas v albicku krasny........si byla nakupuvat? :wink:
prisla me dnes SMS od kamosky a narodila se ji holcicka a ted se podrz......4553g a 55cm......mazec to nechapu a rodila normalne....... :astonished:
15. led 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty blaho to je dobrej obřík :sweat_smile: ne dneska mi přišel balík ze sekačku co jsem objednala, a musím teda říct že věcičky jsou moc pěkny a ani nesmrděj jako z klasika sekače :dizzy_face: kromě těch ponožek jsem za to dala 400, a budu si určo pak ještě objednavat :dizzy_face:
15. led 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek